Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tlen

wielkość dzidzi w 13 tc

Polecane posty

13 tc i wielkość dzidzi 5,5 cm. wszystko dobrze? strasznie sie martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzizzzzzzzz
chyba sama sobie usg nie robilas, tylko lekarz i co nic nie mowil. Skoro nic nie mowil to wszystko musi byc ok. Rety, czy wszystkim ciezarnym inteligencja zanika? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szkoda słów
W trzynastym tygodniu dziecko powinno mieć od 65 do 80 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość louders
Jest ok-nie ma dokladnych danych.Prawie kazda ma inny rozmiar dzidzi w tym czasie. Niema powodow do niepokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego zaraz miałaby mi zaniknąć inteligencja?! po prostu zaglądając do książek pomiar mojego dziecka \"nie jest w normie\" dlatego zapytałam szukając otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja dzidzia w 13 t.c. miała 62mm. Ale myślę, że nie masz co się przejmować Twoja fasolka na pewno nadgoni zaległości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Witam,z tego co ja czytałam to mieści się w dolnej granicy normy.Ktoś powyzej napisal,ze chyba wszystkim ciężarnym znika inteligencja...Potraktujmy to jako żart,chciałam tylko powiedziec,ze ja na moim pierwszyym Usg dowiedziałam się,ze fasolka ma 6,3 mm,lekarze nic nie mówili,ze coś nie tak,jednak po powrocie do domu zaczęłam sprawdzac wymiary w tym okresie(koniec szóstego,początek siódmego tg)i oczywiście zaczęłam się denerwowac,bo wymiary wszędzie są nieco inne...Mam nadzieje,ze po prostu elastyczne.Tak więc szczerze mówiąc wolę się martwic o moje dziecko,niz się nim nie przejmowac,to znacznie lepiej wrózy na przyszłosc..Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagusia 22
Moje maleństwo w 13tc miało 76mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1234567890la
Eeeej, nie przesadzajcie z tą wiarą w usg! Mnie badanie usg (dziesięć lat temu to było - jakiś postęp w medycynie przez ten czas nastąpił) wykazało kamień na nerce, a dwa tygodnie później następne usg (innym aparatem) wykazało "obraz prawidłowy". Oczywiście długości nerek też wcale się nie zgadzały (kilka cm różnicy!). USG nawet dzisiaj pozostawia pewne pole wyobraźni lekarza i 5.5 cm jest raczej na pewno wielkością przybliżoną. Nie bój się na zapas - bo może wcale nie będzie potrzeba;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×