Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość klassia

czemu starsi faceci mają większą wiedzę, ale....

Polecane posty

Gość cool
Przedłurzacz, jesteś NIESAMOWITY !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no no;) cze przedlurzacz.... grono wielbicielek widze powieksza sie z kazdym dniem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz na poważnie. Mądre, dojrzałe kobiety (żony) nie zawracają sobie głowy tym, że ich mężowie klikają sobie w klawiaturki. To naprawdę niegroźne. Takie mam zdanie na ten temat. Też jestem żoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedlurzacz... check your e\'mail account;) jezeli moge dodac moje trzy slowka...to w moim przypadku jest calkowicie inaczej...mlodszy partner, ktory cuda potrafi wyczyniac:) seks wspanialy...wszystkie moje \"guziki erogenne\" zna swietnie...czego nie moge powiedziec o kilku starszych facetach z ktorymi sie spotykalam.... takze nie generalizujmy;) pzdr wszystkich:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie musisz się ze mną nie zgadzać. Większość bywalców właśnie dlatego tu jest. Ja również. Wracając do tematu. Miałam różnych partnerów. Młodszych i starszych. Sztuka nie leży w wieku. Ale prawdopodobieństwo, iż udany sex przeżyjemy ze starszym partnerem jest większe. Nie ma co ukrywać, lata doświadczenia robią swoje. Aczkolwiek był w moim życiu pewien młody mężczyzna...no...no... Urodził się chyba tylko po to, aby uprawiać sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sam_cham
A ja tam sie nie zgodze - seks sprowadzony do podrecznikowych metod w lozku to gimnastyka ... taka wspolna masturbacja. Seks z kobieta zaczyna sie daleko poza wyrkiem .. :-) I to jest najfajniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne. Sex nie zaczyna się konkretnie od łóżka. Niesamowite i niezwykle intrygujące są wszystkie zachowania, które i tak w efekcie prowadzą do ,,wspólnej masturbacji\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy temat). Fajnie widziec ze nie sami smarkacze zabieraja glos na tym forum. W zwiazku z powyzszymi rozwzaniami nasuwa sie pytanie ... jaka roznica wieku jest dla kobiet do zaakceptownia ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, zapomnialm sie przynac, ze jak bylem mlody to tez myslalem ze jestem dobry w te klocki, a przy tym nie za bardzo wiedzialem gdzie i do czego jest lechtaczka, i co z nia robic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze Dziwny! dawno cie tu nie bylo:D (a moze ja taka malo bystra jestem i spostrzegawcza:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mnie ciekawi maksymalna dopuszczalna roznica wieku .. :) Czy jak bede kolo 50-ki, wciaz wypada mi bezwstydnie bajerowac 20-ki , tak jak teraz to robie ? :) Bo powiedzmy szczerze ze sytuacja jest taka: znaczna czescmlodych kobiet nie tylko jest zawiedziona mlodymi facetami wlasnie ze wzgledu na ich kompletny brak znajomosci rzeczy, ale tez nie zna nawet swojego wlasnego ciala i nie rozumie swoich problmeow, reakcji, itd. . \" Starzy wyjadacze\", jakich np. widze kilku na tym forum ;) moga sobie z takimi kobietami poradzic, z ich obawami, strachami, niewiedza, kompleksami, itp. itd. A w dodatku maja \"techniczna\" wiedze zeby sprawic im rozkosz. Wiem ze sa faceci bez skrupulow, ktorzy te przewage doskonale rozumnieja, i potrafia sprawnie wykorzystac ... Aha, nie chce mowic ile mam lat, bo moze mnie to zdradzc w pewnych kregach .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Raczka :) Istotnie malo \"bywam\" .. ;) Zapominam ci powiedziec ze uwielbiam ten twoj nik.. :) Kojarz mi sie z wypielegnowanymi i zrecznymi plauszkami kobiety ktore zajmuja sie z mistrzowska zrecznoscia jej cipka.. :) Z taka zrecznoscia, ktora zrezerwowana jest tylko i wylacznie dla kobiet .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne pytanie. Dobrze wiesz Dziwny, jak to bywa w życiu. Spotykamy drugą osobę i zaczyna iskrzyć. Upraszczam oczywiście sprawę. Nie odpowiem Ci konkretnie. Nikt z nas nie zna dnia ani godziny. Postaram się jednak, chociaż z grubsza odpowiedzieć na Twoje pytanie. Przynajmniej mój rocznik. Chociaż bardziej intrygujący są dla mnie mężczyźni po 40. Tak już mam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Series_38 -> wspolna, albo i nawet jednostronana masturbacja moze byc najlesza ze wszystkiego, zwlaszcza jak umiejetnie wkomponowana w jakas fajna zabawe / odgrywanie rol .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha... Ale czy zdajesz sobie sprawę jak działa na kobietę widok mężczyzny, który sam się pieści. Porażająco...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Element czlowieka\" pojawia sie w zaufaniu, w wyluzowaniu, i w swiadomym nurzaniu sie w lekkiej perwersji .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie nic w takich sytuacjach (ogladania meskiej masturbacji) nie porazilo...choc wibraot mam na baterie:P hehe sorry to taka dygresja malutka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość violetta___23
różnica wieku dopuszczalna zależy od masy, masy rzeczy: - od tego jaki ma być cel "związku" - dla miłości? dla seksu? dla pieniędzy? - wygląd faceta - jeśli jest łysiejącym panem z ogromnym bębnem, zaniedbanym to nie; - klasa faceta i gest - nie może być żałosnym starym wypierdkiem który popłakuje za młodym ciałkiem żeby się spuścić, największe wzięcie miałby facet który coś w życiu osiągnął, imponujący kobiecie, męski, stanowczy, z gestem; - zapewne nie bez znaczenia jest też jego stan cywilny - nie każda dziewczyna zdecyduje się na układ z zonatym. Gdyby spełniał wszystkie ważne kryteria, myślę że mógłby mieć nawet 50-parę lat (60 parę to już chyba za duzo...). Np. mój tata ma 51 lat a jest super przystojnym i zadbanym facetem, nawet moje koleżanki pytaja np. kto mi towarzyszył :) nie mogą uwierzyć że to mój ojciec. Jak widzicie - podoba się 20-latkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne skojarzenie Rączko .. :) ... May the force be with you and your batteries .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Dziwny: Porażająco=niezwykle podniecająco. Do RaCzKa: Są różne gusta i upodobania. Mnie to akurat rajcuje. Fajne Ci to wyszło z tym wibratorkiem..hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the force is strong with me.... though i have thoughts about going to the dark side:P veeeeery tempting i must say;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to wlasnie ci pisalam ze realne na razie nie mozliwe:( z miejsca nie moge sie ruszyc ale wirtualne jak najbardziej:) lekcje dykcji oczywiscie przy pomocy kamerki internetowej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tego ci zagwarantowac nie moge;) o szczegolach jutro porozmawiamy musze zmykac, bo sie nie wyspie, a przede mna wspanialy dzien...zagrania na nosie szofowi i wystep przed publicznoscia:D ...uuu alez sie zapowiada ekscytujaco! sweet dreams dear orgasm extender:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×