Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
dupajana

Jaką tanią a dobrą odżywkę do paznokci polecacie?

Polecane posty

Oczywiście któraś z odżywek Eveline 🙂 Są własnie tanie a dobre. Ja aktualnie stosuje "6w1 Care and Colour" w kolorze french 🙂 Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj z Eveline, mi dwie (jedna miała w nazwie coś z diamentami, a druga była niebieska) uczuliły paznokcie i w efekcie miałam jeszcze gorszą/cieńszą płytkę 😞 Generalnie wolę używać czegoś czego nie muszę potem zmywać zmywaczem. U mnie najlepiej się sprawdza zwykły olej rycynowy nakładany pędzelkiem od lakieru (minusem jest to, że wolno się wchłania, więc raczej stosuję go przy oglądaniu filmu czy innych czynnościach, do których nie potrzebuję rąk :P), a na co dzień mam na biurku w pracy masełko do skórek i paznokci z Organique - zostaje delikatna warstwa na paznokciach, ale komletnie mi nie przeszkadza w pracy na kompie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, kolorowakredka napisał:

@nowa_sztuka123 ja mysle ze to jednak nie kwestia kosmetyku bo kazdy kosmetyk moze uczulic kazda osobe, tobie akurat ta firma nie pasuje, mnie nie pasują inne 😛

To na pewno, akurat z odżywkami do paznokci tej firmy mi kompletnie nie po drodze, dlatego znalazłam alternatywę 🙂 Ostrzegłam jednak na swoim przykładzie, ale sama też mam kilka koleżanek, które sobie w podobny sposób rozwaliły paznokcie (jedna nawet tymi moimi odżywkami, bo jej oddałam 😞). Z drugiej strony moja siostra używała Eveline i nie robiło jej szkody, ale efektu wow też nie zauważyła - jej z kolei najlepiej działają tabletki z olejem z wiesiołka. Także każdy musi znaleźć idealny środek dla siebie, ale warto mieć z tyłu głowy, że niektóre mogą zaszkodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eveline ma u siebie masę odżywek do paznokci i powiem tak: używałam kilku i każda z nich mnie zachwyciła. Czy to Diament czy 6w1, czy też oczywiście ich kultowa Total Action 8w1. Oni są znani z dobrej jakości odżywek do paznokci, które do tego są jeszcze tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

odżywki z eveline mają dobry skład, nie posiadają formaldehydu a to on zwykle powodował różnego rodzaju dolegliwości. ja stosuję je od dawna ( zamiennie, rózne rodzaje jak 8w1 czy SOS) i nie narzekam 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2005 o 13:51, dupajana napisał:

proszę, polećcie mi taną a dobrą odżywkę do paznokci, jakąś wzmacniającą, i żeby paznokcie się nie rozdwajały, bo moje są w opłakanym stanie ... 😞 cena tak do 10zł

olejek rycynowy 🙂 nakładasz pędzelkiem od lakieru, paznokcie stają się cudownie mocne po tygodniu codziennego stosowania ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielką fanką marki Eveline - ich kosmetyki są zawsze przystępnych cenach, a co do odżywki, szczerze polecam Eveline 6w1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×