Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Basiu moje gratulacje,możesz być dumna z siebie,pogodziłaś rolę matki,pracownika itp. z nauką i poszło ci fantastycznie!Jeszcze raz gratulacje. Witam choć na krótko,bo opieram moją najmłodszą na obóz,upał zelżał ale myślałam ,że chwilami się rozpuszczę,ale ja lubię ciepełko.Najgorsze były te burze i wiatry ,tyle drzew powyrywały,ale na szczęście w moim domostwie strat nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po południu. We Wrocławiu upał zelżał, można spokojnie oddyhać, przed chwila nawet 10 kropli deszczu spadło z nieba. Wieczorkiem umówiłam się z przyjaciółkami na winko w Rynku więc i za wasze zdrowie wypiję. Pusto na topiku i wakacyjnie się zrobiło. Odpoczywacie, wyjeżdżacie? Trochę zazdroszczę tym, którzy maja szanse na fajne podróżę, ale...czego oczy nie widza tego sercu nie żal. basia, czekam na obiecane aktualne zdjęcia. Bea, wyzdrowiałaś? Trzymajcie się cieplutko, zyczę miłego popołudnia. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z chłodnego (nareszcie) Wrocławia. Jestem juz zdrowa i dzisiaj nawet byłam w Rynku na spacerku, połaziłysmy z córami po sklepach i ............tyle tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wpadłam tylko na chwileczkę dzisiaj, bo mam znowu córcię przyszytą do neta ... Dzisiaj z pracy wróciłam o 19.00 i możecie sobie wyobrazić przy tym upale, po prawie 12 godzinach pracy na co ja mogę mięc jeszcze ochotę. Tylko poduszeczka mi pachnie. Jutro mam wizyte u dentysty, dlatego bedę w domciu szybciej. Idę na kontrolę przedwakacyjną- rutynową. Ale i tak mam stracha większego jak przed ginem. Pozdrawiam wam kochaniutkie - trzymajcie się zdrowo i wracajcie porozmawiać ... Buber już całkowicie o nas zapomniał :P Pomachaj chociaż rączką ... Beatko - zdrówka zyczę po tych pasmach nieszczęść - gdzie nastepna wycieczka? Alja - jak tam nóżka - w tym upale rehabilitacja pewnie marnie wychodzi :) Maniu :) czy fotki dotarły ? Szymcia :) mieszkam na Mazurach, ale jeszcze tyłka w jeziorku nie umoczylam , nad czy ubolewam okrutnie. Niestety nie mam kogo namówić na wycieczkę rowerową , a sama się boję ... Basia - pewnie jeszcze balujesz :) Mirindka :) Ty szczęśliwcy wakacyjny , co porabiasz . Jakie plany wakacyjne. Haneczko:) przechwaliłam mój paluszek , bo dzisja miałam koszmarny dzień, bolało jak diabli , boję się czy nie zacznie się \"babrać\" . Może to tylko taki wygląda proces gojenia. Oby. Ale bym z wami chętnie wyskoczyła na to piwko na Ryneczek Wrocławski . Glamurko 🌻 gdzie się nam zapodziałas :( Beauceron 🌻 podrzuć nam jakąś lekturę na wakacje :) Senda :) Gruszeczko :) Majeczko :) odezwijcie się :) Zahir 🌻 Jak upał nosi Perełka. Pozdrowienia dla niej i całuski dla Fasolki . Pa, pa 🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek!!!!!!!! Za oknem przyjemny chłód, odpoczynek przed nastepnymi upałami ?? czy tak juz bedzie przez całe lato. Diarruniu🌻uszku narazie nie ma żadnych wycieczek w planie ale u mojego męża to jest chwila . Pobódka i wyjazd. Takze nie znamy dnia ani godziny na rodzinny wypad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki kochane- dziękuję Wam wszystkim za gratulacje ❤️ i koniec kropka :D Z tym moim balowaniem, to trochę lichutkie było. ;) Jakoś przeszłam to bezboleśnie- w domu winko, w jednej pracy kawa i ciacho, w drugiej pracy musiałam postawić flachę- i na tym się skończyło. Życie toczy się dalej...Jeszcze do mnie nie dotarło, że mam mniej obowiązków, zresztą tego nie czuję. Muszę nadrobić to, co odstawiłam na bok w trakcie nauki. Z pracy przychodzę późno i tak to wygląda. Ale obiecuję sobie, że w niedzielę będę czytać książki od rana do wieczora. Wreszcie poczuję tą moją wolność...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tylko, Basiu, utwierdzam twoją myśl, masz mniej obowiązków...., tak na wszelki wypadek, abyś nie wpakowała się w nowe...obowiązki:), proszę pani magister! Wieeeeeeeeeeeem, to nieuleczalne.... :) Te obowiązki, ma się rozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki. Pozdrowionka z Wrocławia w którym w końcu mozna oddychać!! Upał zelżał i jest bardzo rzesko. Mojemu dziecięciu nad morzem pogoda też się poprawia i juz od jutra maja byc upały co nad morzem jest przyjemnością. Diarka, wczoraj wieczorkiem popijałam Martinii w miłym towarzystwie , nawet mąż koleżanki później podjechał pod nas pod knajpkę i wesołe rozwiózł do domu. Dziasiaj spotkałam się z \"byłym\" ważnym człowiekiem w moim zyciu. Miło było się zobaczyć po latach. jakiś sentyment mimo wszystko pozostaje na całe życie. Dzisiaj wieczorkiem umówiłam sie z przyjaciółką i poplotkujemy troche, obydwie bez dzieci (na wyjazdach) więc pewnie i jakieś wino znowu peknie!! Oj ta watroba. Odpoczywajcie sobie miło. Ściskam was wszystkie. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry z pochmurnego Wrocławia.🖐️🖐️ Na dworzu jest bardzo przyjemnie tylko zeby nie było tak za długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki. Gdzie jesteście?? dzisiaj Wrocław pochmurny i deszczowy ale jutro zapowiadaja nam ponownie upały. Byłoby super ciało powyginać na jakiejś łące. Ostanio wieczorami buszuje w świecie Cyfry Plu- nie ma dziecka więc mam stały dostę do telewizora, uf oglądam namiętnie Discovery, National Geographic i Ale Kino. Super! Tak normalnie to nie mam na to czasu więc czuję się jak na wakacjach.. Diarra! mam nadzieję, że ręka nie przeszkadza Ci w pisaniu. jak tam córcia? Mirinda, Szymcia, Glamour 🌼 Senda. Żyjecie. Gdzie sie poniewieracie???? Ściskam Was. Odzywajcie się kobiety. pa. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem tylko, tylko jakos nie mam siły pisać, ale często czytam co napisałyście. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Przepraszm ,za kolor pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Ala jak spowrotem mam wejśc na czarny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wszystko jasne.Moj junior dostał sie do szacownegoo ponad 100-letniej tradycji b. dobrego liceum im. Mickiewicza.Pośmiałem sie z niego ze dostał sie do dobrego towarzystwa, bo grono absolwentów jest niezłe.....że wymienię poetów :Mirona Bialoszewskiego, Jana Lechonia, a z innych zawodów to Kobuszewski, Zawadzka, J.Nowak-Jeziorański... Wysoko postawil sobie poprzeczkę. A moze to i dobrze......Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MANIA WPISUJ TE 111
bez spacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Jestem na chwilkę i zaraz znikam, bo nie bardzo mogę pisać. Jutro wyjeżdżam nad morze, tylko na parę dni, ale dobre i to. Ściskam Was wszystkie serdecznie, będę za Wami tęskniła i piszcie, żebym po powrocie miała co czytać. :) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no posralem sie normalnie
Buber No i wszystko jasne.Moj junior dostał sie do szacownegoo ponad 100-letniej tradycji b. dobrego liceum im. Mickiewicza.Pośmiałem sie z niego ze dostał sie do dobrego towarzystwa, bo grono absolwentów jest niezłe.....że wymienię poetów :Mirona Bialoszewskiego, Jana Lechonia, a z innych zawodów to Kobuszewski, Zawadzka, J.Nowak-Jeziorański... Wysoko postawil sobie poprzeczkę. A moze to i dobrze......Pozdrawiam ............................................................................................ ............i cała banda nieudacznków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w🌻i🌻t🌻a🌻j🌻c🌻i🌻e[kwiat w ten piękny sobotni poranek. Gratuluję wszystkim rodzicom sukcesów ich dzieciaczków - Buberku - szkoda,ze mając tak zdolnego syna masz go tylko jednego :) Moja córcia idzie do przodu, ale jakoś za bardzo nie mogę się nia chwalić. Tzn. jeżeli chodzi o sukcesy w nauczaniu , poza tym jestem z niej dumna, bo z chórem zdobywa duzo nagród , sprawia jest to dużo radości. Nawet teraz jest w drodze na występy , wprawdzie niedaleko bo tylko 30 km , ale mają dwudniowy konkurs i oczywiście biora w nim udział. Poza tym jest mądra, wrazliwa, i myślę, ze kiedyś i ja sie nią będę chwalić. A nawet jeśli nie to najważniejsze aby była zdrowa i żebyśmy nadal się kochały jak do tej pory. Amen . Mirindko - bardzo ci zazdroszczę tego wyjazdu. Ja niestety jeszcze przez lipiec walcze w pracy , urlop w sierpniu, ale już wiem, że będę zwiedzac tylko okolice, na nic więcej w tym roku mnie nie stać :( MIłego wypoczynku ci zycze i wracaj szczęśliwie z miłymi wrażeniami . :) Beatko :) najwazniejsze, żeby choróbska sobie odeszły. A takiego mężą z pomysłami to tylko pozazdrościć. Najważniejsze, żeby wykluczyć ze słownika \"nie chce mi się\". Bo najczęściej , jak się tak mówi, to pozostaje tylko telewizor i narzekanie ... Co niestety mnie się coraz częściej zdarza . Ale mnie niestety nie ma kto tak wyciągać z \"dołków\" . Basiu :) Opowiadaj jakie romansidło wpadło ci do ręki :P Odpoczywaj , nalezy ci się ... Moja przyjaciółka w pierwszych dniach lipca ma obronę i już dostaje sraczki . Ale ona z natury jest panikara. Od jakiegoś czasu pracuje w mojej formie na umowę zlecenie i razem chodzimy do pracy. I codziennie rano tak narzeka, że ja zanim wejdę do pracy to już jestem zmęczona i zdegustowana. Nawet jeśli mam dobry humor, to przez 15 minut drogi do pracy ścina mnie z nóg swoim humorem. Jeszcze przez miesiąc tak będzie, bo ma do końca lipca umowę , a później zobaczymy. Ja w tym tygodniu codziennie miałam nadgodziny i taki sam czeka mnie ten tydzień - sprawozdania półroczne. Kto coś podobnego przechodził , to domyslasię co to znaczy. Biurokracja do bólu ..... A później już urlopy i też duzo pracy , ale powinno się wyspokoić. Witaj Senda - wreszcie nam się objawiłaś. Teraz masz wakacje, to zajrzyj do nas czasami chocby pomachać rączką :) c👄a👄ł👄u👄s👄k👄i👄 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to liceum jest dopiero
na 26 miejscu.Wcale nie jest takie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie to ma znaczenie - 1 czy 26 ? Chłopak jest mądry, zdolny, rodzice się cieszą. Po co szukać dziury w całym. Ups -sory - zapomniałam, że ty tak zawsze masz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnio i pracowice 🌻 Miałam odpoczywać, a tu porządki czekają, mieszkanie zapuszczone, niestety... Musiałam zabrać się za sprzątanie. Na razie walczę z kuchnią, potem okna i reszta. Ale wybieram się też do biblioteki, jutro luźniejszy dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na26
na 26 miejscu ale na 108 liceów w stolicy ignorancie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki!! No i zostałam w domu choć planowałam wyjazd na działkę i grzanie ciała na słoneczku. Niestety słoneczko zaszło za chmury i zostałam w domu. Wczoraj wieczorem dostałam ataku na sprzatanie, odkurzyłam, umyłam podłowgi, zwalczyłam kurze, teraz piora się koce , posciele i inne rzeczy...dawno nie miałam takiego cisnienia. Ale wykorzystuję, że dziecka nie ma i wolno trochę ogarnąc jej pokój. Wieczorem urządzam ucztę krewetkową na którą wszystkie serdecznie zapraszam. Będzie też białe wino i inne przysmaki. Pomarańczki widzę znowu wkroczyły do akcji ale jakoś mnie to już nie denerwuje. Zdjęcia Szczytna do mnie dotarły. Dziekuje. Diarra, urlop niedaleko domu też ma swój urok. Nie znamy pięknych zakątków wokół siebie za to często odwiedzamy obce landy. Oj, sąsiedzi zaczeli gotowanie sobotnie bo jakieś mięsne zapachy mi dochodzą przez okno1! Ja dzisiaj tylko lecę na tostach. W przyszłym tygodniu przyjeżdzą do mnie rodzinka. trzeba będzie trochę pogotować. Życzę Wam miłego weekendu. Trzymajcie się ciepło. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×