Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

*Angel*

Facet za granica!Zdradza czy nie?????????????

Polecane posty

hlip,hlip,mam mokre oczeta.On pewnie dobrze bawi sie teraz tam za granica,w koncu niedziela jest a ja???jestem sama jak palec,joj,jakie to zycie czasami jest pieprzniete!!!!!fuck,fuck,fuck

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fanatyczka biegania
Angel!!!Uszy do góry!!!!Bedzie dobrze ,ja wierze ze nie zdradzi.Sama sie wybieram za granice na pol roku a moj Niunio zostaje w Polsce i to jeszcze zaczyna nowa prace -w Policji-czyli tyle kobiet wokol.jestem tak jak Ty przerazona i ciagle sie martwilam zdradzi?bo jesli ja tam bede harowac zeby byc znim a on tutaj bedzie z innymi kobietami...to nie warto .Mysle jednak ze nie mozemy tego wiedziec-owszem faceci to gady i spotykalam sie z wieloma ktorzy zdradzali dziewczyny,znam wielu ktorzy zdradzaja swe zony,nawet niedlugo po slubie.Kumple tlumacza mi jednam ze gdyby oni kochali to wytrzymali by bez zdrady,baa moj facet -zanim zostalismy para powiedzial mi ze wytrzymalby beze mnie pol roku-kocha mnie ale dluzej by nie umial,bo hormony mu nie dadza zyc jak on to mawia.Musimy byc pelne optymizmu ,postarajmy sie nie zamartwia i inaczej spojrzec na te syrtuacje,po takiej rozlace jakze slodko bedzie znow byc razem. "Rozlaka oslabia mierne uczucia,a wzmacnia silne"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fanatyczka biegania,no masz racje.Wiesz ja ufam swojemu ale jego kumplowi nie ufam bo boje sie,ze go moze namowi do roznych zlych rzeczy!!!Zreszta,tak sobie mysle,ze nie warto az tak bardzo tym sie przejmowac bo mozna osiwiec,lepiej zajac sie wlasnymi sprawami,wlaasnym zyciem a to co bedzie to ma byc ale tak z drugiej strony to,,,po prostu boje sie.Hmm pozdrowka for all🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic nie doluj***ardziej ciezko pracujacego faceta za granica niz fakt ze jego kobieta w niego jie wierzy. Zostaw go lepiej bo tylko go skrzywdzisz. Nie ufasz mu teraz a co bedzie po slubie? Bedziesz mu robila awantury bo rozmawia z wlasna matka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak twój facet jest choćby średnio przystojny to prędzej czy później zdradzi bo w krajach zachodnich to kobiety zarywają facetów i mają ciśnienie na przystojniaków.Druga sprawa.Czy normalny,zdrowy facet wytrzyma bez seksu pół roku lub rok ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdradzi , wszyscy zdradzają, kochają tęsknią obiecują a potem i tak zdradzają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 100% zdradza mieszkam za granica i wiem jak to ludzie potrafia rogi przyprawic osobie w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×