Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość uzależniona

SEKS- nałóg?? TEZ TAK MACIE?

Polecane posty

Gość misiek007
no tak maoa masz najblizej z wroclawia...tylko 160km:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem:)uzalezniona bo zaraz sie uzaleznisz od netu:))seksu grupowego jeszcze nie probowalismy....choc powiem ze bylo takie lato podczas ktorego wszystko moglo sie zdazyc...duzo dwuznacznych sytuacji...np:sex w basenie a obok ludzie....:)ach ten dreszczyk emocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE BÓJ SIE,OD NETU NIE DA RADY..UZALEZNIONA OD SEKSU, MOJEGO MĘŻCZYZNY I CZEKOLADY... BYŁAM W TAKIEJ SYTUACJI,JAK TY Z BASENEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARDZO DOBRY POMYSŁ,JESLI JESTES PEWIEN ŻE ONA TEZ TEGO CHCE. ŚWIETNY GADŻET ! TYLKO NIC NIE KOMBINUJ Z OGROMNYMI ROZMIARAMI PENISÓW POLECAM TAKI MALUTKI KTÓRY MOŻNA MIEC NA SOBIE, TZN. NA CIPECZCE POD UBRANIEM NAWET W PRACY,TAKI MOTYLEK NA ŁECHTACZKE,NIC NIE WIDAC, NIE SŁYCHAĆ..TYLKO RUMIENIEC NA TWARZY MOŻE ZDRADZIĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
ktos podkrada mojego nicka..............drań....;/ jakiś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam wibrator, suuper sprawa, bardzo czesto zabawiam sie nim kiedy jestem z moim facetem .... mam też inne zabaweczki GORĄCO POLECAM !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem.....widze ze sytuacja byla mila...seksik grupowy sie szykowal i to z MISKIEM!!! to cool!...a poradzcie mu kobitki w sprawie wibratorka bo tak czesato jestesmy daleko od siebie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie moje kochanie wrucilo...:)kwiatuszku to jaki wibratorek chcesz???a moze kuleczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogole sie nei znam na tych sprawach..dlatego szukam dobrych rad...a wibratorek to pewnie bym chciala..ale to moze w prezencie slubnym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam z silikonu w kolorze cielistym dośc duży bo ma długość 20 cm a w obwodzie 16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w prezencie slubnym to mnie na wlasnosc dostaniesz kwiatuszku:) 20cm to chyba za duzy...bo ja mam tylko....17cm....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polecam też kuleczki gejszy, bawole oko, stymulator łechtaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozycja 69 ja mu robie lodzika, on mi minetke, wibratorek w cipke i paluszek w dupke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nałożony na penisa będzie podczas stosunku dostarczał kobiecie dodatkowych wrażeń i fenomenalnych doznań.. jak już raz spróbujesz to będziesz chciała zawsze ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corti powinnas otworzyc poradnie..moze dzieki tobie moje zycie erotyczne wejdzie w inny wymiar..choc do tej pory nie narzekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mooa
no no no....co tutaj się już dzieje jak mnie nie było....uwielbiona moja pozycja 69 z wibratorkiem...+ paluszek w dupce...Corti...twoje pomysły mi odpowiadają!! buziaczki dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×