Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość huma

Czy konto na portalu randkowym ze zdjęciem to zdrada?

Polecane posty

Gość ja wiem chyba
jaki to portal:) jak chcesz to mogę sobie do niego zagadać i zobacvzymy jak sie potoczy rozmowa. Zdam Ci relację i będziesz wiedziała co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Nie bede sie juz wiecej upokarzac. To i tak nie zastapi rozmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem chyba
Mam konto opłacone. Jestem kobietą i chćetnie Ci pomogę bo tez bym chciała żeby mi ktoś pomógł gdybym była w takiej syt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Chyba nie masz chlopaka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem chyba
mam meza :) poznałam go na tym portalu ale konto mam dalej aktywne bo jeszcze nie wygasła opłata- oczywiście mąż wie-zresztą tez ma jeszcze. NIe korzystam z niego ale jest. Swoją droga lepiej żeby us€wac takich facetów z portalu bo są samotne kobietki które wierzą że umawiają sie z wolnym facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Gratuluje ! :) Pewnie nie macie napisane, ze szukasz milosci, przygody itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12345
wiesz co Ci powiem huma.............. moj facet tez ma konto na randkach bez fotki, kiedys postanowilam go sprawdzic i co sie okazalo - ze odpisal mi:( tzn niby jakiejs obcej kobiecie:( pisalam tam ze chcialabym sie z nim spotkac na niezobowiozujacy sex ,ze mam mieszkanie i ze chetnie go zaprosze. czulam sie po tym strasznie upokorzona , a kiedy czytalam jego odpowiedz (tzn do tej niby obcej kobiety) po prostu ryczalam i niewiedziaialam co zrobic, a kiedy mu o tym powiedzialam odpowiedzial mi "to od ciebie zalezy czy chcesz dalej byc ze mna" wiekszego skurwysyna chyba nie znalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Czuje sie okropnie, jak ostatnia kretynka, nic nie warta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Moze i bym do niego napisala prowokacje, ale wlasnie boje sie takiej sytuacji jak Twoja- Jolcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wolisz
nie wiedzieć i się oszukiwać? Jeśli będzie chciał Cię zdradzić to zrobi to wcześniej czy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
A moze ktos mi powie dlaczego nie porozmawial ze mna ze cos jest nie tak, ze czegos mu brakuje, ze zle sie czuje itd tylko klamal mnie ze kocha i chce ze mna byc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem chyba
mamyt napisane że niczego nie szukamy. Zaproponowałam tylko jedno z rozwiązań ale do niczego nie namawiam bo to Ty będziesz decydowała gdy okaże się że chciał się umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12345
no wlasnie:/ naprawde nie zycze Ci takiego uczucia , kiedy jako obca kobieta dostajesz od niego odpowiedz. Dlugo juz jestescie ze soba?nie mozesz tego tak po prostu zostawic, caly czas bedziesz zyc z ta niepewnoscia i caly czas bedziesz na niego patrzec podejrzliwie, i za kazdym razem kiedy bedzie gdzies wychodzil sam bedziesz sie zastanawiala czy idzie na spotkanie z inna kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to chyba tylko
on może Ci powiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Jestesmy razem 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Zapytam przekornie : czy sa jakies usprawiedliwienia dla jego zachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem chyba
Wiesz Huma, ja bym na Twoim miejscu odżałowała 10 zł założyła sobie konto jako Ty i zwyczajnie bym wysłała mu oczko:) a co niech się zastanawia co T robisz na tym portalu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za zdjeciem to zdrada
bez zdjecia nie bylo by zdrady o bosze co za laska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Wole zaprosic go do siebie i pokazac mu stronke, chce widziec jego mine i jak sie wije i tlumaczy albo i nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12345
uspraiedliwieniem moze byc to ze wszyscy faceci zdradzaja , moze jak poczuje ze moze Cie stracic opamieta sie i zacznie sie zachowywac jak normalny chlopak, wogole dziwne to ze po takim czasie znajomosci on szuka przygod:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12345
przyszedl mi glupi pomysl do glowy;) kiedy bedziecie razem w domu wyswietl na ekranie jego konto, zapros go do pokoju i powiedz mu ze na portalu randkowym znalazlas bardzo interesujacego faceta i ze mialabys ochote umowic sie z nim na sex , i czy on nie ma nic przeciwko temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
On napisal ze szuka przygody i MIŁOŚCI Jolcia- tak właśnie mam zamiar zrobic. Po takim czasie znajomosci i dodac nalezy nie nie jestesmy nastolatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12345
huma jak juz bedzie po wszystkim daj znac jak on na to zareagowal, trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Dzieki za wszystko Jolcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Przebaczyc mu jak bedzie przepraszal i zlikwiduje konto czy definitywnie zakonczyc ten zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huma
Moze ktos wie jak sie zachowac? Pytam bo mam straszny mętlik w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolcia12345
pisalaes ze juz dawno sie nie logowal, moze nikogo nie poznal przez to konto, wlasciwe wszystko zalezy od tego jak bedzie sie tlumaczyl, czy skasuje konto (chociaz zawsze mozna nowe zalozyc) niechce za Ciebie decyzowac , jesli stwierdzisz ze warto dac mu szanse zostancie razem, a jesli okaze sie skonczonym dupkiem (tak jak w moim przypadku) olej go, przez pewnien czas sobie pocierpisz ale czas leczy rany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huma >> nie wiem czy ta na obiecankach o zlikwidowaniu konta się skończy.. decyzje jednak musisz podjąć sama co zrobić i jak z nim rozmawiać, ja jednak byłabym podobnie jak dziewczyny żebyś zrobiła małą prowokacje, \'jako nie ty\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ,ja też mam konto. na takim chyba podobnym portalu. ale tam są różne w sumie osoby. i wolni i zajęci. ja napisałam,że jestem z kimś już. więc w raziew co wiedzą,ze jestem zajęta. a n apróby pogadania ze mną, czy żebym odpisała nie reaguję po prostu. mam to konto jednak, bo fajne jest czasem sobie pogadać. na Twoim miejscu zrobiłabym tak, jak tu Ci już jakaś z dziewcyzn radziła. czyli napisała coś do niego. może nie od razu, że chcę się spotkac i umówić. ale tak pogadała. zahaczyła o tematy dzi\\ewczyn czy ma i w ogóle. czy jest wolny. to chyba jednak dobry pomysł. coś będzioesz więcej wiedziała. a potem rozmowa. skoro te dotychczasowqe nie skutkują, trzeba podjąć inne kroki. chyba. takie moje zdanie. nie wiem czy dobrze radzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabliq
ostaw gnojka, to nie jest odpowiedzialny facet, kłamie i oszukuje cię. Nie pozwol sie dłużej poniżać :( czas leczy rany a ty poszukaj sobie mężczyzny a nie szczeniaka. Dobrze ze dowiedziałas sie etraz, niż jakby było za późno. Wbrew pozorom,sa jeszcze na tym świecie normalni faceci, którzy nie muszą zdradzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×