Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość do ciebie
Nigdy nie będę mogła być z Tobą choć tego pragnę Nigdy nie będę mogła być z Tobą jak tego chcę nie zgadniesz Choć bym spędziła z Tobą dni i godziny całe To wciąż będzie mało i mało Nie wiesz co się dzieje ze mną przy Tobie A co się dzieje, tego nie powiem Kiedy wieczorem przymykam oczy do snu Moja ostatnia myśl, to byś był ze mną tu A kiedy zapadam się w sen głęboki Unoszę się wysoko, ponad obłoki Tam my razem w płomiennym uścisku... Tak bym chciała całą sobą Być tam teraz naprawdę właśnie z Tobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię....
do szaleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham Cię....
bez pamięci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kogoś KOCHAM
całą sobą ... i bez niego umieram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też go KOCHAM
ale on ma wszystko w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Nazwij mnie pieskiem kotkiem a wyliżę ci stopy Tak w ogóle to uwielbiam cię kochać do bólu ciągnąć rozwichrzone włosy Lubię też gryźć widzieć jak ramiona zwinne wiją się uciesznie w bólu warkoczyki i jeszcze splątane oddechem krzyczą krzykiem dzikim Smakiem się upoję i poznam cię smakiem zadam podniebieniu wreszcie je zachwycę i nim światu oddam spiję każdą chwilę jakbym pił raz pierwszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo to napisałeś
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesień....muzyka za oknem ucichła i wszystko wokół......ucichło...wszystko jest złudne.. \"gdy mój duch złamie się jak gałązka pod stopami pielgrzyma nie wrzucaj do ognia gdy moja wola popłynie z prądem niczym papierowa łódka zbuduj tamę gdy ktoś będzie mnie kopał nie pomagaj mu gdy skaleczę się ludzką dobrocią weź mnie w ramiona gdy wszystko zawiedzie bądź tuż obok tak po prostu i zwyczajnie oddychaj nie pozwól bym była tylko piórem niesionym przez wiatr bez Ciebie\" nn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Tylko Tobie chcę powiedzieć to To co czuję dziś, kiedy przychodzi noc Tylko Tobie tylko Tobie dam Białą różę i wszystko to co mam Tylko Ciebie mogę kochać tak Tak do końca, jak kocha się tylko raz, Tylko Tobie, tylko Tobie dam Skrzydła wiatru i wszystko to co mam Wszystko to co mam Tylko Tobie dam wszystko to co mam Wszystko to co mam Tylko Tobie dam wszystko to co mam Wszystko to co mam To dla Ciebie jeszcze jeden wiersz Moje muzyka i wszystko to co chcesz Tylko Tobie, tylko Tobie dam Kolorowy sen i wszystko to co mam Wszystko to co mam Tylko Tobie dam wszystko to co mam | Magiczne słowa są Właśnie po to żeby uciec stąd Gdzieś jak najdalej stąd Ja tajemnicę znam I tylko Tobie tylko Tobie dam Wszystko to co mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łzy płyną po
Łzy płyną po moich policzkach Ocieram je dłonią raz po raz Dusza ma krzyczy z rozpaczy Serce do Ciebie woła I jestem rozdarta jak Niobe Imię Twoje wciąż wołam A, rozum powtarza uparcie To nie jest Twoja droga Odejdź ode mnie Jak echo w myślach woła Ptaki się wzbiły ku niebu Anioł rozpostarł ramiona Płacze i krzyczę z rozpaczy Ja Tu Za chwilę Skonam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Wielka miłość krajewski Czekasz na tę jedną chwilę serce jak szalone bije zrozumiałem po co zyję wiem ze też czujesz to co ja. Ej za krótko trwa godzina niech sie chwila ta zatrzyma swoim szczęściem chcę nakarmić calutki świat minionych lat. Wielka miłość nie wybiera czy jej chcemy nie pyta nas wcale wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. Miną lata gwiazdy zgasna fotografie w głowie zasną gdy nas ludzka złość rozłaczy ja i tak odnajdę Cię kiedy rozum kaze zwątpić czekaj zadrzy swiecy płomień bo po drugiej stronie ja dobrze wiem tam ogród jest. Wielka miłość nie wybiera czy jej chcemy nie pyta nas wcale wielka miłośc wielka siła zostaniemy jej wierni na zawsze. Kocham Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zabierz mnie
Zabierz mnie ze sobą, Zostawimy wszystko i uciekniemy uciekniemy daleko... tam gdzie nie ma nikogo nikogo oprócz nas i będziemy szczęśliwi i wolni jak ptaki tylko mnie ze sobą zabierz nie zostawiaj mnie tu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wcześniej nie wierzyłam
Wcześniej nie wierzyłam w to że jest coś poza światem tym. Ty mi otworzyłeś swoje drzwi za nimi raj i my. Boję się że kiedyś, gdy obudzę się pozostaniesz tylko snem. Pokaż mi którędy muszę iść jak długa droga wiedzie do Twojego serca. Oddam Ci wszystko to co mam a wtedy odnajdziemy razem klucz do szczęścia. Dzisiaj wiem dlaczego cały świat przez chwilę śmiał się z nas. Czemu nie istniało dla mnie nic gdy byłeś blisko tak. Nikt mi nie odbierze tego co w sercu mam, a Ty na zawsze będziesz tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _MM_
MM Bardzo Cię Kocham - jesteś MIŁOŚCIĄ MOJEGO ŻYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Kiedy się ubrałaś fortepian zamilkł. Drżało – chciało – jeszcze prześcieradło struną, muzą – pamiętać – zapomnieniem. A ja tobą wybrzmiewałem... ... Ręce mężczyzny mają rysunek włosów pędzących ponad dłonią do łokci... Pogłaszcz językiem Te miejsca. Później zawsze można się wyspowiadać, nim się z ludzkiej miłości Boga, samego Boga chętnie będzie zdradzać z tej miłości ludzkiej. Lizanie nie jest grzechem, język nie jest diabłem, tylko ta słodycz piękna jest pokusą nieodpartą, wartą wylizania. Wejdź, wtargnij w zamiary płonącego ciała, aż się skurczy, rozszerzy. Aż procesja cała podejdzie pod ołtarze modlić się i błagać o cierń zakochania. Kocham Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie
do kogo to piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stanęłam dziś
Stanęłam dziś u bram raju Stoję tu, naga i drżąca Przede mną jabłoń wysoka Dłonie wyciągam do słońca Jem z rąk Twoich winogrona A usta me płoną z gorąca Na stole czerwone wino I kawa jeszcze dymiąca Spoglądam w Twe mądre oczy I płonę cała z rozkoszy Za oknem gwiazdy lśniące A w moich uszach Beethoven Jestem kropelka wody Co spływa po Twoich ustach Nic już nie ma znaczenia Bez Ciebie - pustka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
Moja Ty Kochana do Ciebie piszę do Ciebie Moja Ty Moja najbardziej pachnąca kobietą z krągłości wyrzeźbiona ręką artysty Ogrodnika nieskwapliwego Ciało takie niepełne twego a całą tobą przepełniona głowa Daj się oddaj ofiaruj rozbierz i tak rozebrana daruj Moja Połowo Malino Czekolado bardziej smakujesz gdy cię jem od razu Naturo moja Ogrodzie Łąko wyjdź do mnie naga przecież się nie musisz pod kwiatami chować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to piekne co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA Ciebie KOCHAM
DOBRANOC KOCHANA Zaśnij we mnie w wygodnym łóżku ramion pościeli nienasyconych wrażeń Śnij we mnie pastelowe myśli wniosę do ogrodu łagodne brzmienie oddechu podam ci w kielichu dzwonków będziesz pić przez słomkę Zaśpij jeszcze nie usłysz poranka gdy ten odważy się być napastliwy A kiedy zechcesz zbudź się ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Idąc przed siebie
Idąc przed siebie Nie widzę nic oprócz Ciebie To taki dzień kiedy płakać się chce To dzień kiedy rozdziera się serce me Radosna twarz tych paru chwil, ukryła się I pragnie znów zobaczyć Cię Płomyku tych cudownych dni Zajaśniej znowu w sercu mym Oblicze zmień, radością każ mi żyć W nowym nieznanym dniu tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
oszukam świadomość przecież wiesz... mówię do niej że jesteś blisko i tak jest! ona mnie zawsze słucha słucha... kocham Cię i tak naprawdę to tylko ja jestem i Ty jesteś.... na całym świecie tylko my...... dobranoc Kochanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W pamięci mojej
W pamięci mojej zostaniesz na zawsze jak sen niespełniony co śni się ciągle. Myśli są wciąż splątane w Tobie całymi dniami i w ciszy nocy. Może usłyszę Ciebie naprawdę jutro, niesiony wiatru powiewem wtulę się w ciepło mojej nadziei i tak zastygnę? Splątał się we mnie Twój wzrok i uśmiech - lecz płoszy się szybko To tylko Ty wyimaginowany słyszysz jak mówię tylko do Ciebie? To tylko ja wyimaginowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co by to było
Stale ogrzewam się wspomnieniami doznań, uniesień, uroczych pejzaży. Wtedy znanymi wędruję szlakami, w których są miejsca, gdzie można pomarzyć co by to było, gdyby się inaczej życie potoczyło. Lecz inną drogą na jawie wędruję i na niej inne koloryty losu. Jak na blejtramie myślami maluję barwy jesieni z krzewinkami wrzosów wraz z tym, co było i co bardzo wiele tu, dla mnie znaczyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):) \"mała czarna\" To było olśnienie, lecz się zawahała.. On się uśmiechnął i nie skorzystała. Teraz sobie wyrzuca tamto zachowanie. Czy jeszcze kiedyś znów szansę dostanie? Nigdy nie wierzyła w zauroczenie, które może powstać wraz z pierwszym wrażeniem, bo nigdy w czyichś oczach blasku nie dostrzegła, by odczuć taką siłę, z którą by pobiegła nawet na koniec świata. Podszedł i spojrzał ciepłym wzrokiem brata prosząc : wypijmy \"małą czarną\" razem. Rzekła NIE, gdyż w tym kawiarnianym gwarze nie umiała uwierzyć, wprost spanikowała i z tym wspomnieniem sama pozostała. A teraz wszyscy ludzie tamte oczy mają, które nawet w lustrze na nią spoglądają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* * * Ręce zranione/entakiled ecęr nie od częstego mycia/aicym do Twarz pomarszczona/akdałg zrawt nie do golenia/ainelog do ubranie z dziurami/ecąnhcap einarbu nie od prania/ainapr do w tym człowiek/keiwołzc myt w nie ja wybiEram stronę/TY WYBRAŁES STRONĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Epitafium dla muchy chciala być skrzydlatą istotką zabił ją człowiek który mówił że nawet muchy nie zabije chciała zyć długo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×