Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz25

Jak kobiety spędzaja wolny czas

Polecane posty

Ja chodze na spacery, ogladam przy drinku filmy lub siedze z Netbookiem na tarasie lub spotykam sie z przyjaciółmi.Wczesniej spedzalam czas w ogrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety same nie organizują sobie czasu po to wiążą się z facetem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do up, wyjales/as mi to stwierdzenie z ust. kobiety nie potrafia sobie same nic zorganizowac oprocz depilacji w salonie kosmtycznym bo nawet nie potrafia sie same dokladnie wydepilowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prondak
Metody spędzania wolnego czasu są całkowicie klasyczne, sami zobaczcie - http://twojarownowaga.pl/co-robic-w-wolnym-czasie/ I chyba w tym zaskoczenia nie ma. Z drugiej strony żyjemy w czasach, w których tego wolnego czasu raczej każdemu brakuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieganie, to moja pasja, która przekłada sie na moje samopoczucie i znacznie lepszą sylwetkę niz 20 lat temu :D cieszę się bardzo na myśl o biegu niepodległości pko bp w warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, któraś lubi jeździć na rowerze? to nie kobiece? po co biegać jak wymyślili rower? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chdoze duzo do kina, teatru i na siłownie - a wolny czas w domu przeznaczam na ogladanie dobrych filmow, stad koneicznosc posiadania dobrego internetu i szybkiej telewizji, moge polecic http://pxs.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to co kobiecie nie wypada:rower, rolki, sluchanie muzyki, spacer, ogladanie TV, narty zima.sa pewne schematy w spoleczenstwie i narzucone zainteresowania.kobieta po pracy, o ile zdazy ugotowac, posprzatac i zajac sie dziecmi moze jedynie isc na zakupy ciuchowe, do fryzjera, kosmetyczki, na silownie, cveiczyc joge, poczytac lub pogadac z psiapsiola przez telefon.wymienione wyzej moje spedzanie wolnego czasu pasuje wylacznie mezczyznom, ew. nastolatkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainteresowania: jazda konna, konie arabskie ( pokazy, genetyka, linie rodowe itd) - można spotkać mnie w stajni, na rajdach, albo na pokazach. Psy - mozna spotkać mnie na wolontariacie w schronie. I z pieskiem na spacerze Lubię czytać i odwiedzam bibliotekę, bo wolę papierowe książki Bywam na koncertach, czasem w kinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i muzyki sluchac tez kobiecie nie wypada, jedynie z dziecmi piosenki dla dzieci.koncerty rockowe sa dla nastolatkow i mezczyzn w bez wzgledu na wiek.30 latce juz nie wypada, ale 60 latkowi owszem.smutne to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Łukasz25 2005.08.26 Mężczyźni chodzą na siłownię, basen, graja w piłkę, karty, gry komputerowe, piją piwo z kolegami i oglądają mecze. x noo chyba zartujesz chodza na silownie, basen?? Mezczyzni?? chyba ty ... zobacz ile swin jest, ile kolesi na kosci bez miesni ile mezczyzn wyglada jak obwisle babsko po 5 ciazach i ty mi mowisz ze mezczyzni spedzaja tak czas wolny? Moze jakis maly procent tak, tych mlodych kolo 20, ale przecietny polaczek nie chodzi na silownie tylko lezy przed tv!!! Gdyby statystyczny polaczek spedzal czas na silowni i na basenie wszyscy mezczyzni w polsce wygladaliby atrakcyjnie, mesko, bylo na co popatrzec ... Nie zaklamuj rzeczywistosci, bo statystyczny polaczek to len, wyglad mowi duzo o was! Gracie w pilke w wolnym czasie po pracy???, no bez jaj:D chyba w szkole jedynie, potem tylko lezycie i lenicie sie po pracy. Statystyczny polak spedza wolny czas na lezeniu i gapieniu sie w tv, siedzeniu przy komputerze, pijac piwo przewaznie w domu, ni poza tym nie robicie ... przecietny polak nic w domu nie robi, nie ma interesujacych zajec wlasnych czy dodatkowych rozwojowych, , nie chodzi na silownie, nie uczy sie jezykow, przewznie nic inteligentengo nie robi ani pozytecznego, czasem rozrywka typu piwo, mecz(ktory nie jest co dzien) i to tyle... - marnuje czas na lenistwo - tak wyglada rzeczywistosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hania

Z reguły tez chodze na silke ale jak chce trochę odpocząć to oglądam tv a tym bardziej ze od pon-pt teraz o 15 leci zaklinaczka duchow na pulsie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Wolnym czasie to się leży i odpoczywa a gimnastyka czy jakiś inny sport jest wpisany w nasz grafik więc to nie jest spędzanie czasu wolnego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdaK

A ja po prostu lubię usiąść z lampką wina i oglądnąć jakiś fajny film albo kabarety;) Dziś np. planuję zobaczyć premierę nowego programu Pulsu, Kabaretowe google i boks 😉  Widziałam reklamę i zapowiada się wesoło i z humorem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa

Siedza na kafe i pisza do swojego ukochanego- wirtualnego😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
2 minuty temu, Gość aaa napisał:

Siedza na kafe i pisza do swojego ukochanego- wirtualnego😂

czasem wymyslam bardzo owocne prowokacje 😛 na ktore na bank sie nabralas/les jesli tu przesiadujesz 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm

Jesli kogos interesowaloby.... mam mnostwo sposobow na spedzanie wolnego czasu, ale moim ulubionym ktory lacze z odpoczynkiem ( tak tak od kafeterii) jest lezenie w wannie z wielkimi sluchawkami na uszach i zulubiona muzyka.

Uwielbiam seks wiec jak nadarzy sie okazja to tez lubie zapelnic sobie nude w ten sposob 🙂

Lubie film, kuchnie i dlugie spacery. Tysiace rzeczy jeszcze lubie ale najbardziej kocham kochanego mojego-tego wymyslonego 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa
15 minut temu, Gość mmm napisał:

Jesli kogos interesowaloby.... mam mnostwo sposobow na spedzanie wolnego czasu, ale moim ulubionym ktory lacze z odpoczynkiem ( tak tak od kafeterii) jest lezenie w wannie z wielkimi sluchawkami na uszach i zulubiona muzyka.

Uwielbiam seks wiec jak nadarzy sie okazja to tez lubie zapelnic sobie nude w ten sposob 🙂

Lubie film, kuchnie i dlugie spacery. Tysiace rzeczy jeszcze lubie ale najbardziej kocham kochanego mojego-tego wymyslonego 😛

Z Twojego wpisu najlepsze to ostatnie zdanie hehe gdzie są normalne kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech

Oglądają seriale, siedzą na facebooku i plotkują z koleżankami, bo żadnych innych zainteresowań nie mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
5 godzin temu, Gość aaa napisał:

Z Twojego wpisu najlepsze to ostatnie zdanie hehe gdzie są normalne kobiety

Ja nie jestem kobietom 😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honotu

Jak jest wolny tzn że akurat nic robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Gość mmm napisał:

kochanego mojego-tego wymyslonego 😛

Jak wymyślony to pewnie ideał ☺ i nie poskakuje tylko jest posłuszny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Drapią się po cipci 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁadnaLady

Praca i sport 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Gość ŁadnaLady napisał:

Praca i sport 

Szport tyż uprawiasz? No popatrz ☺. A filmy oglądasz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa

ja ostatni weekend spędziłam calutki przed telewizorem 😛 z tego wszystkiego najbardziej podobały mi się z soboty wieczór kabaretowe gogle i boks na pulsie 2, przynajmniej coś śmiesznego, więc polecam każdemu 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gentleman

Jak dla mnie najlepszym pomysłem na spędzenie wolnego czasu jest kino. Może dlatego że mam Cinema City pod samym domem. Zawsze z rodziną czy z przyjaciółmi w weekend się wybieram na jakaś fajna premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×