Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llllar

Czy jest jakaś kobieta która była we Włoszech i nie oddała sie Włochowi?

Polecane posty

Gość llllar

Sa takie Panie? Czy wszystkie które tam sie na urlopy zwłaszcza wybierają daja włochom to co najcenniejsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ionly20
tak, ja bylam, i nie oddalam sie zadnemu wlochowi wjakos tak nie pociagaja mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kucharka
ja sie nie oddałam bo bylam tranzytem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatkaaaa25
A ja sie oddałam, bo sa fajni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cocacola
ja byłam tam w tym roku i się nie oddałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aramanda
Pracowałam jako rezydent we włoszech i muszę stwierdzić ze jednak większość prawdopodobnie sie oddaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aramanda
chyba nie mylą........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmmm
włosi sa bleeeeeeeeee....karłowaci, maja zaniedbana cera, oczy jak u krowy i mysla o jednym . która normalnie myslaca laska zrobi to z takim rozjebunda????? wszytkie które sie oddały włchom na wakacjach to zwykłe DZIWKI!!!! mysla ze jak facet im powie "ti amo" to zaraz tak jest naprawde, buahahahahaha.....dla włochów kazda istota z dziurka do przebzykania jest atrkacyjna!a durne polki leca na włochów bo maja kompleksy! mysla ze jak im prawia komplementy to juz ohohoho. usmiac sie idzie, buahahahahahahahah!!!!! :-)))))))) ;-))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mile spotkanie
mily sex z przystojnym wlochem, jest o niebo lepszy niz sex z 10 polakami. no coz tacy jestescie...i nic tego nie zmieni. Jednym slowem ...kiepscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylam 3 razy i nigdy nie oddalam sie wlochowi bo najczesciej sa to zapatrzone w siebie playboy-e; ale pogadac z nimi mozna i na wakacjach bylo super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zytka101
Wlosi mnie odrzucaja. Wiem, ze to po prostu roznice kulturowe, ale sposob zachowania wlochow kojarzy mi sie z zachowaniem takich prostakow, bo ida po ucicy i wrzeszcza-patrz jaka dupa. Okropienstwo. MOWIE NIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiaczek..../
Mam alergie na Wlochow,wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włosi sa do du......
zwykłe prostaki i tyle..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiopysio
moja siostra ma męża włocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiopysio
mario e piu bello ragazzo in citta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DariaPro
A ja sie "oddałam"!!! a co!!! Z życia trzeba korzystać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie oddałam... bo to zbyt proste by było - zwłaszcza tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie oddałam... bo to zbyt proste by było - zwłaszcza tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się nie oddałam... bo to zbyt proste by było - zwłaszcza tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam w tym roku i mialam wiele okazji ale mowilam tylko stanowcze nie ! :) oj koszy tytle sie dawalo :P biedactwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja bylam w tym roku i mialam wiele okazji ale mowilam tylko stanowcze nie ! :) oj koszy tytle sie dawalo :P biedactwa :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie byłem ale się oddałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja nie musze do włoch jeździc
to do mnie włosi przyjeżdzaja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj na palcach jednej ręki
policzyć można...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiliopi
Ja wróciłam z Hiszpanii i tam tez było dużo Włochów, chodzić samej nie dało rady, są strasznie nachalni, bezceremonialni jednym słowem okropnosc.Nigdy nie przepadałąm za południowcami, jezeli chodzi o urodę, ale ich zachowanie to kompletne dno, oczywiscie myślą tylko ,abuy panienkę przelecieć i oczywiscie trafiają na takie, szczegolnie rozrabiają 14-17 latki z małych miejscowosci i chwalą się ze zaliczyły Włocha, a u siebie na wsi będą zapewne opowiadały o wielkiej miłości jaką przeżyły z przystojnym Włochem. Ja od zauroczenia jestem daleko i chcę podkreślić, ze moim polskim kolegom przeciętny Włoch nie dorasta do pięt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morqua
Pełno jest takich kobiet. Moim zdaniem Włosi zaliczają chyba głownie dziewczyny o niskiej samoocenie, dla których stwierdzenie "bella blondina" to wielkie szczęscie. Tak naprawde przystojnych Włochów jest niewielu, nawet bardzo niewielu. Ich prostacki podryw czasem mnie rozśmiesza, tym bardziej ze każdy mówi to samo kazdej kobiecie. W języku angielskim 2 zdań poprawnie nie potrafią złożyć, a uważają sie za wielkich playboyów.... Jak ktoś chce zobaczyc naprawde tępych mężczyzn to w pierwszej kolejności powinien się udac do Włoch. Z całą pewnością mogę stwerdzić że nasi Panowie są czasem o kilka klas lepsi, pod każdym względem.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakt złosne trochę
te małolaty które wierza w te pierdoły.Włosi może i przystojni sa ale jeśli o mentalność chodzi i to słynne"ti amo"to zatrzymali się na etapie jaskiniwców.Jesli chcesz wiedzieć to jak do łóżla z włochem(nie każdym)to tylko dla sexu" to" im naprawde wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbeta
Mnie jeden podwiózł na motorze i myślał, że jestem jego, chciał mnie bzyknąć w lasku, chyba zwariował. Był zaskoczony i pytał ze sto razy -perke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czas
różnie we wloszech bywa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutna wiocha
Polki to w ogole w wiekszosci tepe i glupie sa. Moj chlopak pracuje w niemieckiej firmie i czesto wychodzi wieczorem z goscmi obcokrajowcami (Finlandia, Belgia, Niemcy, Anglia, Chiny) na kolacje czy piwko. Co te baby wyrabiaja slyszac obcy jezyk...zenada i dno. A ci faceci to w wiekszosci takie oblechy ze szok ! Bylam raz na takiej "kolacji" i sie napatrzylam, oj napatrzylam :O :O :O Polska to kraj kurew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×