Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agness-22

CO ZROBIC GDY CHŁOPAK PRZYJACIÓŁKI CHCE SIĘ ZE MNA PRZESPAĆ ??

Polecane posty

Naprawdę nie rozumiecie że ta sprawa dotyczy przede wszystkim autorkę i jej nagabywacza? /a nie przyjaciółki i chłopaka autorki/. Myślenie nie boli /no chyba że niektórych ale mnie na szczęście nie ;) / Sorry ale ja bym nie dopuściła do tego aby jakiś typ z nadywyżką testosteronu walił do mnie texty z aluzjami przez rok /bo chyba na tym polega problem/ no ale niektóre najwyrażniej to kręci lub dowartościowuje/ nikogo nie oceniam bo nikogo nie znam, po prostu piszę jak to może wyglądać z zewnatrz/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ultra97- jestem pewny, że gdyby nagabywacz przeszedł do konkretnych rękoczynów to przeruchałby lasencję bez problemu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
InVinoVeritas - ano......... Jedno jest pewne - ta historia powinna być w programie \"Kto ma rację?\" na Polshicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ultra 97 skad ja to znam ... to JA tylko chciałam szybko odpisac i dałam taki opis zeby nie wklepywac hasła. Wiec ja mu cały czas mówie NIE jakby mi sie to podobalo to chyba nie wspoinałabym mojemu chłopakowi o tym. Twierdzisz ze nie warto mówic bo nic to nie da- wlasnie mi sie tez tak wydaje a nawet jakbym powiedziala to on to odkreci i wyjdzie na to ze to ja jestem najgorsza i se cos zmysliłam, trudno im sie bedzie rozstac bo planuja slub juz i rodziny sie znaja a tak jest najgorzej sie rozstac. Poza tym kiedys na pocztku to były tylko jakies sygnalki, wiec nie zwracalam na to uwagi a teraz mu sie jakos odmienilo i zaczal coraz bardziej byc natarczywy. Widze ze po ostatnich komentarzach niepotrzebnie poruszalam ten temat bo wlasnie mnie oceniacie ze od razu by mnie przlecial i jeszcze bym mu podziekowala. A ja chcialam sie tylko dowiedziec czy ktos tez był w takiej syt i co zrobił! no ale dzieki ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne że by przeleciał :) Jesteś w takim wieku, że łatwo Ci zaimponować (jeśli ta liczba w nicku to wiek) i zerżnąć maxymalnie :) Skąd ja to znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness-22 Z tym odwracaniem kota ogonem przez facetów to właśnie o to mi chodziło :) a co do reszty to właśnie piszę że też tak miałam i najlepsza rada to powiedzieć wprost NIE i to dobitnie, nawet jeśli on mówi tylko pólsłówkami..........bo inaczej będzie próbował nadal, pośrednim wyjściem było też chwilowe nie spotykanie się z tą parą......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno on mi nie zaimponuje i nie mysl ze jestem pierwsza lepsza a pozatym jak ktos ma przy nicku liczbe 22 nie oznacza od razu ze ma 22 lata !!! Znalazł sie jasnowidz !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ultra97 -->jak jetesmy wszyscy razem to on udaje kochajacego chłopaka. Zreszta coraz rzadziej sie widujemy jak sa razem bo mój chłopak nie chce go widziec. jak juz to sie widuje tylko z kolezanka i próbuje ja naprowadzic na temat ale ona zawsze ucina: Niie mój by mnie nigdy w zyciu nie zdradzil, zreszta wiesz jaki jest... ( bo był faktycznie spokojny i wpatrzony w nia ale BYŁ a nie jest juz ) !!!! NO I POGADANE !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE MARTW SIE TYM, InVinoVeritas, BO AKURAT JAKBY MI BRAKOWALO SEXU TO BYM SZUKALA KOGOS ALBO OGLADALA STRONY TAKIE JAK TY OGLADASZ BO NAWET MASZ NAPISANA JEDNA PRZY SWOIM OPISIE !!! MIŁEGO ONANIZOWANIA SIE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agness-22 No z moją przyjaciółką jest identycznie, oni ze sobą są szczęśliwi........także nie chcę im tego psuć, również dlatego ponieważ wiem że ona i tak by od niego nie odeszła-wiedziała o jego wcześniejszej zdradzie/2mies po ślubie/ i nic...... niektóre kobiety zniosą wiele......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co wy
żyjecie w komunie :-D Wychodzi na to, że tam każdy z każdym .... gratuluje towarzystwa :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dobra InVinoVeritas tylko po co ty tu wchodziłeś na ten topik jak cie ten temat wogóle nie interesuje .....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zyta z kisku
Co ZROBIĆ !!! Pogratulować koleżance chłopaka, a sobie głupoty, naczym ty się zastanawiasz!!! Przecież z takim kretynem nie warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moja przyjaciolke namawial
chlopak jej przyjaciolki przez kilka lat az ja to zaczelo tak podniecac, ze mu sie dala kika razy przeleciec. Ale to sie nie skonczylo na tym bo jej chlopak zrobil sie zazdrosny i zostawil ja jak tylko sie dowiedzial, ze ona ma ochote na to zeby ja ten kolega przelecial. Zreszta ja strasznie zaskczyl tym, ze ja zostawil bo go kochala i on ja tez kochal i mieli sie wkrotce pobrac. Okazuje sie, ze niektorzy faceci sa tak chorobliwie zazdrosni ze moga z byle powodu porzucic dziewczyne, ktora kochaja i chca miec za zone. Dziwny jest ten swiat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kropcia
No ale jak ty myslisz ze to był błahy powód ze ja zostawił to sie grubo mylisz miał racje ze ja zostawił. Przeciez przespała sie z innym !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie spokój narazie, narazie cisza !!!! Na szczescie !!! Ma ktos jeszcze taki problem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobno dzisiaj przeyjedza... Doradzcie jak powiedziec przyjaciółce ze on jest taki jak jest a nie taki jak ona mysli...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam sie z nim wczoraj ale tylko rozmawialismy. Ta rozmowa usmiadomiła mi jeszcze bardziej jaki z niego palant i ze mógłby robic za dziwke męska. Pokłócili sie z MOja kolezanka i dlatego chciał pogadac, ona nawet nie przyznała sie ze sie pokłócili. Ale wiem jedno i mu to powiedziałam ze nigdy w zyciu nie chciałabym miec takiego chłopaka i nie chce miec z nim nic do czynienia~!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i w góre hop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolna jak taczanka na stepie
powiesić się z braku mózgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×