Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamia

Pocałunki ukochanego...

Polecane posty

Gość blert
12 lat .?To ja wtedy nie myslałem nawet o dziewczynach hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojeju jakaś małolatka
która ma 16 lat, nie umie się całować i pyta się jak to robić. Bu-he-he. Faktycznie, masz rację, ZAJMIJ SIĘ SZKOŁĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
hahaha...ale nawet jak sie nie lizał to on ma wiedze o tym taką jak ja razy10!! on ma brata straszego i sie z nim przyjażnii on wchodzi i mu mówi co i jak co odkrył jak jest lepiej itp.gadam z tym jego wujkiem tez nim o tym gadałam:d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koralikKrolowej
Wlasnie dlatego nie powinnas jeszcze sie calowac, Za wczesnie dla ciebie. Mozesz poczuc wstret:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chciałam napisać
12

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
16lat??uu... wyobraź sobie że nie zajme sie szkołą:( mówiłam jaka bedzie reakcja na mój wiek ale ja chcem wyrazić moje uczuća w sposób inny niż:kocham cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynko w twoim wieku
to się już powinno wiedzieć, że się pisze CHCĘ a nie CHCEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
ale wy nie wiecie ile było sytuacji że on by mnie pocałował...ale ja jak to ja że coś spiprze sie bałam i że nie wiem o co chodzi odsuwałam sie dyskretniemówiłam ze juz spadam itp...a teraz postanowiłam że nie bede tchórzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
no i co ztego że źle napisałam??może mam teraz przestrzegiwac ortograffi...zresztą zeszłyśmy z tematu...prosze o rady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blert
o cholera szybkie jestescie 12 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeju co za kompromitacja...
PRZESTRZEGAĆ a nie przestrzegiwać....Na miły Bóg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
moja koleżanka lizała sie w wieku 10i powiedziała że było cudownie i do tej pory jest z tym chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez milam wiele sytulacji ze chcialam i on tez ale jakos oboje sie odsuwalismy lub wybuchalismy smiechem ale ja czekam a nie zmuszam sie to ty o ty decydujesz kiedy i jak a on ma ustepowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana ***
Hmm...nie obraź się, ale wydaje mi się, że w tym wieku trudno mówić o miłości...A co do pocałunku...Jest tyle rodzajów pocałunku, technik, co ludzi...Nie ma żadnych reguł...Powinnaś iść na żywioł...A skoro Twój chłopak jest, aż tak "doświadczony", to sam powinien przejąć incjatywę i pokazać Ci, czym jest pocałunek...Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
myślisz ze ja nie chcem??ja bardz bardzo bardzo chcem...ale mi sie wydaje ze jak mi nie wyjdzie to sie bedzie śmiał itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizys Krajst___....
Jesteś beznadziejna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
dzeki tatiana jako jedna z nieliocznych powiedziałaś mi coś marze...thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli bedzie sie smial to olej go nie jest dla ciebie jest guwniarzem a ty kobieta nie martw sie o nic nie wiem o calowniu gadanie to gadanie ale on nie wie jak i co jakby wiedzial to by pokazal co potrafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
w czym jestem beznadziejna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana ***
Nie ma za co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizys Krajst___....
Nie będę się rozdrabniać...we wszystkim, co tutaj napisałaś....Skoro masz takiego "doświadczonego" chłopaka, to może się jego zapytasz, a nie męczysz ludzi na forum takimi beznadziejnymi pytaniami...ja w Twoim wieku nawet nie myślałam o pocałunkach! Jak ta młodzież szybko dorasta, nie zdziwię się, kiedy 5-latki będą tirówkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
podtrzymałaś mnie na duchu....jest za co....może i jestem za mała ale co z tego...każdy ma inne zdanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
wyobraź sobie ze nie bede sie akurat jego pytać bo moim zdaniem to bedzie wyglądało tak że chcem żeby on mi wszytsko wyjaśnił a ja i tak to schrzanie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizys Krajst___....
Nie moja droga, to nie tak, że "każdy ma swoje zdanie" . Tak ten świat jest zbudowany, że na wszystko jest odpowiednie miejsce i czas, a ty chcesz być koniecznie dorosła. Tak to widzę, i myślę, że nie tylko ja jedna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilik
ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamia
Zreszta jak ju.z to sie stanie to wam napisze co i jak i podziękuje osobom które dają dobre rady:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dżizys Krajst___....
Ej! Skoro nie chcesz się go pytać, bo boisz się, że mimo to, schrzanisz, to jaka to jest miłość?? Na czym polega wasz pseudozwiązek? To jest niedopuszczalne, żeby chłopak śmiał się 12-latki, że się nie umie całować, bo niby skąd ma to wiedzieć? Jeżeli cię wyśmieje czy coś, to walnij go w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×