Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Inka333

Pedagogika specjalna

Polecane posty

Gość tomarko
W Wyższej Szkole Pedagogicznej im. J. Korczaka egzaminów na pedagogikę specjalną nie ma. Trzeba tylko oczywiście złożyć odpowiednie dokumenty. Najlepiej zadzwonić w tej sprawie na infolinię lub skontaktować się z wydziałową komisją rekrutacyjną. Dużo informacji jest też na stronie uczelni (www.wspkorczak.eu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Asto
W wyższej szkole bezpieczeństwa macie pedagogikę zaprojektowaną przez fachowców-praktyków, dzięki temu specjalności są adekwatne do wymagań obecnego rynku pracy. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze marzyłam, żeby pracować z dziećmi chorymi, ale chyba jestem na to zbyt wrażliwa. Koniec końców wybrałam się na pedagogkike (http://www.ignatianum.edu.pl/). Jestem na czwartym roku i już nie mogę się doczekać aż samodzielnie będę mogła pracować z dzieciakami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeszcze napiszcie ile te wasze cudowne uczelnie kosztują. Bo rozumiem, że to nie są żądne państwowe szkoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Noemi
Całkiem spoko pedagogika jest na wyższej szkole bezpieczeństwa, nie miałem żadnych problemów tam, przede wszystkim było wiele promocji, dzieki czemu studia był mega tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kierunku pedagogika wybrałam specjalność edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną. Dla mnie te wszystkie zagadnienia są bardzo ciekawie i w przyszłości bardzo bym chciała pracować w zawodzie. Jeszcze nie skończyłam studiów na Górnośląskiej WSP w Mysłowicach, ale już na prawdę sporo się nauczyłam. W trakcie wakacji byłam też dodatkowo w ramach wolontariatu opiekunką osoby z niepełnosprawnością intelektualną i świetnie się w tym odnajdowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliazbet
Ja studiuje pedagogikę na krakowskiej uczelni www.ignatianum.edu.pl i sobie chwale. Budynek w centrum i nie trzeba biegać po całym mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pedagogikę skończyłam w www.wsge.edu.pl , którą swoja drogą bardzo polecam bo przyjemnie wspominam te studia;) Pedagogika nie jest trudnym kierunkiem, jeśli to lubisz i jesteś możliwie zawzięta w dążeniu do celu. Największą trudnością dla mnie były praktyki, ale potem jakoś do tego przywykłam : ) Poza tym sporo czytania, ale to chyba jak na każdych studiach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, świetna szkoła to www.wsge.edu.pl chodzę tam już od jakiegoś czasu, zdania nie zmieniłam, nadal bardzo mi się podoba, polecam wszystkim bo teraz maja jeszcze więcej różnych kierunków i możliwości nauki ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szanse na dobra prace na studiach są nieduże, ale po czasie jeśli uda wam się dostać np. do szkoły specjalnej to wcale nie najgorzej zarobicie. Tacy nauczyciele mogą mieć sporo dodatków. W tym artykule http://kujawsko-pomorskie-praca.pl/pedagog-specjalny/ możecie poczytać sobie o tym po jakich specjalizacjach można najszybciej znaleźć pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli decydujesz się na studiowanie w takim kierunku to już w tym momencie musisz wiedzieć, jak chcesz rozplanować swoją przyszłość, znać pomysł na siebie. Ja od początku studiów wiedziałam w jakiej formie chcę przeprowadzać zajęcia dla dzieci z niepełnosprawnością - wykorzystując do tego materiały w takiej postaci https://www.komlogo.pl/index.php/kategorie/pedagogika-spacjalna/terapia-osob-z-niepelnosprawnoscia . To ich prawidłowe wykorzystanie pozwoli mi na zapewnienie wsparcia dla moich pacjentów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×