Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dokładnie, Szymcia, dokładnie..., ale znam, kogoś, kto składa i maluje modele samolocików, normalnie porażka..., hahaha....Ale dzisiaj Dzień Dziecka, to i miłosierdzia więcej..., żeby już tak skrótowo... Zahir, mocną masz wiarę, może i dla mnie jakąś podwyżkę wypatrzysz, nie mówią nic o oświeconej oświacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja co Ty taka pazerna, znowu chcesz podwyżkę ? Przecież niedawno dostałas, nie pamiętasz ? :D U mnie było aż 20 zł !!! :D Wycieczka udana, aniołki zadowolone, sama słyszałam jak mówiły rodzicom; Ale było fajnie ! Szymcia u mnie kafe chodzi jak po maśle, przeciez mam nowy komputer ! I chyba sam się już rozgrzał !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście się tu rozochociły dzieciątka, przy święcie ;) A ja się uczę :( już mi uszami wyłazi ta wiedza i z czachy paruje... i nic w głowie nie zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem!! Czy komuś sie nie podobała moja niespodzianka????/ Coś wam powiem w sekrecie.......... mnie tez sie ona nie podoba.!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zaraza lepiej teraz chodzi.Szymciu cukier też podrożał kosztuje całe 2,79 za kilo, a nasze podwyżki chyba szlag trafi,Religa nieugięty,a my zaczynamy strajkowac 7,8 czerwca.Ale co to za strajk ,gdy pracowac trzeba. Witaj Bea ,co ty dzieciątko dzisiaj robiła ..a.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczki kochane, znikam na jakis czas... Diarro, weteranko najwierniejsza topikowi, proszę o usprawiedliwienie z nieobecności. Do zaś... Wszystkim słonecznych dni pomimo mrozu....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! z pięknego , słonecznego Wrocławia. Alja a kiedy do nas wrócisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej......................jest tu kto????????????? Głucho wszędzie ,cicho wszędzie , co to będzie , co to będzie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, cześć Bea, jestem ! Alja nie znikaj, nie wolno ! Kto nam będzie w nocy pisał i gotował zupkę ! Wróć !!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko skąd Ty masz słońce we Wrocławiu??? U mnie tylko resztki... :( Słońca oczywiście. W domu zimno, nastrój kiepski, mimo weekndu i nic się nie chce robić. Nawet nie można się pocieszyć, że do lata blisko, bo po tej niespodziance to wiadomo, że będzie od razu zima zamiast lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia u mnie dzisiaj też net chodzi bez masła... :( Strona otwiera się 10 minut!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koniec roku szkolnego jest 23 czerwca !!! Zostały tylko 3 tyg.pracy, Szymcia bierz się do nauki ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, zapomniałam, pisałas o tym kursie. Muszę opuścić komputer, ale mam nadzieję, że dziś jeszcze się pojawię... O ... ! Chyba już mnie nie będzie. Skleroza. Dziś informatyk zabiera komputer do renowacji. :) Odda około jutra. Tak Szymcia, zabiera mój NOWY komputer. Obudowę trzeba wymienić... Pa kobietki, miłego weekendu, ciepłego! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca🌻👄🌻 No co wy dziewczyny - o jakim respekcie mówicie . Ja jestem spokojna duszyczka , tylko trochę sfrustrowana problemami. O żadnych rygorach nie ma mowy. Ja aj lowju was wszystkich i cieszę sie, ze macie dobre humory - czasami mi on się udziela. Co do reszty to tylko płakać .... Ale mam cały czas nadzieje, ze to tylko przejściowe :) Szymcia - super ta piłeczka - mnie niestety mundial nie pociaga - ciekawe jak jest w waszych domkach - i pewnie skończy się na jakimś dyżurnym ( jednym) meczu Polaków i to wszystko . Na szczęście nie mam w domu do pilota konkurencji. :) 👄 dla wszystkich bez wyjątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim!!!!!!!!!!!!! Wpadłam sie przywitać ,bo zmykamy dzisiaj na rodzinny festyn z okazji dnia dziecka. Dziewczyny już sie nie mogą doczekac. Miłej soboty . Buziaki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej słońca 🌻 Słońce nas dzisiaj obudziło skoro świt , jest przepięknie. Coś się synoptykom pokićkało ... Zrobiłam dwa pranka, posprzatałam w chatce , odgrzewam wczoraj ugotowaną słodką kapustkę i niedługo ruszam na imprezę. Imieniny mojej przyjaciółki z dawnych lat, z która ostatnimi laty właściciwe spotykamy się tylko na imprezach imieninowych ,ale zawsze jest superancko ... Tak więc dzisiejszy humorek będzie ok. A w najbliższych dniach wybieram się na \"łowy\" - ale o tym póki co - cicho sza ... :P Musze sama o sobie pomyśleć i trochę pomóc losowi. Powiem tylko ( on jest wdowcem !!! ). Idę teraz troszkę się poopalać. Moja cócia właśnie weszła pokazac mi jakie ma efekty po 15 minutach - mówię wam - mulatka ! 👄 dla wszystkich na udany dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,u nas też pogodnie ale ta pogoda nie nastraja do opalania ,u Diarry widzę ,że przygrzewa mocniej,pranko też uskuteczniłam,obiadek zrobiłam.W domku cisza dzieci wybyły każdy w swoją stronę, małżonek kosi trawkę a ja mały relaksik przed dyżurem.Szymciu paluszki widziałam ale nic pozatym,a syna nie mogę dorwać na dłużej, żeby z nim skonsultować ten problem.A Angielskiego nie znam i nie mam pojęcia o co chodzi.Ale może jutro poznam problem dlaczego tak jest,a Media Player to my mamy zainstalowany.Szymciu wiem ,że u was zimno bo siostra rano dzwoniła i było tylko 11 stopni.A to zimno znowu idzie do nas i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal cudownie, wręć upalnie - pełen relaks ... I już sporo potu wylałam ... Kwiatkami jutro będę się zajmowac , jeśli będzie mały kacyk :P Zahirko 🌻 przerąbane z tymi dyzurami macie, a już te pensje - zero satysfakcji ... Ale mimo to przynajmniej spokojnego dyzuru ci zycze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !!!!!!!!!!!!!!!!!!! Po wczorajszej pięknej pogodzie , Wrocław dzisiaj znowu płacze. Za 17 dni lato a tu nic nie wskazuje na to. Ale mi sie fajnie zrymowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 Mam nadzieje, ze wasza wczorajsza nieobecność spowodowana była wyłącznie piekna pogodą. Ja wybawiłam się świetnie, ale kacorka leczyć nie muszę. Dzisiaj i umnie pogoda jest marna, pada deszcz , wieje wiatr itd. Pogoda telewizyjna. Trzeba zbierać siły na cały tydzień... Wprawdzie dawno jej nie było, ale ... Dla Peny w dniu urodzin 👄🌻👄🌻👄🌻 Radości, miłości, mnóstwo przyjemności, małych odległości, przydatnych umiejetności, skuteczności, wydajności, wszelkiej pomyslności zdrówka i duzo usmiechu ... ❤️ I wracaj do nas ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W deszczową ale i obiadkową porę Witam cieplutko Tyle tu nowych babeczek - serdecznie pozdrawiam wszystkie które znam i które chcę aby mi pozwoliły sie poznać. Probuje Was trochę odnależć ale może mi to zająć trochę czasu bo długo mnie tutaj nie było. Serdeczne naj; naj; najlepsze życzenia imieniowe dla Peny . USmiechu wsród deszczu i kwiatów.🌼 ZyczE smacznego mniam , mniam a tak z całym szacunkiem dla wszystkich innych miast w Polsce , byłam nareszcie we Wrocławiu no i cóż zaczarowało mnie to Wasze miasto. Bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, gruszeczko byłas we Wrocławiu i nawet sie wcześniej nie pochwaliłaś. Jak długo byłas i w jakim okresie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko - kope lat ! gdzie się podziewałaś ?:) Beatko 🌻 ja dzisiaj nie wychodze spod kocyka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,spać się chce ,pogoda no cóż mam jej już dosyć,chciałyśmy wiosny a tu cały czas jesień,dzisiaj byliśmy na Święcie Szkoły impreza była na dworzu i bardzo zmarzłam,gdy przyszłam do domu to wypiłam piwo a teraz mnie muli i najlepiej zaszyłabym sie w wyrku ale moja pociecha wraca z Wrocławia i będą okolo22,trzeba po nią wyjść,nie ma dla nas dobrych wieści przegrały i zajęły 4 miejsce.Chyba spoczęły na laurach ,zamiast grac one zrobiły sobie poprostu wycieczkę,ale może na mistrzostwach Polski w Nowym Sączu dziewczyny się odnajdą.To na tyle moich rozważań po skończonym wekedzie.A noc w pracy była upiorna,ale cóż taką mam pracę,be,be,be.śpijcie dobrze i regenerujcie siły na kolejny zimny tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy ta Hanka
musi ciągle nazywać nas laseczki, denerwuje mnie to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie przeszkadza,laseczka kojarzy mi się z czymś smukłym,zgrabnym,młodym.A przecież to właśnie my panie po 40 stce:).Pomarańczko nie irytuj się bo szybciej zgnijesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Ruszam na odzew pomarańczowym wpisom. jesteścmy-jesteście Laski i tyle. Po zobaczeniu zdjęć częśći z nas twierdzę, że forumowiczki to fajowe dziewczyny. Bea!! ja wczoraj tez cały dzień byłam na pikniku i grillu z okazji dnia dziecka. Było ponad 20 stopni i wspaniała zabawa prowadzona przez Staszka Wolskiego. A dzisiaj od rana deszcz, zimno, wicher. I to ma byc czerwiec. Diarka- ja opalam sie w solarium bo jakoś mnie drazni słońce, nie mogę wyleżeć dłużej niż 15 minut. Alr opalenizne lubię i chyba jestem uzalezniona. Dzisiaj miałam na obiedzie aktorkę z Moskwy, piekną, super kobitkę. Podałam rosołek, szpinak, młode ziemniaczki z koperkiem i pieczeń z kurczaka. Po południu musiałam lecieć do pracy ale teraz odrabiam zaległości popijając Martinii!/ Szymcia, mam przyjaciółkę w Kassel, wybieram sie do niej od trzech lat i dojechać nie mogę... A chciałabym... Jutro mam znowu gości, rodzinkę z Bielksa, całe popołudnie produkowałam sałatki (żydowska i jajeczna) oraz małe przekąski. I szykowałam spanie bo cztery dorosłe osoby nagle zjadą. No to buziaczki Laseczki. Trzymajcie się cieplutko. pa, pa.... Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!!!!!!!!!!!!!!!! Boze jaka wczesna godzina a ja juz się z wami witam. Wczoraj byłam w kinie na "kodzie" podobał mi sie film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oberwator
HANKA "opalenizne lubię i chyba jestem uzalezniona." Tak. Lecz nie tylko od opalenizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mam 2 dni urlopu i troszke więcej czasu .Jezeli chodzi ofilm o\'\'kodzie \' nie byłam ale czytałam książke ,polecam . Alja na Kozidrak nie byłam ponieważ byłoza póżno w Myslęcinku było bardzo fajnie Festyn był dla dzieci niepełnosprawnych wZOO Julia była zadowolona ,Dziewczynki co macie dziś na obiad .ja chyba zrobi żurek.zauważyłam że jak brak męża mam kłopot z obiadami myślaam ze będzie łatwiej . Diarra jak łowy ok Szymcia jestem za festiwalami ulicznymi unas wszystkie festiwale pod zamknięciem,. Jezeli chodzi o ;laseczki mi nie przeszkadza .pomarancza nie irytuj się bądż na luzie. musze już uciekać z Julką ide na terapie ostatni dzien nastepna terapia we wrześniu JUtro synem ide do lekarza murowane 5 godzin jest jedna przychodnia kierująca do szkól /] Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×