Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość minewra

pije malibu a on nie dzwoni...

Polecane posty

Gość katee_
adios no widzisz :) Twoj i moj sie odezwali a moj jeszcze dodal ze mnie kocha. Szkoda ze duzo gada a mniej pokazuje:PGadac to i ja potrafie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko teraz trzymać za nich kciuki w tym tyg..oczywiście z kamienną twarzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa
widzę , że nadal jestescie dziąchy :) wczoraj odezwal sie do mnie ten fajny chlopczek :) pisal ladne eski tylko troche go chyba ponislo... spytal czy bedzie mdz nami kiedys grzesznie ... zrobilqm mu jazede o to :O spytal o co mi chodzi .. czym sie tak przejmuje ... odpisalam ze nie chce by traktowano mnie jak zabawke .. nic nie odpisal ... chyba tak chcial mnie potraktowac :D:D:D i dlatego dal sobie spokoj ... no. zobaczymy zreszta . dzis juz sie nie odzywa :( a byly moj cisza echo przepadl... jak nigdy w dupieeee ggo mam!!!!! dziachy tak trzymac wspierajac sie zdzialamy cuda i zycze Wam aby telefonyy sie urywaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja za miast pic np.malibu to...jem:(bo nie mam alkoholo:(Jem i tyje blee ale to tylko owoce wiec..nic takiego sie nie dzieje!!!Chodzi mi o tytul topicu:)Tez czekam na tel.od mojego amorka,jest w grecjii a ja tu sama jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa
trzym sie angel szkoda ze dziewczyn nie ma pocieszyly by Cie na maksa i napewno bys zapomniala o troskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Widzę że u wszystkich jakieś postepy, poza mną. U mnie nadal cisza. Nie popadnijcie tylko w euforię i nie zróbcie ise dla nich zbyt miłe. Pozdrawiam Was. Miłego wieczoru!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olaaa jutro zapomne jak napihje sie bronka,a co,mnie nie wolno?hihihi Moj pewnie juz dzisja nie tyrknie bo pewnie dobrze sie bawi z ..kumolami,mam nadz,ze tylko z kumplami.Pozdrawaim Was wszystkie bardzooooooo goooooooraaacooooooooo:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa
Luiza Ty mi powiedz lepiej co tam u Ciebie czy Twoj wreszcie dal znak zycia?? bo teraz mam zbytnio czasu by nadrobic zaleglosci ?? :) buziaki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee_
Angel: a ja pije kawe i dzisiaj sie wazylam:) Schudlam 6 kg, mam niedowage, wygladam jak wieszak . strasze sasiadow :) Moj powiedzial ze mam przytyc bo juz nie moze patrzec jak zbiednialam. Nie chcialam mu mowic: miedzy innymi przez Ciebie baranie:P Zaczyna sie tydzien ciszy:P No co tam, przeciez on mnie kocha:) Po co dzwonic, no po co? Luiza: Twoja sprawa nadaje sie do 997 lub do fundacji Itaka:P Napisz szybko co sie z nim dzieje. Zagadkowy gosc, na serio. lepszy od mojego:P Moj tylko 7 dni milczy :P Ktos da wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, no tak, zaczyna się tydzień ciszy.... po weekendowych szaleństwach (ha ha, po raz pierwszy olałam obiadki, smakołyczki i inne takie cuda niewidy luksusy niedzielne dla mojego), zaczyna się tydzień ciszy... o jak miło, że na jutrzejsze popołudnie i wieczór jestem umówiona!!! fajnie słyszeć że się dobrze trzymacie kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateuszek lover
Pijemy drinki i on siedzi mi na kolanach ..jest cudownie ...możecie tylko pozazdrościć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zazdrościmy chłopa siedzącego na kolanach swojej dziewczyny ! A u mnie kolejny dzień, jak co dzień. I co tu pisać ? Pewnie będzie nudno. Pogoda piękna, może trochę połażę. Ostatnie tygodnie lenistwa przed rozpoczęciem roku. Jakoś się wyciszyłam. Podejrzanie szybko, jak na taką wielką (wielką ?) miłość, prawda ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewuchy! Właśnie się zbieram do pracy! Od wczoraj nic się nie zmieniło i chyba już tak zostanie. Cieszę się waszymi mniejszymi i większymi sukcesami wychowawczymi. Ja się dzielnie trzymam i myslę sobie, ze skoro dotąd zadna zła wiadomosc do mnie nie dotarła, to chyba nic złego się nie stało (chyba, ze nadal nikt nic o nim nie wie, to i mnie nie informuje). Pozdrawiam Was gorąca, życzę miłego dnia i rozgrzanego do czerwoności telefonu (oczywiscie od połączen przychodzących :-) No to pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do \"Mateuszek lover\"! Czym Ty się dziwczyno chwalisz? Że masz faceta, który siedzi na swojej kobiecie? Spójrz na to inaczej - on Cie przytłoczył swoim cielskiem, żeby nie musiał Ciebie na kolanach trzymać. My tu walczymy z facetami, którzy nie potrafią byc prawdziwymi mężczyznami, a nie zazdroscimi ich!!! Pozdrawiam! I zyczę wytwałosci - będzie Ci potrzeba jeśli masz zamiar go zatrzymać przy sobie (a raczej na sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:)Jak wam kobietki zaczal sie tydzien?Hm,ja nie narzekam,snil mi sie tej nocy moje amore❤️,nawet dobry sen,przynajmniej moglam go ujrzec we snie❤️:):D KATEE -------> to ile teraz wazysz skoro wygladasz jak wieszaczek?Ja przez mojego schudlam 3 kilo w ciagu 3 dni,nie moglam nic przelknac z tesknoty za nim,od wczoraj zaczelam normalnie jesc,ale chce schudnac hihi.pozdrowka dla was gorace kobitki:):classic_cool: 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,wczoraj nie zadzwonil :(:(:(Inie pilam ani malibu ani innego alkoholu tylko ...herbatke hlip,hlip ale za to dzisja sobie to odbije hehe.Na obiadzik bedzie zupka chmielowa:)A jak dzisja nie zadzwoni to...oj,wole nie myslec.ciumaski 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kochane:) 🌼🌼🌼👄 Pierwsza radość, to taka, że wygraliśmy mecz z Austrią:) A druga... rano sie obudziłam, zerknęłam na kom. i od kogo sms?... I to taki, jakby się nic nie stało, dziękuje za życzenia PO TYGODNIU!!! I wsio... otwieram pocztę, a tu mail, że jak ja mogłam sobie pomyśleć, że on zapomniał, że przeciez przyjedzie i same cukierki... beeee, aż mdło, oczywiście biedak nie miał czasu, bo ciężko pracuje, a za dwa zdania pisze o imprezowaniu. Oczywiście ani na jedo ani na drugie nie zamierzam odpisać:) Jak myslicie? Właśnie--> jestem z Ciebie dumna:) Luizka---> dziweczyny maja rację, ten Twój, to nader tajemnicza postać... Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katee
przy wzroscie 178 waze 55 kg? Ale to nic, juz wlasnie jem kurczaka i dosmazylam frytki:P Musze przytyc z 5 kg. Wszyscy mowia : ale jestes chuda . Dlatego jem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katee--> smacznego:) Jedz duuuużo mącznych potraw: chleba, klusek itd. Rzeczywiście mało ważysz... ja mam 175 cm i ważę 64 kg, tak akurat:) Muszę tylko uważać, bo mam tendencje do tycia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mogłabym zwalić z dychę. 175 cm i 75 kilosów. :O I zwalę ! :) Ale miało być nie o tym. Dziś kolejny mms, znowu usmiech, trochę inny, niż wczoraj. I życzenia miłego dnia. Ale te życzenia to mam....W GŁĘBOKIM POWAŻANIU !!! Coś się we mnie zacięło. Ale dobrze mi z tym. DZIEWCZYNY, BĄDŻCIE ZOŁZY. TO DZIAŁA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Właśnie\"! Jak sięgnę pamięcia wstecz, to wychodzi na to, ze masz rację. Moze nie trzeba byc aż zołzą, ale trzeba mysleć bardziej o sobie niż o nim. Wtedy będą walczyli o nasze względy, a jak ich tak otaczamy opieką, dzwonimy, wypytujemy, nadskakujemy, to już nie mają o co walczyc, bo i tak dostają więcej niż zasługują. Tak więc od dzisiaj musimy być same dla siebie najważniejszymi osobami jakie znamy, a dopiero później myślec o nich. Całuję i życzę milego dnia! Ps. A że mój jest tajemniczy, to ja już wiem i moze właśnie dlatego mnie sobą interesuje. Pozra odwórcić role zeby było tak, jak kiedyś. Najpierw jednak musi się znlaeźć, no nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś się zrobiło wagowo :) to ja 172 i 62 tez niby ok ..ale marzę by być chuda i zbić wagę do 55kg.do anoreksji się jednak nie nadaję przez zbyt duze łakomstwo a bulimia mnie odrzuca.takze pozostaje mi racjonale żywienie i ograniczenie słodyczy :) u mnie znowu maraton się zaczyna od wczoraj..dzień pierwszy. cholera. wiecie to mnie wkurza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ! Stare powiedzenia - to nie pułapka goni za myszą, nie wyważa się otwartych drzwi itp. mądre są niesamowicie. I jeszcze - przysięgał, jak sięgał, a dostał, to zaprzestał ! Tylko dlaczego dopiero teraz o tym się przekonałam ? Ale lepiej póżno, niż wcale. Tak jak w medycynie : przede wszystkim - nie szkodzić. Sobie, Dziewczyny, SOBIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ! Stare powiedzenia - to nie pułapka goni za myszą, nie wyważa się otwartych drzwi itp. mądre są niesamowicie. I jeszcze - przysięgał, jak sięgał, a dostał, to zaprzestał ! Tylko dlaczego dopiero teraz o tym się przekonałam ? Ale lepiej póżno, niż wcale. Tak jak w medycynie : przede wszystkim - nie szkodzić. Sobie, Dziewczyny, SOBIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ! Stare powiedzenia - to nie pułapka goni za myszą, nie wyważa się otwartych drzwi itp. mądre są niesamowicie. I jeszcze - przysięgał, jak sięgał, a dostał, to zaprzestał ! Tylko dlaczego dopiero teraz o tym się przekonałam ? Ale lepiej póżno, niż wcale. Tak jak w medycynie : przede wszystkim - nie szkodzić. Sobie, Dziewczyny, SOBIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ! Stare powiedzenia - to nie pułapka goni za myszą, nie wyważa się otwartych drzwi itp. mądre są niesamowicie. I jeszcze - przysięgał, jak sięgał, a dostał, to zaprzestał ! Tylko dlaczego dopiero teraz o tym się przekonałam ? Ale lepiej póżno, niż wcale. Tak jak w medycynie : przede wszystkim - nie szkodzić. Sobie, Dziewczyny, SOBIE ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaa
cześć wczoraj przestałam czekać i zaraz potem dostałam kilka wiadomości znowu nie wiem co myśleć najważniejsze jednak, że mogę czerpać z Waszych przeżyć, refleksji, doświadczeń itd., dlatego mam nadzieję, że topik będzie dalej się rozwijał pozdrawiam wszystkie "zołzy" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenaaa
P.S. w nawiązaniu do tematu, chcę zrzucić 4 kilogramy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olaaa
czesc chyba juz o mnie zapomnialy6scie bo co napisze to zero odzewu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luizo..................
mysle, ze nie czekaj, wyczuwam w Twoich postach nadzieje, wolalabys teraz pewnie dowiedziec sie, ze stalo sie cos nieoczekiwanego, niz przyjac do wiadomosci fakt ze to koniec...:( nie odbierz tego zle, ja ci zle nie zycze, ale tak to wyglada facet, chociaz wyksztalcony jak pisalas, nie jest gentlemanem :( albo.....moze jak juz prawie o nim zapomnisz odezwie sie jakby nigdy nic ja bym mu nie ufala juz i postarala sie zapomniec o nim i tak to twoja i tylko twoja decyzja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×