Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość olafka
Już rozumiem.Nalezy potakiwać buberowi tak?A jak ktoś sie nie zgadza to od razu ten brzydki?Nie mozna tu miec własnego zdania? To potakujcie dalej.Szkoda was dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda, to poproszę adres, no i zdjęcie również byłoby słodko widzieć... A piosenkę wtedy naturalnie, że wyślę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja dziekuje 🌼 Mirinda zgadza sie tak było ustalone ale pozwoliłem sobie podpuścic tego osobnika, styl pisania jest miznany juz.....ciekawe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą... Ale tu się żółwiowo i dywanowo zrobiło. Przeczytałm to wszystko z rozbawieniem. Może jestem nieczuła..., ale nie będę tego komentować... Miło do was wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber ;) Alja masz gg ? Też nie mam Twojego adresu, więc nie wiem jak Ci przesłać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy zniknęli za pomocą czarodziejskiej różdżki..? :( Znikam i ja do swojej książeczki... Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem.... piszę pracę magisterską i zaglądam tu co chwilę... Szymcia- nie jestem twarda, jestem w środku słabeusz- tylko tak udaję... Mam paskudne kompleksy, które co chwila mi o sobie przypominają i szukam dowartościowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mam cyfrówki, a szkoda. Ale też chciałabym wasze zdjęcia. Alja i Szymcia- jak ja zazdroszczę Wam córeczek (bo jak doczytałam- chyba dobrze- macie córeczki). To jest moje największe niespełnione marzenie.... i nie piszcie, że jeszcze mi się spełni- mam 3 synów i raczej nie chcę więcej (chociaż chłopcy są kochani). A tak nawiasem czekam na wnuczkę (oczywiście jeszcze nie teraz ;) ) Coś kiepsko idzie mi to pisanie...tej pracy oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia To super, że dotarło, prześlij, jeśli możesz, adres mój Mirandzie, zamieszczałam go już, ale najwyraźniej nie zauważyła Z butelkami, to dużo się nie pomyliłaś... Po winie weny twórczej dostatek, a zamącone spojrzenie przynajmniej odbiera krytycyzm, i nawet można polubić własną twórczość radosną. Przyślij mi fotkę Małej...Z chęcią obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piszę z rachunkowości, jestem księgową zawodową ;) Ale lubię to co robię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia41 - właśnie wysłałam do cię fotki Najważniejsze lubić, co się robi, a ja jestem kompletnie pozbawiona wiedzy z rachunkowości, o czym moje życie już nieraz zaświadczyło i nie było to miłe... cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze zyczyć wam dobrej nocki i udanego dnia 🌻 Szmciu - ja nadal nie ma fotek od ciebie. Mam nadzieję, ze jesli ktoś ma już takowe - to mi je wreszcie przesle ... :) Basiu [kwiat[ bardzo się cieszę, ze jesteś z nami , zaglądaj do nas chociaz od czasu do czasu. :) Buberku 🌻 pomarańczce gul skacze , bo nam najzwyczajniej zazdrości z pewnością nigdzie miejsca nie zagrzała, podejrzewam, ze tak jak my - na innych topikach tez na niej szybko się poznali i nie pozostaje jej nic innego jak zalewac żółcią wszystko dookoła ... oj biedna, biedna . Może lepiej powinna zając się własnym dziećmi , są wyraxnie zagrozone ... Alja 🌻 tak jak wczesniej pisałam muza od ciebie otwiera się tylko przez kilkanaście sekund , poślij raz jeszcze, bo zapowiadała się super ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafka
Diarra jeżeli o mnie piszesz to grubo sie mylisz. Ani ja ani moj mąz nie zaniedbujemy dzieci ani zwierząt. I nie podchodzimy do życia z pomysłem czy dziecko albo zwierzę nam do dywanu pasuje. Jeżeli ty i twoi wirtualni przyjaciele macie taki zwyczaj to fakt ja tu nie pasuję. Pies może pogryźć meble, kot podrapać a żółw nie pasować do wystroju. Ja patrze na to inaczej. I znalazłam topik gdzie są normalni ludzie a nie materialiści. Żal mi was i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja- dziękuję za zdjęcia- dzieci są słodkie.... Kiedyś moje też takie były, teraz wszyscy już mnie przerośli. Teraz oni mnie przytulają i czuję się taka malutka. Olafka- nie wyciągaj wniosków po paru wypowiedzach i nie uogólniaj. Nie czujesz się tu dobrze- nikt cię tu nie trzyma na siłę. A tak nawiasem- mam podobne zdanie na te tematy, jak Diarra i reszta, i tak jak oni nie jestem materialistką. Mój żółw łazi po całym mieszkaniu, wszędzie walają się kudły mojego psa i wcale mi to nie przeszkadza. I niech ci nie będzie nas żal...bo to jest śmieszne... (ten twój żal). Teraz możesz wskoczyć na mnie....;) Pa idę spać... Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olafka
Zal mi was że tak waszego samca bronicie.A to prewnie pantoflarz jak sie patrzy.Zona nie pozwoliła żółwia tzrymać i tyle.Bo nowy dywan. Śmieszny jest i tyle. Wy naprawde tego nie czujecie?Facet pcha sie na babskie forum bo w domu jest nikim,zerem.Tu udaje macho. Nie znosze takich gostkow.poczytajcie jeszcze raz jego posty. Ide spać i topik calkiem ciekawy znalam. Pomacham wam to lubicie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć WSZYSTKIM (bez pomarańcz)🌻 Rzeczywiście pięknie słoneczko Szymciu :), miłego spacerku.... Strasznie burzliwie wczoraj było.....ta pomarańcza chyba strasznie nie lubi facetów :) Dla Bubera 🖐️🌻🌻 Chyba mam anginę:( nie mogę nic przełykać, boli mnie strasznie!! zaraz po pracy idę do lekarza....i w domku do wyrka. Witam nową koleżankę 🌻 i kochaną Basię 😘 Pozdrawiam Was wszystkich i miłego dnia - nie wiem co komu przeszkadza nasze machanie łapką, czy też wklejanie innych emotikonek....🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również witam,po przespanej nocce.U nas jest zimno i pada śnieg.Teraz za wiele nie mam czasu bo muszę nadrobić zaległości w domu.Szymcia ja próbowałam wysłać zdjęcia Diarze ale bardo długo się wgrywają ,praktycznie bez końca. Majeczko ja też miałam często anginy ale od 8 lat mam usunięte migdałki i do dnia dzisiejszego mam spokój,płucz sobie gardełko letnim wywarem z szałwi.Do zobaczenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie piękne kobiety, Trafiłaś w sedno, Szymcia, mogłabym mieć nawet zawód polepszacza stanu wyjściowego rzeczy chromych, kalekich, ale z duszą. Zresztą większość przywędrowuje do mnie, jak to mówią w Niemczech, z Flohmarktów. Dawno już niczego nie kupiłam w \"normalnym\" sklepie. ((tzn. w pewnym uproszczeniu piszę, hahaha...) Acha, jeszcze jedno, a propos ratowania twarzy niemieckiej pieśni, może Groenemeyer, znasz? Na pewno, bo to taki ichniejszy bard. Uwielbiam jego tekst i muzykę: \"Ich drehe mich um dich\", zwłaszcza tekst jest wzruszający, mądry, trochę melancholijny... Mogę wysłać. Ale dodam, że inne jego produkcje niekoniecznie, jak dla mnie... Muzykę, wedle życzenia, do imienniczki wysłałam powtórnie, może tym razem odtworzy się... Dzisiaj nie z pracy, tylko z łóżka, choroba zmogła mnie jednak, faaatalnie... Miłego dnia i nie chorujcie... Właśnie, pisząc to, widzę, że maja o anginie, oj współczuję, może to ten sam wirus? Strasznie boli gardło...U mnie wszyscy chorzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta! 🌻 Zahir, walcz dziewczyno, zrobisz co trzeba w domu i będziesz miała \"wolne\" :)... acha, wczoraj byłam w księgarni - chodzę tam tylko po to, aby poczytać tytuły, dotknąć książek i pooddychać tą specyficzną atmosferą :) -... i widziałam książkę pt. \"Zahir\" jednego z moich ulubionych pisarzy - Paulo Coelho.... to przypadek ???? z tym nickiem? Kiedyś opisywaliśmy jak to się stało, że wybraliśmy sobie takie właśnie pseudonimy....ja mam taki...bo jestem leworęczna :) .... Alja, jak tak czytam, co robisz z tymi różnymi rzeczami:).... to sobie to wyobrażam....jak możesz, to prześlij parę takich Twoich \"przeróbek\" do obejrzenia, abym mogła zweryfikować wyobraźnię z rzeczywistością. Są tutaj dziewczęta, które pięknie haftują ściegiem krzyżykowym...tworzą cuudne rzeczy :) , mnie natomiast najlepiej wychodzi oglądanie. Kiedyś pracowałam z koleżanką, która miała piękne pismo... zawsze wypisywała dyplomy dla górników i wtedy, jako, że siedzałyśmy razem, ja nic nie robiłam, tylko cały czas patrzyłam jak wyczarowuje cudne literki..... ja lubię robić różne kompozycje: z kwiatów, najczęściej suszonych, muszli, kamyków itp..... Wirus pewnie bardzo zjadliwy, jak ma taki daleki zasięg :) i zaraził nas obie, ale na szczęście to nie ptasia grypa, więc damy radę.... U mnie reszta - Miły i syn zdrowi - więc ma się kto mną opiekować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie
zahir-(widoczny, obecny, niemogący ujść uwagi) pojęcie opisane przez Jorge Luisa Borgesa, pochodzi z tradycji islamskiej i jest datowane na XVIII wiek. Jeżeli spotkamy Zahira (może to być przedmiot lub osoba) na naszej drodze, zacznie on zajmować nasz umysł, aż opanuje go w pełni. Wówczas nie będziemy w stanie myśleć o niczym innym. Uznaje się to za oznakę świętości bądź szaleństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Majka, to masz doooobrze z tym doglądaniem Ciebie, mój mąż właśnie leży, zmożony 40 stop. gorączką, więc na polu boju jestem sama, a ja w najgorszej chorobie prawie nigdy gorączki nie mam... To, mamy wspólną rzecz, ja też chodzę do księgarń li tylko pooglądać, ostatnio w ten sposób doczytałam do połowy nowego Stasiuka, kilka wejść i za każdym razem byłam dalej w lekturze... Taki sposób, gdy nie ma za co kupić...I najbardziej to ja też lubię oglądać...., i oglądać..., i oglądać.... A moja radosna twórczość to tylko poziom przedszkolaka, hahaha... , ale sprawia mi frajdę... Mogę wysłać \"karteczki\", które robiłam, bo zdążyłam je jeszcze sfotografować przed wypuszczeniem w świat. Prześlę Szymci, bo twojego maila nie mam... Wow, a kto tu potrafi haftować, teraz widziałam w galeriach, że są modne krzyżykowe anioły, grube pieniądze kosztują... Niech się ujawnią utalentowane kobietki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki \"macie\" - tak, wiem :), ale różnie w nas natchnienie zadziała przy nadawiania sobie nicku - jedna z nas nazwała się \"mus truskawkowy\"... bo akurat wtedy taki jadła :) , a ja mogłam przecież nazwać sie np. od sympatycznego owada, to nie musi być koniecznie to, co jest oczywiste......dlatego zapytałam naszą Zahir.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja doglądanie dopiero się zacznie po przyjsciu z pracy i po \"zaliczeniu\" lekarza, bo bez antybiotyku chyba tego nie zwalczę. Tak czułam, że Twój \"konik\" fotograficzny nakazał Ci utrwalić, to co piękne.......bo takie na pewno jest.... mój adres w tabelce.🌻 I po kliknięciu na nick. No to na razie, bo idę na pocztę, do lekarza i do domku🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko masz zupełną rację to nie był przypadek,ostatnio czytalam książki Paulo Coelho -Piąta Góra,Monika postanawia umrzeć,Alchemik,a ostatnią była ZAHIR.Ito dzięki tej książce mam nick Zahir. Aljia ja też bardzo lubię wszystkie robótki ręczne mam do nich cierpliwość,szczególnie na nockach coś dziergam,zrobiłam firany na szydełku,uszyłam ozdobne poduszki,robię sweterki,czapeczki ,szaliczki.Też kiedyś wycinałam witraże,ale to było dawno.Jak chcesz to też mi prześlij swoje prace ,adres masz w nicku.Kuruj siebie i rodzinkę ,grunt to się wypocić .Ja po obiedzie wybieram się na spacer do lasu bo wreszcie wyszło piękne słońce ,ale jest zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane... SZYMCIA👄❤️ ALJA👄❤️ Nie znajduje słów, które mogłyby odzwierciedlić to co czuję.....Wiec powiem tylko \"DZIĘKUĘ\".... ....Jest mi niezwykle miło i czuję sie zaszczycona móc poznać tak wspaniałe osoby jak WY!!!! (Wyslalam Wam emaila z kontaktem na siebie...prosze odezwijcie się) Sciskam cieplutko wszystkie przemiłe 41-latki.....Jest tu również przemiło jak na \"moim\" bliźniaczym topiczku 30-latek...chcociaz....:) chociaż mnie to juz bardziej do Was niewiele brakuje....więc moze kiedys i mnie przyjmiecie pod swoje \"Anielskie skrzydła\" Buziaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×