Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZCZUPŁEIŁADNA

JESTEM ŁADNA I SZCZUPŁA I INNE MI ZAZDROSZCZA LASKI

Polecane posty

Gość SZCZUPŁEIŁADNA

I ŻLE MI Z TYM BO PRZEZ TO NIE MAM KOLEZANEK, A CO JA NA TO PORADZE, ZE TAK WYGLADAM, PODOBAM SIE AFCETO, PODRYWAJA MNIE CIAGLE, ZACZEPIAJA, KOLEZANKI ZAS OBGADUJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesteś blondynką
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze tylko ty tak uwazasz jaka to nie jestes?? moze masz za wysokie mniemanie o sobie?? i to wlasnie odrzuca ludzi, sam fakt ze uwazasz sie za super pieknosc;) i nawet o tym piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inne Ci zazdroszczą laski? to Ty masz laskę? hmmmm A może inna laski Ci zazdroszczą, co? Zamiast zajmować się wyimaginowanymi głupotami, popracuj nad gramatyką ojczystego języka, zwłaszcza nad szykiem, bo wychodzą nielogiczne bzdury. chyba, ze faktycznie masz laskę, wtedy zwracam honor no i współczuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dam Ci radę. Zaprzyjaźnij się z dziewczyną która będzie dorównywać Ci urodą. Widzę na ulicy dużo slicznych aż do porzygania dziewczyn które otaczają się tylko slicznotkami w swojej kategorii. Moze i jest to puste ale zrób jak Ci mówię to nie będziesz wtedy narzekać. A tak szczerze to nie wierze ze inne dziewczyny nie chcą się z Toba przyjaźnić przez Twoją urodę. Myslę ze tu chodzi o inne subtelne przyczyny związane z Twoim charakterem o których mozesz nie mieć zielonego pojęcia lub możesz ich nie przyjmować do wiadomości, np. podświadome uważanie się za kogoś lepszego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łądanaiszupła
tak jestem blondynką i mam niebieskie oczy, meszczyzna sie bardzo podobam,a kobiety mni nienawidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
A ja Ci nie zazdroszczę. Ten post wskazuje na to jaką jesteś głupią gęsią i poza urodą nie masz zupełnie nic...beznadzieja i tyle...a czego zazdrości się beznadziei?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
nie zazdrosci sie mojej wypracowanej siłą woli sylwetki odchudzałam sie prawie całe zycie jadłam wafle ryżowe, zeby byc szczupła jak jestem etraz i mnie podziwiaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdasd
Każdy głupi, a raczej każda głupia może się odchudzać...naprawdę beznadziejne...czy tylko to masz do powiedzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie martw sie
Ja mam podobnie. Zdarza mi się, że ludzie traktują mnie jak hostessę. Mimo wszystko uroda także pomaga, więc nie marudź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehehehehehehehe
buehehehehehehehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij mi swoje zdjęcie to ja ocenię czy jesteś ładna oki? (trochę Cię rozumiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
podobno ładnym i chudym zyje sie lepiej, aleczemu nie mam przyjaciołek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się nigdy nie musiałam odchudzać, żeby być szczupła, hehe :D I też mi zazdroszczą, że mogę jeść co chcę, ale mimo tej zazdrości mam przyjaciół... Nigdy nie pomyślałaś, że to nie w tym, że jesteś ładna tkwi problem? Btw, a jak się ytraktuje hostessę? Bo na studiach tak sobie dorabiałam czasem, ale jakoś specjalnie nikt mnie nie traktował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
po co mam ci zdjecia wysysłac jestes na pewno jakims facetem, nie wysysłam byle komu zdjec, zreszta nie chodzi o zdjecia ale o przyjaznie z kobietami ktorych NIE MA Z ZAZDEROSCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ze względu na walory ducha:P nie macie zapewne koleżanek, bo my przecież takie marne jesteśmy i zazdrościmy ładnym i nienawidzimy ich z całego serca.....dziecinko, obudź się...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetam
HMM PO PIERWSZE TO CHYBA PROWOKACJA,A JEZELI NIE TO SĄDZE,ZE UBARWIASZ TO WSZYSTKO :p MAMY ROK 2005-SOLARIA,KOSMETYCZKI,FITNES-TO WSZYSTKO W REULTACIE SPRAWIA,ZE KOBIETA KWITNIE-SPÓJRZ NA ULICE-NIE WIDZISZ ILE JEST PIEKNYCH KOBIET???SZCZUPŁYCH??? WIĘC OBUDZ SIE I NIE CHWAL NIE JESTES SAMA ;) A TO,ZE UWAZAJĄ ZE JESTES GŁUPIA-MOZE SAMA SOBIE NA TO ZASŁUZŁAS ;) ZNAM WIELE SUPER LASEK,KTÓRE MAJĄ GRONA PRZYJACIÓL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
wiesz ze zazdrosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
no wiem tylko ze moj wyglad wymagał wysiłku, pracy silnej woli, uporu, odmawiania sobie i innym jedzenia..nie rozumiesz,,,teraz czuje sie doceniona, jak ktos mi mowi ze ejstem szczupła i ładna? czy to złe? Kazda kobieta jest odrobinke próżna i lubi byc komplementowana.Ja tez.Tylko jakos nie mam siły przebicia, czy cos ze nie mam przyjaciłólek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
aha to wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz może wcale nie jesteś taka piękna jak się boisz zdjęcia wysłać hihi i nie jestem facetem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
ale co jest jasne?>wytłuamcz mi? moj wysysiłek nie poszedł na marne a z drugiej strony mam ciezkie zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
mam piersi nieco obwisłe od odchudania-ale dobry ciuch robi wszystko,do tego zajrzałam do lesykonu słow i czasem palne cos mądrego ;) faceci lubia słodkie idiotki-wiec ode mnie to dostają :) aktorstwo-to dla mnie pestka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a skad
Paucia- no wlasnie. podobno lubi byc komplementowana. a moze to on jest facetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrwa
porzygam sie zaraz na ta twoją laske durna gówniaro!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeetam
A JA PRZYSTAJE PRZY SWOIM,CZEGO SIE CHWALISZ?? OTWÓRZ OKNO-JEST WIELE BARDZIEJ ATRAKCYJNIEJSZYCH DUP OD CIEBIE,ALE NIE CHWALA SIE TYM NA FORUM BO CHODZA NA RANDKI :p JAK OPOWIADZAS ZTAKIE GÓWNA LUDZIĄ NIE DZIWIE SIE,ZE NIE MASZ ZNAJMOYCH :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupłeipiekne
NIEZŁĘ POCZUCIE HUMORU PODSZYWACZU. !!!!!!!1 PROSZE SIE PODE MNIE NIE PODSZYWAC.I JUZ WYCHODZI WASZA ZAZDROSC I CHAMSTWO WOBEC MNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a skąd: ja chciałam być tylko uprzejma i może napisac komplement, ale widocznie boi się prawdy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×