Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SZCZUPŁEIŁADNA

JESTEM ŁADNA I SZCZUPŁA I INNE MI ZAZDROSZCZA LASKI

Polecane posty

Gość fankana
nie ta jasniejsza lepsza suczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do założycielki topiku mam 32 lata jestem matką trzech synów i przy wzroście 170 cm waże 53 kg - mnikt mi nie wierzy że mam tyle lat przy moim wyglądzie; nie przechodziłam żadnych zabiegów typu podciąganie powiek, jem bardzo dużo ale waga mi sie nie zmienia - i to chyba nazywa się wrodzona uroda nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja potrafie
wszystkie te dziewuchy jakies przemalowane:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzież podziala sie autorka
postu? ciemno wszedzie glucho wszedzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) co prawda teraz zastanawiam się nad wiśniowymi włosami, bo mi się zachciało (i grzywka), a obecnie mam brązowe, ale się zobaczy. ;) Morgaine, zakładamy kółko wzajemnej adoracji - ty masz mój głos bezapelacyjnie za to zdjęcie, i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki :) Wiśniowe włosy też mi się podobają. Ja tylko blondu nie lubię. Zwłaszcza sztucznego. Sama chciałabym być ruda, ale jakoś mi nie do twarzy... :( A swoją drogą, ja naprawdę czasem tych modnych panienek nie odróżniam od siebie... Czy to znaczy, że się starzeję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, myslę, że to jednak świat się starzeje... Dekadencja itp. Idę spać, może we śnie jakieś wiekopomne mysli mi do głowy przyjdą, ta potega podświadomości ;) Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *marysienka*
Ja tam sie do zdjec nawet nie maluje. Mam ladna cere i oczy i nie musze ich podkreslac:-P. A skoro przez to ze jestes "piekna" nie masz kolezanek to przytyj, po co sie odchudzasz? he hebuhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sweet chilli
Ja tez jestem szczupła i raczej nie brzydka w dodatku mam bardzo duzy i ładny biust,ale nie jestem taka próżna jak Ty i wiem,ze mogła bym przegrac ze zwykłą szarą myszką jeśli miała by czyimś zdaniem to"coś"czego ja bym nie miała.Mysle,ze dziewczyny nie lubią Cię,bo mają Cię za głupiutką psitkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie sie zadna z pokazanych
nie podoba, ale chyba najmniej podoba mi sie laska nr 1:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby co ja mam brązowo-rude naturalne włosy dłuższe niz do ramion ale do agencji modelek mnie nie przyjmą bo jestem matką oj co ja biedna zrobię.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TOPIK DO KASACJl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam popiszmy
jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość E tam ja tam dopiero jestem pi
Dziołchy ja was biję na łep.Jestem sexowną brunetką.Nie jestem gruba ani such taka se w sam raz.Faceci na mnie lecą.Mam dupcie fajną nie grubą, taka w sam raz.Te wszystkie blondii są bleee takie słodkie.Buzie mam piękną jak laleczka, ale nie jak Barbie taką tandetną. A do tego wszystkiego nie mam takiej syruchy wielkiej jak ta piękność co wcześniej pisała.Hehh ja to jestem super babka. Tylko cicho, aby nikt się nie dowiedział, bo adoratorów mam dość. No i skromna jestem nieee.!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko topiku
bez obrazy, malo tego, ze rozumiem nie grzeszysz to juz ja jestem od Ciebie 100 razy ladniejsza, chociaz nie uwazam sie za osobe landa, dla mnie jestem normalna kobieta jak inne panie w moim wieku. Musialo Ci sie neizle naprzewracaj we lbie, zeby wypisywac tu takie glupoty....twarz lalki barbie, o w morde:D figure to Ty moze masz, dobrze jej nie widac, ale ta twarz zlituj sie i oszczedz nam tego widoku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chcialam serdecznie
podziekowac autorce topiku bo wyleczyla sie ze wszystkich kompkleksow dzieki niej. i teraz dopiero widze jaka boska jestem:D dzieki bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suczka starego Buczka
Babo ale ty masz ryja, gdzie ty masz twarz lalki barbie,Taka długa , jak byś miała w niej pełno kluchów.Nie jestes wcale ładna, więc nie masz sie czym martwić.Jesteś może chuda, ale to nie oznacza, że masz fajną figurę.chude nie oznacza piękne, możesz być cała krzywa i w ogóle. Czasem lepszą figurę może mieć ta co ma odrobine ciałka.A nie taki patyk jak ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczupleiladne
cos cie sie wszyscy rzucili tak na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZUPŁEIPIEKNE
CO WAM SIE ZNOWU NIE PODOBA, ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SZCZUPŁEIPIĘKNE
powiedzcie mi co mam zrobic zebyscie zaczeły sie ze mna przyjaźnix mam sie oszpecic? tak?tego chcecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ma być piękność? w życiu bym się z Tobą nie zamieniła i nie pisze tego złośliwie tylko szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ideał kobiety
Gość a po co masz sie oszpecac
juz za pozno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×