Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość RGB 500

do pań i nie tylko

Polecane posty

Gość RGB 500

Napiszcie Panie 30-40 czy się onanizujecie mając stałego partnera i jak często to robicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga36
Mam wspaniałego faceta a się mastyrbuję często,z tego co wiem kobiety to robia i tylko udają ze tak nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez to robie i to fakt ze kobiety sie nie przyznaja a to w koncu nic wstydliwego :) w koncu my najlepiej wiemy jak sprawic sobie przyjemnosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fred38
Ostatnio nakryłem żonę 36 jak się onanizowała,sex między nami ok ona twierdzi że jej koleżanki też się masturbują czy naprawdę kobiety w tym wieku to robią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linda n 37
tak robię to często i bez zakłamania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co wtym takiego dziwnego
mam 33 lata i robie od bardzo dawna.Mam stalego partnera od 16 lat,ale koleje losu byly rozne,nie zawsze moglismy robic to razem,wiec.....teraz on ma slabsze libido ,musze sobie radzic sama.To chyba lepsze(a nie wiem czy i nie przyjemniejsze) jak "skok w bok"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czym
to robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliza 37
Kobiety nie bądźmy zakłamane większość z nas to robi prawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora36
Tak robię to regularnie rączką i uważam że niema się czego wstydzić,rozmawiam o masturbacji z koleżankami i nic w tym dziwnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elka s
Robi to ale się nie przyznaje w czym wstyd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta35
owszem , z czestotliwoscia jest roznie, ale przynajmniej raz w tygodniu, a bywaly i tygodnie, ze codziennie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani 39
Mam faceta i niezależnie od tego uwielbiam się pieścić sama nawet co kilka dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orlean2005
Moja żona 1972 się onanizuje i nie kryje się ztym chociaż sex uważamy za udany. Nawet kupiła sobie wibrator. Napiszcie Panie czy używacie wibratorów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovita71
Przecież każda z nas to robi i nad czym się tu zastanawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość orka5
Ja się masaturbuję jak mój stary ogląda mecze i tak jast od lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jovita
ja to robie od lat juz nie pamietam nawet kiedy zaczelam :) Mam 40 lat i przez caly czas malzenstwa (i przed ) to robie :P Seks z partnerem odbieram jakos inaczej a sama z soba tez iaczej . nie wiem jak wam to wyjasnic ale chyba same wiecie na czym polega roznica . Z partnerem mozna sie poprzytulac itd ale niestety "po" on natychmiast zasypia a ja zostaje sama z glowa pelna pomyslow ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość erotyczna2005
Ja ma39 stałego partnera a masturbuję się kilka razy w tygodniu,robi to moja koleżanka z pracy i sądzę za wiele innych kobiet które się wstydzą przyznać do rozkoszy.Wcale nie jest to gorszy odlot od stosunku pochwowego jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mel 44
Mam 44 lata i masturbacja mi sprawia tyle satysfakcji co jak miałam 20 lat,zaznaczam że mam stałego partnera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ciekawy czy kobiety po menopauzie tez sie masturbuja,czy zanika ich libido.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawcaa
moja mimo ze ladna, to aseksualna (ciekawe ile jeszcze ...) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 22 i tego nie robie chociaz uwielbiam seks i wiem co sprawia mi przyjemnosc ale sama tego nie potrafie sobie zapewnic...szczesciary te na gorze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 16..
Od roku podglądam sąsiadkę przez lornetkę ma 37 irobi to3-4 razy w tygodniu,czasem pomaga sobie wibratorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja naprawde
uwielbiam sex i mam silne orgazmy, a masturbacja dla mnie po prostu nie istnieje - nie wiem czemu, taka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinkaaaa
mam 22 latka i tez co 2 -3 dzine to robie zaznaczam ze mam boskiego partnera,,jednak teraz gdy jestem sama bo pjechal na 3 m-ce do pracy to robie to czesciej bosko czuc taki orgazmus :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opka
Nie rozumiem kobiet dla których masturbacja nie istnieje,jest to dodatkowa adrenalina i nie wstydźcie się tego bo po co kobieta ma łechtaczkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wybuchowa
A ja uwielbiam to robić,w przeciwnym wypadku bym ,,wybuchła"!Mój małżonek jest super ale za rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinaa22
do ptasiek--> ja tez uwielbiam sex.. na brak orgazmow nie narzekam..Aczkolwiek sama sie nie masturbuje..Kiedys probowalam.. Ale nijak nie potrafie sprawic sobie przyjemnosci..Na mnie to po prostu nie dziala!! Albo nie mam tyle cierpliwosci i wyobrazni..Juz sama nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cantata 05
Dziewczyny w jakiej cenie są wibratory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×