Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

sama noc rozbiera mnie ze snów odziera ze złudzeń moja tęsknoto Ty już nie wrócisz ja to czuję okna otwieram i wołam Twoją duszę lecz do pokoju wdziera się tylko zimny wiatr........ dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mieć
Ciebie tylko w moich snach, w mych marzeniach, prostych tak, gdy Cię nie ma, zimno jest w moim sercu pada deszcz. Głośno krzyczę KOCHAM CIĘ!! Chociaż Ty nie słyszysz mnie. Po co liczyć puste dni? Kiedy Ciebie nie ma w nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nocą bezsenną biegnę ze skargą na słowiki na bociany, że odlecialy ja wiem.... że tak ma być ale co zrobić kiedy świerszcze grają do łez... i ten czas spędzony z Tobą snem się zdaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesienny quasi erotyk jesiennie dla wszystkich.... *** Rozgniatałam dzisiaj w palcach białe owoce o mokrym wnętrzu i śliskiej skórce - moje opuszki wiecznie zazdrosne o usta zanurzały się po raz pierwszy w cierpkim pocałunku zahaczając niezdarnie o zęby nasion . Zasypiałam dzisiaj pochłaniając zapach surowej jesieni - nad ranem poczułam w ustach perfumy pijanej mgły która rozłożyła się nieprzytomna po nocnych szaleństwach na moich łąkach. Jakaś kobieta kradnie zieleń napycha nią kieszenie usta poduszki. Złapano ją kilkakrotnie, w purpurowej torebce znaleziono żółte papiery i wypuszczono tę rudą wariatkę. M.J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja CIEBIE Kocham
To taki spacer po ciepłych miękkich wzgórzach pachnących jeszcze snem powiekach jak aksamitne kołdry wargach w pół słowa zatrzymanych gdzie lekki oddech w nich wstrzymany czeka na miejsce w moich wargach tak uroczyście drżysz jakbym ofiarę składał albo jakbym wiatr ruszał przytulony do twego kształtu dźwiękiem cichych słów a może jeszcze śpisz? może ja pieszczę tylko przebudzoną myśl? daj proszę umówiony znak niech namaluje skóra kwiatostany róż niech się poruszą szczyty miękkich gór niech.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałabym
Być słonecznym promykiem, fal igraszką na wodzie, szumem wiatru w lesie, błyskiem światła na lodzie. Chichotem górskiego echa, rześko pachnącym powietrzem, kostką słodkiego cukru, szczyptą soli i pieprzem. Cieniem orła na ziemi, białym obłokiem na niebie, zapachem wonnego kwiatu... tym chciałabym być dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tak miało być
Głowa wtulona w poduszkę i słodko pachnący snu kwiat.... nagle brutalnie z jego objęć wyrwana pobiegłam w wirtualny świat.... Wśród ludzi i podczas gry zapomnieć o wszystkim chciałam... i gdy znużenie utulić mnie chciało Jego właśnie tam spotkałam. A on .... milczący, i ja małomówna... ni słowo ciszy nie zmąciło.... I wieczność całą to trwało... i myślałam, że śniłam... Gdy pierwsze padły słowa, pękł i runął mur milczenia. Nieśmiałe pytania, krótkie odpowiedzi... i jakieś niedopowiedzenia... Ranek już budził się za oknem, a myśmy się w grze zapamiętali... przestał istnieć czas, ustało zegara tykanie... ... jest radość, żeśmy się poznali. Czy to przypadek, czy losu zrządzenie? Co jeszcze on ześle nam w darze? Wiem, ze nic nie jest proste w życiu, lecz nikt nie zabierze nam marzeń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakochać się...mieć dwie lewe ręce...nie robić w życiu nic czasem... pisać wiersze Jaka ......bym ci chciała się napisać Naga jak goła stal, czysta jak naga woda Niczym żywa krew jawna, prosta jak jasna prawda Sama jak jeden Bóg, jak sama Wenus jedna Naga jak słowo \"kocham\" wyrzeczone w ciżbę Pospólnych słów, niczym rzymska składnia jasna Wierna niczym Twój strach, Twoja jak wierna matka Prawdziwa jak we strachu boskie przykazanie Jedna niczym łacińska oda Mickiewicza Czysta jak wódka nawet z niedomytej szklanki Naga jak Wenus, matczyna jak wilczyca Straszna jak Bóg, kiedy Ci go zabrakło Twoja niczym szaleństwo, co mieszka na dnie Odry [R. Wojaczek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogłem się powstrzymać:) piosenka pochodzi z Sailor Moon Nawet do muru przyparta - nie poddawaj sie Oto taktyka czarującej białogłowy Dla kogoś ważnego, kogo kochasz naprawdę Unieś w górę głowę, po czym na szlak wejdz nowy W serca bolącego głębi miłość budzi się Już niczego nie bój się Ciesz się, kiedy dusza drży Wiec marzenia śmiałe miej A odwagę znajdziesz w nich Czeka na ciebie moc tak niebezpiecznych zdarzeń Lecz to w ich skrzydeł siłe twa szansa kryje sie Wszyscy poświęcają wszystko dla swoich marzen Także ty zdobądź pewność swą i osiagnij cel Drzemiącą w tobie moc kiedys światu ukażesz Stań sie tym, kim stac sie chcesz Spójrz na innych wytrwalych Czasem uroń kilka łez A odwagę znajdziesz w nich... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ciebie
Plączę się w myślach mych uczucia po sercu buszują Smutek strąca radość z ust a dotyk Twój rozstraja mnie Pragnę poczuć Twą bliskość móc łagodnie pogłaskać Twą dłoń poczuć Twój zapach gdy Jesteś blisko stracić łączność z tym co na ziemi uciec w Twe ramiona by poczuć smak nieba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MM ****
Szczęście .... szczęście to być z Tobą to wielkość zdarzeń to droga przed siebie to także niepewność to gra wielu pytań to epoka myślenia to czas dorastania szczęście to dotykanie wielkości Boga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W purpurze
W purpurze zachodzącego słońca, w mrocznej zieleni starego lasu, znajdę swoje miejsce na ziemi i nie będę odmierzać już czasu. Z szumem wiatru w drzew koronach, z misterną nicią babiego lata, płynę na białym obłoku marzeń, wspomnienia w dzień dzisiejszy wplatam... Wspominam, ile od życia chciałam i liczę ile ono mi dało.... I milknę.... przestraszona, by to co mam - zostało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja......
4 nad ranem...może sen przyjdzie...może mnie odwiedzisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ______ __________
ale kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwylke nie wiadomo o co
chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sailor Mooon
dobranoc kochanie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miłość
Miłość jest to, jak mży drobny deszcz Idziesz i nie wiesz czy pada Aż potem przemokniesz do samego serca Właśnie miłość ma wielką moc Swoją siłą włada całym człowiekiem Chociaż czasami stawiasz jej opór Przemoknięte serce pokona go Smutek - jest to, gdy zerwie się wicher Przejdzie chmura i ukarze się słońce A przemoknięte serce uschnie do głębi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×