Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Carrie Bradshaw

Jaki mieliscie najokropniejszy sen?

Polecane posty

A mi się wiele razy śniło, że ktoś dzwoni do drzwi, a ja nie patrząc przez kuklok otwieram, niestety to nie ta osoba co myślałam, ale straszne cyganki, które chcą mi zrobić krzywde i obrabować mieszkanie, i próbuję zmknąć drzwi, ale one są silniejsze... Okropność... Po przebudzeniu po takich snach długo nie potrafię dojść do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj najgorszy sen
ide ulica, patrze ludzie biegna do Kosciola, wszyscy. Pytam, zaczepiam co sie dzieje? A ludzie to spojrz w niebo - ja patrze a slonce zamienia sie w plonaca czerwona kule, jest coraz wieksze, robi sie goraco. Ktos mi mowi- ti koniec swiata, slonce zaraz wybuchnie. A ja mysle, ze nie zdaze pozegnac sie z bliskimi... Ten koszmar przebil wszelkie moje sny o potworach, diablach i innych, byl tak realny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lumpik maly
a mi sie snilo ostatnio, ze moj facet robil mi minetke a ja mialam najobfitszy dzien okresu. Potem skonczyl, nachylil sie nade mna i usmiechnal pokazujac wielkie zakrwawione kly! Brrr... nie powiedzialam mu o tym snie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilka79
a mi sie snilo wczoraj, ze jestem w ciazy. Oby nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kratka
kiedys snilo mi sie ze moj facet mnie zdradza, plakalam przez sen, no i okazalo sie ze to byla prawda, glupi ...uj, a bylam z tym dupkiem 5lat,eh zmarnowane lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polonista88
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×