Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość potrzebuje szybko wiedzieć

sprzęt AGD firmy ARISTON

Polecane posty

Gość iga.42
Ale dodam, że przez te lata tylko lodówka była naprawiana, więc po takim czasie intensywnego uzytkowania chyba to normalne. Nic nie jest wieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam płyte indukyjna
ariston hotpoint na razie jestem zadowolona , uzywam ją od 2 miesiecy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pralka Ariston
zepsuła się bardzo szybko - chyba nawet 4 lat nie miała - i to w taki sposób, że nie było czego naprawiać i mechanik od razu powiedział, żeby kupować nową, bo z tej starej to już nic nie będzie. Innymi słowy - nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od półtora roku mam
lodówkę i piekarnik do zabudowy Ariston hotpoint i póki co (tfu tfu) nie narzekam. Nie wiem, na ile jest gwarancja, jeśli na dwa lata, to czekam do wiosny, hehe. I zbieram na nowy sprzęt ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatryczka
Ja nie mam pojecia,nawet rozgladam sie za frytkownica na za10groszy , jak uda mi sie tanio kupic to powiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość półTusk
Mam aristiona margerite pralkosuszarkę od 11 lat. Dwa razy popsuł się programator - popaliły się ścieżki. Za każdym razem przyszedł miły pan i naprawił przy pomocy lutownicy. Koszt? Ułamek nowego programatora. Poza tym wszystko cacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezapominajka...
mam zmywarke ariston hotpoint-niestety,nie jestem zadowolona.nie domywa naczyń,a nie wstawiam ich na krótki cykl.mimo roznych tabletek do zmywania,nie domywa sztućców,garnków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto przyjrzeć się jeszcze produktom innych marek, np. Gorenje? Od lat w rankingach najczęściej wybieranych pralek, kuchenek i lodówek znajduje się ona w pierwszej dziesiątce. Warto dobrze się zastanowić nad wyborem sprzętu AGD żeby potem cieszyć się sprzętem przez lata i nie spotykać zbyt często panów z serwisu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobiście sprzętu gorenje nigdy nie miałam, więc się nie wypowiem. ale na boschu czy siemensie się nie zawiodłam. o dziwo, z aristonem też nie miałam do czynienia. niemniej - niedrogi sprzęt można dorwać w medialuxie, może lepiej kupić pralkę do tysiaka żeby potem ewentualnie nie płakać jak coś się nie daj Boże wydarzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nekez
Posiadam pralkę margharita 2000 od jedenastu lat i czterech miesięcy i do tej pory działa bez zarzutu . Polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze a juz mialam
japierdziut cale szczescie ze przeczytalam ten temat, jestesmy z mezem na etapie ostatnich malych remontow w naszym 1 mieszkanku i wlasnie wybralismy sprzet do kuchni za prawie 7 tysiecy i tylko lodwoka i plyta gazowa jest innej firmy Lg i whirpoola,a reszta to ariston wydawaly sie najciekawsze bo duzo funkcji itp i opinie tez pochlebne a tu taki szok,chyba bedziemy musieli pozmieniac na jakiegos bosha albo moze lg a co powiecie o mastercook?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam też lodowkę LG i odradzam: dystrybutor wody w drzwiach połamał się tuż po gwarancji, pękają plastikowe elementy w środku, pękł uchwyt na drzwiach, chodzi głośno. U mojej Mamy tak glośno, że sąsiad podejrzewa jakiś wiatrak w kominie:D Miałam też telewizor tej marki, również była to porażka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurcze a juz mialam
ja wrecz odworotnie 2 lata temu kupilam piekny 42 calowy telewizor ledowy i jestem bardzo z niego zadwolona moi rodzice rowniez maja identyczny o pol roku dluzej od nas i tez sobie go chwala. ja lodowke wybralam bez zadnych dupereli typu nalewak do piwa czy tez napojow wody wiadomo im wiecej rzeczy tym wieksze ryzyko ze cos szybko nawali wiec jaka firme polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beauty----spa---
Mnie facet od napraw powiedział, żeby nie kupować Aristona, jeżeli pralka to tylko miele albo LG, wybrałam lg ze względu na cenę, ale mam zmywarkę Aristona, nie zepsuła się jeszcze, ale czasami nie domywa, więc muszę częściej używać czyścików, moja mama ma Bosha i jest super. nigdy nie kupię Aristona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byc moze byc moze
moze ktos jeszcze cos powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@miodowocynamonowo możemy jedynie Cię zapewnić, że dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty spełniały oczekiwania klientów. I oto proszę dobre modele w energetycznej klasie A poniżej 1000 zł: Gorenje WS 50129, Gorenje WA60129, Gorenje WS 50109 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sturmm
Gowno gowno gowno lepiej trzymajcie sie z daleka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. U mnie pralka Ariston Margherita wysiadła po 14 latach (łożyska). Wcześniej poprawiłem tylko luty na płytce z przekaźnikami i chodziła do tej pory. Następna będzie też Ariston chociaż tyle chyba już nie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×