Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam wszystkich ❤️ Nie miałam czasu ostatnio, żeby tu wpadać, ale nie zapomniałam. :) Teraz uczę się na sobotni, ostatni już egzamin. Wcześniej musiałam nadgonić robotę w pracy, bo planuję przed obroną wziąć urlop na przygotowanie się. Nie znam jeszcze terminu :( ale w naszej uczelni obrony zaczynają się 26 czerwca. Nie wiem, który termin mi przypadnie, ale na tak wczesny nie jestem przygotowana. :( Zresztą muszę zdać jeszcze jutrzejszy paskudny egzamin. Oj trudno będzie... Już mi się nie chce uczyć... Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, zaraz na słoneczku, Glamur, ja nie mogę się usłoneczniać, bo noga jak bania..., uczula słońce na maksa, ale ... jak jest słońce mimo wszystko lepiej, radośniej...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, rzutem na taśmę, moment i pokonasz egzaminy...:) Trzymam kciuki! Pewnie nic przyjemnego w takim upale brać książkę do ręki, ale... dasz radę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewan
no dupeczki czekam na was :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stewan
ale staruszki same tutaj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro już jestem przy kompie, to wszystkim serwuję truskawki z makaronem, taki właśnie mój obiad dzisiaj... Zaaaaaaaaaaaapraszam truskawkowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, wszyscy uciekli od makaronu z truskawkami ??! Alja ja lubię makaron, ale chyba nie serwuj go więcej... O mnie wszyscy też zapomnieli, więc idę sobie. :( :( :( Trzymajcie się, ściskam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam,cieniutko tu dzisiaj,Mirinda dzieńdoberek,u nas się zachmurzyło i zapowiadają burze,ja osobiście boję się burzy a szczególnie tych wyładowań bo nie wiadomo gdzie walnie.Diarra zainteresowało mnie to winko,może określ jego porównawczy smak,i czy go trzeba robić w gąsiorze z tą specjalną aparaturą do bąblowania..Mania postaram się ci te zdjęcia zaraz wysłać,więc zaglądaj na pocztę.To narazie idę na pocztę :) Buber sukcesy dzieci są też naszymi sukcesami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro widzę, że wszyscy uciekają od truskawek z makaronem, to już dania nie będę powtarzać, ej, Mirinda, kto tu zapomina o tobie. Buziaki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ucieka od truskawek, uwielbiam ale bez makaronu , dieta Dziś jestem chora, mam kaca nikotynowego ,dziś dzień bez papierosa. Diarra co słychac l Zahir fotki otrzymałam ,ale Ciebie nie mam 1syn i córka 2 extra samochodzik 3 wnuczka Julcia ucałuj ją, bardzo fajna. Mirinda witaj SZymcia wracaj. [;;\'\'\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto ucieka od truskawek, uwielbiam ale bez makaronu , dieta Dziś jestem chora, mam kaca nikotynowego ,dziś dzień bez papierosa. Diarra co słychac l Zahir fotki otrzymałam ,ale Ciebie nie mam 1syn i córka 2 extra samochodzik 3 wnuczka Julcia ucałuj ją, bardzo fajna. Mirinda witaj SZymcia wracaj. [;;\'\'\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cóż za dziwna zbieżność Mania, ja też jakby kac nikotynowy, ciekawe Kobieto co ty robiłaś wczoraj wieczorną porą. :) Szymciaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ileż można prosić, wracaj, ale to już! :) Oki, truskawki, ale bez makoronu, podano do stołu... Jeszcze arbuz dorzucam, bo uwielbiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny już powróciłam!!!!!!!!!!!!. Szymcia jednak nas opóściła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem,czy wymieramy jak dinozaury? co jest, Aljia zarządź zbiórkę i niech wszyscy staną do raportu i usprawiedliwią swoją nieobecność.U mnie za oknem pada deszczyk ,a niech popada bo przez te upały to już sucho się zrobiło.Mania naprawiłam swój błąd i wysłałam jedno zdjęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻👄🌻 Wstrzymuję oddech czy uda mi się to wysłac. Mam jakąs awarię neta :( awaria zgłoszona, ale jestem totalnie olana i musze czekać do jutra - mam nadzieje, ze do jutra tylko ... U mnie grasuje burza - dzisiaj już chyba czwarta , więc zaraz pewnie bede musiała się ewakuowac. Jesli poczta pójdzie , to zaraz jeszcze do was się odezwe :) całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra u mnie też awaria , weszlam dopiero po 20 minutach .Zahir fotke otrzymałam ,dzięki U mnie nie było burzy,chociaż na innych osiedlach grzmiało. Szymcia co nowego,pozdrów córki Alja pozdrów Julke iFilipka. Bober prosze o fotke .jesteś naszym rodzynkiem . Mirinda ,Bea pozdrawiam . Dobranoc ,jutro musze wstać o4 .20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bea ! Nie śpię od 6.20, ale nie mam czasu na pisanie. Buziaki... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słońca🌻👄 Net chwilowo działa , ale jutro pan majster zabiera jakąs częśc do reperacji ... kolejny dzionek będzie bez neta :( Dlatego póki co korzystam , na ile mi córcia pozwala ... Glamur 🌻 nie wiem czy na gg dotarła moja wiadomośc do Ciebie . Jesli nie to ponawiam : Z okazji imienin ( spóźnione , ale) bardzo serdeczne zyczenia słońca, usmiechu każdego dnia, samych wiernych przyjaciół, spełnienia w miłości i duzo zdrówka Ci życzę 👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobote i niedzielę pogoda była paskudna - ale dzięki temu obejrzałam kilka meczy. Tak zupełnie na luzie , bez stresów . Pralke wymęczyłam do bólu , bo moje dziecko jutro wyjeżdża c chórem na występy na Ukrainę. Teraz pakuje torby więc ja troszkę mam luzu. W kwestii smaku i jakości winka, którego przepis podawałam niestety nie jestem specjalistką od win , ale jest ono półsłodkie i bardzo dobre w smaku, ma słomkowy kolor. Tylko - uwaga - szybko uderza do głowy. Ja nastawiałam te produkty w zwykłym balonie szklanym , który zakorkowałam , wetknełam rurkę i stało czasowo zgodnie z przepisem. Ale naprawdę niedrobo wychodzi , szybko pracuje i nie znam nikogo, komu niesmakowałoby. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze podam wam przepis na pyszne placuszki z kwiatami bzu czarnego. A właściwe to żaden przepis, bo wystarczy zrobic ciasto nalesnikowe, odrobinkę gęstsze, niewielkie porcje pachnących kwiatków umoczyć w cieście i na patelnię . Mówę Wam - są pyszne ! Ale trzeba je zjesć na ciepło , są aromatyczne i naprawdę pyszne. A sezon jest na całego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało was nie być tylko w weekend :) wracajcie choć na troszeczkę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!!!!!!!!! Kobitki gdzie jesteście????????????? We Wrocławiu upał. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Laseczki. Jestem, jestem ale pracy w tym tygodniu szalenie duzo no i ostatnie zakupy z córcią przed wyjazdem na kolonię. Wpadam do domu po 20.00 padnieta w tym upale a tu trzeba ogarnąć dom, kwiaty podlać, kuwety wyczyścić, siebie doprowadzić do porządku. I tak wieczorem nie mam juz siły na komputer. Wrocław upalny i gorący, nawet za bardzo. wzięłam rano zimny prysznic i tak od razu byłam spocona. Diarrka, ja najbardziej lubię czerwone wino półwytrawne choć ostatnio zaczęłam gustować w białym reńskim Liebfraumilch. Moje ukochane to Martini Dry ale drogie więc kupuje okazjonalnie. całuję [kwiatek} wszystkie obecne i nieobecne. Szymcia! Wracaj do nas!!!!!!!! Trzymajcie się ciepło. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten upalny dzionek 👄 Własnie wróciłam z pracy w której trudno wysiedziec pomimo wietrzenia i włączonych wiatraków ... Moja córcia w tej chwili jest już w drodze na Ukrainę - też współczuję jej podrózy w taką pogodę . Za chwilke ma przyjechac pan od internetu i niestety do jutra mam ciszę na łączach . Będzie coś tam reperował . Dlatego pewnie zniknę lada chwilka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sie upalnie. We Wrocławiu na termometrze 20 C , co to bedzie później????? Czy oprócz mnie i Hanny ktos tu jeszcze zagląda??? Buziaki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×