Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz25

Jak kobiety spędzaja wolny czas

Polecane posty

Gość Łukasz25

Cześć, interesuje mnie jak kobiety spędzają wolny czas po pracy. Mężczyźni chodzą na siłownię, basen, graja w piłkę, karty, gry komputerowe, piją piwo z kolegami i oglądają mecze. A kobiety? Jakie mają zainteresowania ? Ł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fsystki
A kobiety spędzają ten czas narzekając, że ich Mężczyźni chodzą na siłownię, basen, graja w piłkę, karty, gry komputerowe, piją piwo z kolegami i oglądają mecze. proste to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silownia, zakupy, piwko lub kawka z przyjaciolkami, dobry film w telewizji, ksiazka, pogaduszki przez telefon......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile ludzi, tyle zainteresowań. Ale wypowiem się za siebie. Również basen, rower, spotkania ze znajomymi płci obu, koncerty (!), kino, teatr, wystawy i inne standardowe rozrywki. A ostatnio latanie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sen telewizor ksiazki
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukasz, a co koleżanek nie masz? Dziwne pytanie... Tysiące zajęć: basen, spacer, kino, wyjazdy, spotkania z przyjaciółmi, czasem gotowanie dla kogoś, chodzenie na wystawy, czytanie, rozwijanie zainteresowań, tv, słuchanie muzyki, szlajanie się po mieście, czy Polsce i szukanie ciekawych miejsc, a jak kto ciekawy to i kochanie się niezależnie od pory dnia... coś jeszcze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25
A na czym polega rozwijanie zainteresowań u kobiet ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolllllaaa
komputer, sen, onanizm, film, porządki, rozmowy/spotkania ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam
A na czym polega rozwijanie zainteresowań u mężczyzn ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troskliwa żonka
pranie, sprzatanie, gotowanie, odbieranie dzieci z przedszkola, mycie okien, plewienie ogródka, koszenie trawy, ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25
Dlaczego pytam. Poszukuje miejsc styków, gdzie interesujący mężczyzna może spotkać interesującą kobietę. Losowo wszędzie, ale tak żeby zwiększyć prawdopodobieństwo, to odpada mi: onanizm, pogaduszki przez telefon, sen, porządki, film w telewizji, książka, etc... Chodziło mi bardziej o zainteresowania poza domem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ashdhasudyasd
w internecie znajdziesz, w ogromnej większości w sieci są samotni ludzie a jeśli chcesz by były podobne zainteresowania, szukaj w miejscach w internecie o tematyce która Ciebie interesuje, będą tam na pewno kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25
Rozwijanie zainteresowań u mężczyzn mojego pokroju polega na poszerzaniu wiedzy z literatury klasycznej. Wciągają mnie książki Ericha Remarqua, Irwina Shaw, Ernesta Hemingway. Te książki pozwalają mi zrozumieć kobiety, życie, samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chodze poplywac na basenie i posmiac sie z facetow ktorzy udaja ze umieja plywac - ale w koncu od czegos trzeba zaczac :) No i oczywiscie gram na wiosle w nocy o polnocy z kolegami. Troche crash brzeczy w uszach ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedza książkowa? Preferuję praktykę i doświadczenia :-) Ludzi nie da się spisać i opisać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25
W internecie nie. Brakuje mi pięciu zmysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam
to czytaj też Kunderę i Saint-Exuperego a spotkać możesz faktycznie w ineternecie, w księgarni, na wystawie, w teatrze, na kursach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam
to który z sześciu Ci pozostał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25
Kundera to nie ten który napisał "Nieznośną lekkość bytu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tylko pytam
tenże sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łukaszku, juz spieszę z odpowiedzią... acz słusznie ktoś zauważył: na czym polega rozwijanie zainteresowań u mężczyzn... takich rzeczy nie wiedzieć? Ja np. uwielbiam kino i wszystko, co sie wiąże z tą sztuką: muzyka, aktorzy, historia kina... więc czytam o tym, chodzę do kina, rozmawiam z ludźmi itd... poza tym Sudety: Karkonosze, Izery... łażę sobie czasami i też poznaję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remarqua... hmmm... a myślałam, że faceci nie przebrna przez Łuk Triumfalny, Trzech Towarzyszy, no moze poczytaja Na Zachodzie Bez Zmian:) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozpłynęłam ŁUKIEM TRIUMFALNYM... wszystkie jego książki tchną dla mnie takim smutkiem, a zarazem ciepłem i spokojem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz25
Czytałem "Łuk Triumfalny" i "Cienie w Raju". Pierwsza książka jest piękna i tragiczna. Druga jest piękna i przykra. Remarque nie napawa optymizmem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżacz powietrza
ciekawe łukasz co u ciebie słychać teraz masz już 30 lat............. ło matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupeckazWarmiii
A ja skacze ze spadochronem i uprawiam fitness:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde, jak przychodzi weekend to ja lubie piwko, albo dwa ;) Nie zawsze, od czasu do czasu, ale fajnie relaksuje. Co do mojej faworytki to zawsze PErla chmielowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tereza88
Kino, teatr, historia Bałkanów, nauka języka słoweńskiego, koncerty, wystawy, dobra książka (Kundera, Kafka, Safran Foer, Marquez, Remarque, Hrabal), historia mody, malarstwo, pisanie w różnych formach, wyjazdy w góry - tak właśnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×