Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kwiatek74

1 LISTOPADA 2004,napiszcie o swoich dzieciach ur tego dnia

Polecane posty

Witajcie,urodziłam Kubusia właśnie tego dnia,ja sama mam ur dzień pózniej,czyli w Zaduszki.Urodził się na dzień przed moimi 30 urodzinami.Wbrew datom jesteśmy b wesołą rodziną.A jak jest u Was?Czy którąś z Was martwi data ur dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła Mama
Ja równiez miałam się urodzic tego dnia,ale zostałam przenoszona(chyba ze strachu przez mamę...)W kazdym razie data bądz,co bąz orginalna...Pozdrawiam całą rodzinkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja urodzilam sie 11 listopada nie znam osob z 1 listopada akutar ale znam duzo ogolnie z listopada i wszyscy sa ok :) ja jestem typowy skorpion zaborcza i pamietliwa ale takze bardzo uczuciowa (jestem bardzo zwiazana z mama) wrazliwa na krzywde innych pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Ja też urodziłam się 1 listopada :D. Pozdrawiam Ciebie i Twoje maleństwo! Data jak kazda inna tyle, ze bardziej zapada w pamieć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja urodziłam zarazem 1 kwietnia też dzień inny niż wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie,myślałam,że ludzi spod tej daty jest b wielu,a chyba wszyscy się jej wystraszyli i postanowili pojawić się parę dni wcześniej,lub póżniej.Moje urodziny(w Zaduszki),zawsze z racji święta,są nieco cichsze,niż gdybym obchodziła je kiedy indziej,ale nie narzekam.Słyszałam o dziewczynie,która urodziła się w lutym,w jego ostatni dzień,tyle tylko,że to był rok przestępny...Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje dzieciatko miało sie urodzić 1 lub 2 listopada, ale niestety ciąża zakończyła sie w 11 tyg. Życze wszystkim urodzonym 🌻w tych dniach wszystkiego naj... naj... !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko przed Tobą.Nie myśl,że to wina daty rozwiązania,dobre duszki na pewno nie pozwoliłyby na to.Napisz jak pojawi sięnastępne.Trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Groszek77
Witam .Jestem mamą 18-to letniej córki.Termin porodu miałam na 2 listopada ,w końcu Marta urodziła się 6 listopada.Jest fantastyczną dziewczyną /a moze tak piszę bo to moja najukochańsza córcia/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z 5 listopada - pozdrawiam wszystkie malutkie, małe i duże skorpionki ;) A moje dzieci - starsza z 19 wrzesnia a malutki Kubus z 15 lipca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×