Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość olenka20

z iloma osobami uparawialiscie sex??? podajcie swoj wiek

Polecane posty

Gość Anjiaka
24 lata, 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anjiaka
kolejna puszczalska cipa z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anjiaka
po chuj sie w ogole chwalisz tym, zalosne, ze dalas juz dupy tylu facetom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam 30 z małym hakiem i miałam kilku facetów nie ważna ilośc ważna jakoś hej tromba bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anjiaka
jeszcze po 30stce to mozna zrozumiec, ale jak mlode dziewuchy, ledwo po 30stce daly dupy kilku kolesiom i sie jeszcze tym chwala to jest zalosne :( chwala sie ze sa puszczalskie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjiaka
ale wy jebnieci jestescie;] faceci bzykaja co popadnie co tylko nie ucieka na drzewo a jak kobita sobie pozwoli to odrazu puszczalska, co za cynizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tromba bomba
hej diablica ja miałem 1 i tyle moze dlatego często myślę o seksie z nieznajomą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Anjiaka
Dla mnie jestes puszczalska i bym cie kijem nie tknal. Mloda dziewczyna powinna byc jeszcze w miare niewinna i cnotliwa, a nie miewac przygody i seks dla seksu, pozwalac sobie na zle prowadzenie sie. Potem faceci musza plakac, ze ich zona przed nimi spala z 10 i wiecej facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja podziwiam te osoby które są ciągle z tą swoją pierwszą miłością dziś żałuje niektórych \"spraw\" ale cóż... na szczęście nie jest to żadna porażająca liczba, nie uważam że duża ilość partnerów seksualnych jest powodem do chwalenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anjiaka
a ja dalej obstaje przy swoim i stwierdzam ze faceci nie sa lepci jak sie bzykaja z kim popadnie po krzakach i dyskotekach tez takiego meza nie chccialabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy szukacie czystych i cnotliwych dziewczyn????heheheeh najpierw bzykacie co popadnie myslichi tym co w spodniach macie a pozniej wam sie chce tych cnotliwych jak przyjdzie co do czego!!!!tylko jak wy wszystkie wybzykacie to gdzie te cnotliwe chcecie znalezc???? w zakonie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 26 lat
8 kobiet 1 przyjaciolka( ale to po seksie sie zaprzyjaznilismy, wczesniej byla kolezanka) 2 moje partnerki (juz byle zreszta) 5 prostytutek (ciekawosc) powinno zakonczyc sie po pierwszej, ale ludzilem sie ze moze kazda nastepna bedzie inna.. dzis juz wiem ze platny seks nie wchodzi w gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze warto
moze warto robic to co jest przyjemne,nie ma nic zlego w uprawianiu sexu nawet z wieloma partnerami.Blagam ,ludzie badzcie normalni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aż się boję przyznać
23 lata i żadnego ( z 1 uprawiałam seks oralny ale do niczego więcej nie doszło)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolitttta
16 latek i 10 kochanków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ferroin
Mialem intymne kontakty z trzema kobietami, jednak dalbym wiele, aby byc tylko z jedna i aby ona byla tylko moja- moim niespelnionym marzeniem bylo posiadac jedna dziewczyne, prawdziwa kochanke i udawalo mi sie ow marzenie realizowac przez okolo 7 lat, jednak potem moje zycie potoczylo sie lekko inaczej anizeli zakladalem. Moim zdaniem nie wzne z iloma partnerami przespicie sie, ale w jaki sposob to zrobicie, przez niecaly rok siedmioletniego zwiazku nauczylem sie o seksie wiecej. anizeli przez kolejne kilkanasie lat... warto postawic na jakosc, anizeli na ilosc, bubli mamy wkolo wiele... Nawiasem, moja obecna partnerka jest cudowna, miala wiecej partnerow, anizeli ja partnerek, jednak wiele musimy sie jeszcze uczyc, a mi lekko przeszkadza mi jej przeszlosc, bo uczucie jakim ja darze powoduje, ze pragnalbym ja miec tylko dla siebie- to moze byc powodem sprzeczek i tzw: cichych dni. Lepiej sie szanowac, anizeli nie szanowac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolaPolaPola
20 lat, 5. Więcej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PolaPolaPola
mloda dziweczka z ciebie. strasznie puszczalska jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutno mi Panie
Heh, nie na kogo czekać, marne szanse na znalezienie porządnej babeczki na żonę. Większa szanse na trafienie na dziwkę co i tak skłamie. Jebane życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do PolaPolaPola
tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×