Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witajcie Babeczki, że użyję tego słowa. Hahahaha, no tak się składa, że ja nie lubię słowa \"laseczki\", ale topik po to, aby wolnościowo było, więc mówmy jak chcemy. No tak, zaklinam się jednak, że to nie ja dałam pomarańczowy wpis...:) Myślałam, że na dłużej zniknę, ale już wiernie jestem, nie miałam jeszcze czasu poczytać was, więc tylko aktualnie mówię: Witaj, Gruszka, jeszcze się nie znamy, ale:) dla ciebie. Mania, jesteś dzielna, nienawidzę kolejek do lekarzy jak każdy pewnie, a na 5 godzin stania obliczam zawsze wizytę raz do roku z synem, ale w Warszawie, dołączając przejazd, wyjdzie więcej. Urodził się z wadą serca, ale jak twierdzą profesjonalni lekarzy, nie było jeszcze drugiego takiego, który miałby taaaaakie dobre wyniki, więc wielki spokój. :) Szymcia, nadal z nutką tęsknoty myślę o tym dżezie... Mąż był na kocie Leonarda i .... też się śmiał w nieodpowiednich miejscach. Ale po kinie to już w ogóle się nie śmiał, żałował, że był...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doczytałam, Bea, jak tam festyn z okazji dnia dziecka przebiegł, też byłam, moje głupole uzbierały mi worek słodyczy po wygranych konkursach. Pewnie trzeba zaraz będzie znowu stać w kolejce u dentysty. Szymcia, link przedni, ten, który podesłałaś... Diarra? I jak? Ummmm... No z tym spotkaniem, o tym mówię...:) Basia:) Mirinda:) Gdzie Mus? Pominęłyśmy świętowanie Peny, ale nieeee odzywa się..., już tak zupełnie... Maja? Przemknij kobieto raz jeszcze, może być na szybko... Mania, nie lubię żurku, no nie i koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaa, zapomniałam, babeczki i babeczki, a Buber? Pozdrawiam. I gdzie te zdjęcia ze Słowacji? Ma być równo 160. Tylko się nie obraź. To też nie ja na pomarańczowo! Hahahaha....:) O i Zahir, sportowo pewnie motywuje córkę! Moje myśli zagłuszają kosiarki za oknem.... Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze się dowiedziałam, że Mirinda mocno ogniem potraktowała nasze narzędzie spotkań? Nieeee, idę stąd...Koszmar...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulam się, dla wyjaśnienia, bo...światła w tunelu się pojawiły, jeśli o pracę chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie-Laseczki, dziewczyny i Damy!!!\\ Własnie deszczyk spadł na wrocławski Rynek a zapowiadało sie, że dzień bedzie spokojny i ciepły. Alija, pare dni temu było załamanie a tu swiatełko w tunelu...To trzymam kciuki. Poniedziałków nie lubię, zawsze mnie jakoś tak dziewnie nastraja... Wolałabym tydzień od wtorku zaczynać. dzieciaki juz przebieraja nogami z myslą o wakacjach..u nas w szkole juz oceny wystawiono i teraz dzieciaki maja spory luz. Uf, idę zrobic sobie kawę bo cisnienie leci na łeb na szyję. was tez na kawę zapraszam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też sie cieszę z niejakich świateł w tunelu. Szymcia, nie będę szczegółów dorzucać, aby nie zapeszyć... Hanka, Bea :) Gdy inni wspierają, to nie może być źle...Miłego popołudnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aljia zrobiłas błąd w wpisie,zamiast mąż był na kodzie Leonarda to napisalas na kocie Leonarda.Uśmiałam się i od razu przypomnieli mi się Kargule Jak Pawlak ..O Witija jedzie! a on -na kocie?Bo Witia poszedł kupić kota a przyjechał na koniu.Dobry stary komediowy film.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko dziękuję za zdjęcia ! Alja nic nie mów, nie można, powiesz nam gdy będziesz pewna na 100 % ! Jeśli chodzi o komputer to chętnie tak na serio bym go czymś potraktowała. Może nie ogniem, ale młotkiem. Dziś znowu mieliśmy wizytę informatyka i jak się okazało w NOWYM (!!!) komputerze poszła jakaś płyta. Dźwięków brak. Oczywiście komputerek jest na gwarancji, ale co z tego. Ja mam teraz koniec roku, mnóstwo pracy, więc na pewno go nie oddam do naprawy na ok. 2 tyg. Ale już nie marudzę. Trzymajcie się, pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, szkoda, że daleko od siebie, bo bym ci męża własnego-informatyka posłała i byłoby po sprawie...:) Zahir-ale to miał właśnie być kot, a jakże...taki start do komedii, czy ja coś kręcę, pokrętnie? Jest kot, kot niebieski Hanki, jest mój drewniany, jest półżywy moich znajomych, jest Garfield, którego uwielbiam, jest wreszcie kod pocztowy i ten, bleee... leonardowy, miał da Vinci kota czy nie miał...? Znacie inne koty? Opłotkowe mogą być..., takie najbardziej lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż ja jak zwykle księzycową porą. tym razem nie przemknę Szymciu jak kometa... Mam juz neta w domku więc zagladne częściej. Bea we Wrocławiu byłam 18,05 z zielonymi tzn. ekocykl -szkolenie. byłam z kolega z pracy , no coz mowiono mi po przyjezdzie że promienieję. Nie wiem czy to ten wyjazd, czy kolega , a może Wrocław mnie zaczarował. a tera chyba czas lulu . dobrej nocki Wam ZyczE i udanego jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Promienna gruszko, iskrz nadal; i ja życzę dobrej nocy wszystkim. Może ktoś chce przepis na torbę? Bo właśnie skończyłam ją (torbę) robić...:) Miłych snów...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, pozdrawiam i zmykam do pracy. Do zrobienia torby potrzeba jednej sztuki bluzki i jakiejś starej drugiej torby, mieszamy, mieszamy i mamy nową!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki!!!!!!!!!!!!!!! Gruszeczko a to że promieniejesz to napewno sprawa .................kolegi i Wrocławia oczywiście. Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My juz po szkolnym festynie. Alci klasa zajęła I miejsce w rozgrywkach sportowych klas pierwszych, a ja jestem dumna jak paw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich...z Wrocławia tak, tak, Wrocław piekne miasto choć niesamowicie rozkopane i zakorkowane. Wszędzie objazdy i remonty dróg. Budowa obwodnucy i remonty w strategicznych punktach miasta. Dobrze, że ja mieszkam w takim miejscu iż omijam te przeszkody. Bea-festyn w takie zimno??? dzieciakom to pewnie nie przeszkadzało ale z rodzicami pewnie gorzej? Goście w końcu mnie opuścili wiec dzis wieczorem leniuchuję ze szklanką herbatki owocowej...Cha, cha.. Całuski dla wszystkich hanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie. Pare minut temu lunął deszcz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogień, ogień, ogień. Słońce, słońce, słońce. Plaża, plaża, plaża. Szymcia cieplej Ci ? Mam nadzieję, że tylko \"pomarańczki\" pomyślą, że zwariowałam, bo tak ogólnie to ze mną ok. Alja szkoda, że Twój informatyk tak daleko, oj szkoda... Aha, dla Ciebie Szymciu mój mail ujawniam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki 🌻👄🌻 Witam również Buberka, który pewnie gdzies tam nieśmiało nas podgląda i nic do nas nie chce powiedzieć:( Po jednym dniu pieknej pogody u mnie znowu jest tak fatalnie, ze chyba gorzej być nie może :( W sprawach secowych tez jeszcze wszystko po staremu. Narazie robię wywiad ... Ale jest .ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam Sto lat, sto lat niech żyje, żyje nam jeszcze raz, jeszcze raz , niech żyje żyje naaaaaaaaaam, niech , żyyyyyyyje, naaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmm. Maniu 👄🌻👄 Zdrówka, słońca i usmiechu w dniu urdzin i duzy buziak z życzeniami naj, naj, naj .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla was wszystkich 👄 ode mnie . Nie mogę otworzyć poczty :( Mam nadzieję, że i u mnie coś jest od was ... Nie wiem kiedy ja się poprawię z obecnością na forum , ale jest nadzieja - w pracy porządne światło w tunelu , wędka zakupiona ze spławikiem w kształcie serduszka , pracuję usilnie nad nastrojem ( bo już nie mogę na siebie patrzeć - tzn,. na taką zestresowaną ) już sama siebie mam takiej dosyć. A podobno tak mi w usmiechu do twarzy. Trzymam się jakoś ,chociaz tak niewiele słońca, kości bolą .... Do jutra słońca - teraz już mnie córcia chce podmienić. Zresztą net tak chodzi, że więcej nerwów nie będę trenowac - przed snem . Pa, pa ... Fajnie, że jesteście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słodkich snów wam zycze kobietki 🌻👄🌻 i udanego dnia :) Alja - trzymam kciuki za pracę :) Szymcia - :) staram się jak mogę :) a mogę, więc się staram .... Zapraszam sówki - ja już uciekam , pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!!!!!!!!!! Szymciu przesyłki doszły, muza także , wielkie dzięki. Ale masz fajne widoki tam u siebie. Mnie dopadło jakieś choróbsko, leje mi sie z nosa , boli gardło ,głowa i odebralo mi troche głos , A do lekarza nie chce mi si.ę iść. sama spróbuje sie poleczyć . Trzymajcie sie cieplutko lalo juz niedługo . Papa.🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ponownie. Z godziny na godzine czuje sie coraz gorzej ide sie połozyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka40tka
Cześć dziewczyny. A moją córcię dopadła angina, lezy w łóżku z goraczką. Dostała antybiotyk. Córka przyjaciółki tez dziś zaległa z przeziebieniem. To ta cholerna pogoda chyba tak działa, człowiek wciąż zmarzniety, skulony.. Dzisiaj znowu załozyłam zimowy płaszcz... Leczcie katarki dziewczeta! Całuski z Wroclawia. Szymcia ja tez poproszę ładne widoczki 🌼 hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×