Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Mówicie, żeby ignorować pomarańcze, tak? Jest to jakiś pomysł w istocie... Ale tym razem napiszę tylko, droga pomarańczo, jak miło i przenikliwie z twojej strony, że uświadamiasz nam, nieoświeconym kobietom wielkie prawdy o bliźnich... Szkoda tylko, że odwagi nie masz na \"czarno\" się wpisać. Sorry, ale naprawdę tylko w ten sposób potrafisz odreagować swoje frustracje...?.... Że małe to i żałosne, nie będę nadmieniać...Jeżeli masz mniej niż 18 lat, to w sumie wybaczam Tobie, ale jeśli więcej, to tylko współczuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam słonca wasze wrazenia po meczu naszer reprezentacji ? Ja sobie obiecałam, ze dam im szanse , ale tylko na pierwszym meczu i niestety spełniły się moje czarne mysli. Po pierwszych 15 minutach komentarzy sprawozdawców - kiedy pod niebiosa wychwalali pikarzy - naszych oczywiście - nerwowo zareagowałam i powiedziałam do Madzi \" chwalcie ich chwalcie a za chwilę będzie 2:0 \" ! Później Madzia powiedziała do mnie - ty już więcej nie oglądaj naszych meczów - jesteś czarownica ... :P Na szczęście nie muszę walczyć o pilota - więc już więcej nie będę oglądała. Niech się dzieje wola Boża ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,co widzę,jesteście nerwowe od samego ranka.Walić to wszystko jest piękna pogoda.Wróciłam z nocki i nie idę spac bo szkoda mi takiego dnia,jest ich mało w tym roku.A pomarańczowi są be.........Ostatnio znalazłam topik gdzie wyrażają pomarańczowi opinię o służbie zdrowia,skupili się głównie na pielęgniarkach.Mierzą wszystkie jedną miarą a niech sobie ulżą ja wiem swoje.Ale jeszcze się nie zebrałam żeby tam wejść i napisać swoje,ale jak wejdę to im biada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniu dzięki za fotkę wydawało mi się że jesteś brunetką witaj wśród blondynek.Wydaje mi się ,że zdjęcia do Ciebie wysłałam bo mam cię w kontaktach i wysyłałam zdjęcia wszystkich,jak nie masz to daj cynk to coś prześlę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry bardzo słoneczne z Wrocławia. U nas upał cudny... Diarra, ja mam ciało opalone owszem ale w solarium bo jak na razie nie udało mi się na działce połozyć i poopalać sie w słońcu, a szkoda bo lubię a i słoneczna opalenizna inna niz sztuczna. Ja w Boże Ciało jestem we Wrocławiu i odpoczywam, wysypiam sie , posprzatam trochę a w piatek z rana wyjeżdżam do Nałeczowa i Kazimierza nad Wisłą, będzie rodzinne spotkanie, imieniny tesciowej i takie tam dyrdymały. daleko troche i nie za bardzo chce mi sie tłuc w upale ale czasem trzeba. W niedzielę zamierzam w drodze powrotnej wpaść do przyjaciółki w okolice Tomaszowa Mazowieckiego. A potem ostatnie przygotowania do wakacji czyli zakupy dla córci na kolonię. Fajowo dzieciaczki mają. Życzę Wam miłego dnia. Diarka, podeslij mi na e-mail przepisy na wino! Takie sprawdzone. Całuski. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam żeby wam życzyc miłego weekendu!!!! I uważajcie dziewczyny na słońce. Buziaki do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam żeby wam życzyc miłego weekendu!!!! I uważajcie dziewczyny na słońce. Buziaki do poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się po meczu :( Grali pieknie, ale co z tego , zabrakło szczęścia. Moja córcia dzisiaj obchodzi 17 urodziny , była mała imprezka, a teraz wyrwała się z koleżankami na miasto. Pogoda piekna, cieplutko - wreszcie jest lato. I zaczął mi się weekend , długi weekend. Dzisiaj cięzki dzien w pracy , ale od 15.00 nawet nie wrcam myślami aż do poniedziałku ... :) Życzę wam miłego odpoczynku i dobrej nocki 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do długoweekendowych pozdrowień! Miejcie się wszyscy bardzo słonecznie! \":) Ale słońca jest aż nadto, więc nie trzeba specjalnie czarować, aby wreszcie było!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie światecznie 🌻 Pogoda nadal rozpieszcza, ale póki co nie korzystam tylko odpoczywam w domciu.:) A teraz dla zainteresowanych przepis na wino z ryżu. Ma wiele zalet, bo zawsze wychodzi i jest doskonałe no i szybko się robi. WINO Z RYŻU 7 litrów przegotowanej ostudzonej wody 3 kg cukru1 kg surowego ryżu 10 dkg drożdży 40 ziaren pieprzu 30 ziaren ziela angielskiego 1/2 łyżeczki imbiru mielonego 1/2 łyżeczki gałki muszkatołowej 10 dkg rodzynek 2 całe (sparzone) cytryny starte na tarce do jarzyn Wszystko wrzucić do balona i pozostawić na 4 tygodnie. Potem odciagnąć ( albo odcedzić ) i zostawić na kolejne 2 tygodnie. Nastepnie zlać do butelek i niech się klaruje ( ale juz właściwie jest gotowe do spozycia. ). Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups! Ale przepis Diarra, no taką mistrzynią \" klarowania\" to chyba nie jestem... Cierpliwości mi brak. Cudny przepis, zapiszę go, może sieękiedyś uda, pani specjalistko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkich:) żadko ostatnio tu zaglądam, bo lato dla mnie to nawał pracy, jeden wyjazd goni drugi i tak w kółko. Wrociłam o północy, trochę zmeczona, dziecko pojechało ze znajomymi na działkę, a a lenia dzis mam:), po południu umówiłam sie na wino, coć nie przepadam za tym trunkiem:) Buber i która szkołę syn wybrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RANY, ALE BYKA WALNĘŁAM !!! RZADKO nie żadko, za dużo słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur___wybrał XIX LO im Powstańców Warszawy- 10 miejsce w stolicy w wynikach matur 2005 (na 102 licea) .Doskonała szkola i ma tę zaletę ze jest blisko. Łacznie będzie mial 147 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Widzę, że Szymcia na całego sie uparła i komputer zamknęła w szufladzie. Szkoda.... We Wrocławiu upał niemiłosierny, wyszłyśmy z córka na chwilę na zakupy ale z rozkoszą wróciłyśmy do chłodnego domku. Stara kamienica w czasie upałów ma wiele zalet. Jutro wyjeżdżamy na lubelszczyznę, w tym upale nie wiem jak to będzie. Do poniedziałku nie wiem czy uda mi się zajrzeć, no może rodzina pozwoli mi gościnni zasiąśc do komputera. Diarka, ja też lubię się opalać ale dzisiaj to aż chyba za gorąco na opalanie. Nawet jeden listeczek na drzewie nie drgnie... A ludziska grillują , piją i bawią się!! I dobrze. Ja chłodzę piwo na wieczór w lodówce bo znajomi przyjdą poplotkować troszkę. Trzymajcie sie cieplutko. Udanego weekendu. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no Buber z wrażenia
posikałam się.... ale szpaaaan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dzięki za przepis może kiedyś skorzystam .Diarra ale zrób więcej tego wspaniałego trunku ,Może na rocznice spotkamy się na Mazurach na polu namiotowym Było by fajnie . Zahir fotki nie otrzymałam ale czekam . Bea czekam za fotką Ateraz ide do znajomych .Pozdrawiam. SZYmcia czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dzięki za przepis może kiedyś skorzystam .Diarra ale zrób więcej tego wspaniałego trunku ,Może na rocznice spotkamy się na Mazurach na polu namiotowym Było by fajnie . Zahir fotki nie otrzymałam ale czekam . Bea czekam za fotką Ateraz ide do znajomych .Pozdrawiam. SZYmcia czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dzięki za przepis może kiedyś skorzystam .Diarra ale zrób więcej tego wspaniałego trunku ,Może na rocznice spotkamy się na Mazurach na polu namiotowym Byłoby fajnie . Zahir fotki nie otrzymałam ale czekam . Bea czekam za fotką Ateraz ide do znajomych .Pozdrawiam. SZYmcia czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość medea11
melduje sie...jestem zadowolona z zycia 41 latką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy Medea :) Mania, widzę, że się troi, hahaha, przynajmniej jej więcej. Szymcia, rzucam ci klucz do tej szuflady, w której Hanka podejrzewa, że biedny komp sie dusi...A ty pewnie klucz zgubiłaś, co? To ja rzucam...Łap! Diarra, to kiedy jedziemy na te Mazury? Mania gotowa, ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą , nadal pieknie i cieplutko. Grzmiało dzisiaj cały dzionek , straszyło , ale nic nie wyszlo ... Ten światecznydzień spędziłam u zanajomych na działce . Jutro leniuchuję. Dziewczyny - winiko jes naprawde przednie, spróbowac warto , nie trzeba być specjalistą, zeby wyszło. Ale ja sama takiego nie robiłam już dawno. Jestem ZA spotkaniem , niestety nie mam warunków na zorganizowanie takiej imprezy , nad czym ubolewam sromotnie ... Muszę grac w totka , wowczas moje marzenia staną się realne i .... A tak naprawdę , to pozostają tylko dobre chęci , nic więcej niestety .... Buberku - gratuluję, cieszę się razem z Tobą ... szkoda tylko, ze nie masz dla nas więcej czasu ... Glamur 🌻 Alja🌻 👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, ale do organizacji spotkania nie trzeba specjalnych warunków, jeśli tylko masz tam w okolicy pole namiotowe, to nie ma sprawy... Tak sobie myślę tylko...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×