Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość femme_woman

Tłuste włosy, jaki szampon?

Polecane posty

Ja polecam szampon do włosów przetłuszczających Fructis. Ja kiedys go uzywałam i był bardzo dobry , teraz nie wiem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja polecam szampony apteczne, ziołowe, bez zbędnej chemii. np. Radical, Seboradin Niger itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2222277778
Kup sobie NAPHERA w aptece- dobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MoNis x3
Każdy ma inny rodzaj włosów. Jednemu pasuje Ziaja, a innemu Ziaja szkodzi najbardziej :) Takto jest.. najlepiej wypróbować na własnej skórze i przekonać się, który szampon jest dla Ciebie najlepszy. Ja niestety również mam problem tłustych włosów, myję je codziennie, czasami co 2 dzień. Cały czas szukam odpowiedniego szamponu dla siebie. Niestety ja mam kręcone włosy i często je prostuje dlatego barzdo mi się niszczą. Ale polecam tą maseczkę z żółtka, bardzo odżywia włosy i troche mniej się przetłuszczają. Ja tę maseczke zaczełam stosować kiedy fryzjerka za krótko obcięła mi włosy, i musze powiedzieć że włosy nawet szybko mi urosły ;)) Mam teraz odżywkę z Ziai PLANTICA [chyba z ryżem , takie zieelone opakowanie xD] i mi pomaga. Ma tearz włosy nie myte 2 dzień i wcale nie jest tak tragicznie,ale jak już mówiłam- to indywidualna sprawa wlosów ;)) Pozdrawiam;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dove11
Też mialam problem z włosami, najpierw mylam co drugi dzien, a potem musialam je myc codzienie rano przed praca, a wieczorem byly juz przetluszczone. Probowalam juz chyba wszystkiego: szamponu z dziegdzia, fructis, i inne nowosci, pokrzywa ale zaden szampon mi nie pomagal. I w koncu znalazlam : szampon KERASTASE SPECIFIQUE bain clarifiant! Rewelacja. Jest co prawda drogi, bo kosztuje na allegro kolo 70 zł, ale zaryzykowalam i jestem szczesliwa, bo mialam juz naprawde dosyc. Teraz myje wlosy co dwa dni, jak dla mnie bomba :) Działa juz po pierwszym myciu. Bylam zaskoczona, gdy na drugi dzien wstalam ze swiezymi wlosami:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysterious121
ja moge Wam polecic szampon POLYTAR AF. Kupuje sie go w aptece i kosztuje kolo 20 zl. Strasznie smierdzi, ale naprawde pomaga. Przynajmniej dla mnie pomogl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmenese
Przestańcie gadać o tych komercyjnych dziadostwach typu fructis czy elseve! one nigdy nie pomogą. Trzeba sie wybrać do apteki. Również używałam ostatnio Polytar i efekty były naprawde dobre, mimo iż śmierdzi. Byłam zaskoczona, że po tym szamponie miałam nawet proste włosy i nie musiałam już sie meczyc z prostownicą. Ale co ciekawe jak kupiłam drugą butelkę szamponu to już przestał działać. Włosy mi sie chyba przyzwyczaiły i z powrotem mam olej na głowie dzień dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LEGNICZANKA
POLECAM SOK Z CYTRYNY(2-3 CYTRYN) PO UMYCIU WLOSOW SZAMPONEM (JA ZMIENIAM CZESTO SZAMPONY) WMASOWAC WE WLOSY SOK Z CYTRYNY WLOSY SA DLUZEJ SWIEZE I NIE PRZETLUSZCZAJA SIE AZ TAK SZYBKO... SA PO TYM TROSZKE SZORTKIE I SUCHE WIEC WARTO DAC ODROBINE ODZYWKI (WSZYSTKIE ODZYWKI PRZETLUSZCZAJA WLOSY ) DLATEGO DUZO NIE UZYWAC... SAMA OSOBISCIE STOSUJE CYTRYNKE I MI POMAGA POLECAM...:):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l-ca
BARDZO ALE TO BARDZO POLECAM SZAMPON DLA DZIECI!!! SAMA WYPROBOWALAM I JESTEM BARDZO BARDZO ZDZIWIONA I ZADOWOLONA. NIE WIERZYLAM ZE TO POMOZE A JEDNAK WLOSY SA BARDZIEJ SWIEZE PRZEZ DLUGI CZAS LEKKIE PUSZYSTE I SWIETNIE WYGLADAJA!!! OSOBISCIE UZYWAM JOHNSON'S BABY SZAMPON Z RUMIANKIEM. TO NA PRAWDE DZIALA!! GORACO WSZYSTKIM POLECAM :):):) POZDRAWIAM:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiarika
Ja polecam zwykły szampom pokrzywowy, jest dobry, a nie te 'formówki', przecież to sama chemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowarkaxd
ja mam palmolive i mi pomaga jak umyje nim wlosy to są ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wddwwd
ja polecam szampon hipp albo szampon babydream :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka95
posłuchałam waszej rady i polałam sobie włosy od razu po umyciu sokiem z cytryny ładnie pachna cytrynka ale sa takie jakby sklejone i twarde musze ciagle czesac ale po jakims czasie znowu sa takie twarde zobacze co bedzie nastepnego dnia i na pewno napisze piszcie mi na e-mail jakies inne dobre rady i domowe sposoby jesli jakies znacie na tłuste włosy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julitka95
przez kilka dni mialam takie twarde i zlepione włosy po tej cytrynie to mnie wkurzalo ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RoxyFM
Ja mam strasznie przetłuszczające się włosy.Gdy umyję wieczorem to następnego dnia są jako tako do wytrzymania...Za to wieczorem po tym całym dniu są straszne...i znów muszę umyć.I tak codziennie wieczorem...Albo jak mam czas to myję rano,ale i tak następnego dnia rano są beznadziejne.Próbowałam różnych szamponów.Do włosów przetłuszczających nie polecam bo jeszcze bardziej się przetłuszczają.Do objętości następnego dnia i tak są oklapnięte i tłuste.Nie wiem co stosowć...A niektórzy mówią,że jeśli nie myje się przez kilka dni to się mniej przetłuszczają.Ja uważam to za bzdury...Nie wiem,może się mylę?Ale co to daje?Tylko jak nie myje się przez te kilka dni to ciągle ma się przetłuszczone...A to okropnie wygląda...Nie wiem co zrobić z mojimi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rusia
Ja myje moje włosy szamponem palmolive takim czerwonym, chyba z papaji i grejfurów i granatów. Nie powiem że sa złe, ładnie pachną są miłe...ale musze myć prawie codziennie włosy :(( Jami jest najleprzy szamopn do moich włosów. (długosc gdzieś za ucho, brązowe) ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki1006
miałąm taki sam problem i odkryłam CLEAR rewelacja POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgwhgw
tez mam problem z przetłuszczającymi się włosami, muszę je myć codziennie rano przed pracą (dobija mnie to). Na drugi dzień są już tłuste, oklapnięte i nic nie da się z nimi zrobić. Więc od nowa w koło macieju mycie włosów. Stosowałam już wszystkie szampony i odżywki i nic nie pomogło. Widocznie już tak będzie do końca życia ;/ W związku z tym mam inne pytanie - jakie fryzury polecacie do włosów przetłuszczających się ażeby b yły dłużej świeże. Chwilowo mam włosy półdługie i masakra. Wcześniej ktoś pisał że pierwszego dnia układa włosy aby sterczały a drugiego wiąże w kitka. O co chodzi? Jak włosy półdługie mają sterczeć żeby to fajnie wyglądało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka95
slyszalam ze jak sie przetluszczaja wlosy to mozna sobie zrobic pasemka i az tak tego nie widac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Julitka95
mi sie przetluszcza tylko grzywka a reszta wlosow niee ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda 198
ja polecam szampon Pharmaceris H Sebopurin - rewelacyjny do łojotokowej skóry głowy i tłustych włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohna
pharmacerisa zielonego ja też mam, bardzo dobre efekty po niedługim czasie (jakoś miesiąc?) do tego polecam "radę babuni": w ramach ostatniego płukania spłukać włosy roztworem wody z octem (w proporcjach 1:5) - nadaje włosom niesamowitego blasku, a nie obciąża, jednocześnie nie niszczy włosów, nie sprawia, że sa sztywne. co ważne - po wyschnięciu wlosy NIE śmierdzą octem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i.gg
Ja polecam Palmoliv do włosów przetłuszczających się-pokrzywowy. Świetny. Zazwyczaj po umyciu moje włosy są suche, nie układają się, sa po prostu brzydkie, a dwa dni potem są już przetłuszczone. Teraz miałam świetne włosy, delikatne. Takie jakie mają być ;D A dziś [minęły 2 dni] są one puszyste, lekkie i nie tłuste. Polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołi
a co poradzicie na to. zmieniłam miejsce zamieszkania i wraz ztym zieniła się woda jest okropna i myślę że od tej wody mam pełno małych swędzących krostek na skórze głowy i oczywiście włosy takie tłuste że szok ..... pomocy ostatnio kupiłam szampon friderm tar różowy ale też cienko.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda261
Zdecydowanie odradzam szampon CLEAR ma dziwną konsystęcję i ciężko się go spukuję szampony dla dzieci tez odradzam narazie żaden mi nie pomaga;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla pozbycia sie tego problemu polecam ci szampon Aritha lub Neem sa to ajurvedyjskie szampony do wlosow, ktore nie dosc, ze oczyszczaja wlosy to wspomagaja ich porost i zapobiegaja wypadaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zoli mysle, ze na twoj problem pomoze Neem w pudrze, jest to srodek dla alergikow i osob borykajacych sie z problemami skory typu lupiez itp, dziala swietnie zarowno na skore jak i na wlosy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiri22kiri
Żadne szampony "do włosów przetłuszczających się" nie pomogą. Włosy po nich będą owszem świeże, lekkie ale przez góra 2 dni. Współczesne szampony są zbyt "ciężkie", mają za dużo chemii. Moja ś.p. babcia do końca życia miała długie, mocne, czarne piękne włosy.Mimo ponad 80-lat niewiele miała siwych włosów, a wszystkie były lśniące i imponujące. A to dlatego, że nigdy nie używała chemicznych szamponów, myła włosy w jajku,przebywała dużo na świeżym powietrzu i przez lata nie męczyła ich suszarką. Owszem, w obecnych czasach taka metoda jest niemalże niemożliwa, ale zmierzam do tego, aby poradzić wam kupowanie szamponu jajecznego. Kosztuje parę złotych, jest w dużych butelkach, często go widzę w zwykłych supermarketach. Takie szampony mają rzadką konsystencję i są o wiele mniej skomplikowane pod względem chemicznym właśnie. Ja go używam i nie mam już problemów z nadmiernym przetłuszczaniem, końcówki mi się nigdy nie rozdwajały, a włosy ładnie błyszczą, nie są matowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×