Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość llllar

Czy jest jakaś kobieta która była we Włoszech i nie oddała sie Włochowi?

Polecane posty

Gość co zrobić
takie sa kobiety, a Polki zwłaszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ołma Hilda
o, jo. byłażech z pielgrzymka i żoden pierun mie nie chcioł....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja sie nie oddałam
bo nie ma komu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella nie bella
Byłam 1,5 miesiąca ,i sie nie oddałam.Słyszałam od polek tam pracujących że to okropne dupki.Raz jedna z polek sie umówiła z takim dupektorem na randke a ten zadzwonił i powiedział ze nie moze przyjsc na randke bo pada deszcz i mu lakier zmyje z włosów .Załamka . Kazdej dziewczynie mówia takie same niby komplementy ,i laska jak da sie przeleciec jednemu ,drugiemu itd to mysli ze ma powodzenie ,że niby taka piękna i atrakcyjna .To straszne :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella nie bella
Ups ,pisze sie Polka a nie polka ,ale to z rozpędu ,sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego odrazu korwy? Ja bylam we wloszech 2lata temu ale nie oddalam sie Wlochowi chociaz go polubilam.Oddalam sie jednak tam polakowi bo mnie oczarowal.Acha te Włochy-piekny kraj A nachalni to nie sa wlosi wy chyba jeszcze nie mialyscie doczynienia z Turkami to dopiero banda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yvonnes
Dziwne jest to ze tak wiele osób uważ że włosi są przystojni. To chyba taka jakas dziwna tradycja. Włosi wcale nie sa przystojni. Czy stwierdzenie ze ktoś ma ciemniejszą karnacja musi oznaczac ze jest przystojny? Młode Polki widziały kilku przystojnych włochów w TV lub w kolorowych gazetach i potem takie głupoty opowiadaja. J tam mieszkałąm 6 lat i przez te 6 lat widziąłm 3 przystojnych facetów, z czego jeden oikazał sie Francuzem. A takiegio meża jak włoch to odradzam nawet najgorszym wrogom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam tam sama w wieku 18l powodzenie na plazy, w huj miałam ,nie to co tu , tu wogole niemam, a ile zdjęć ze mną na plaży se zrobili, to głowa mała ,podrywali mnie każdy 1 chciał mnie zdobyc, a ja podchodziłam z dystansem i nikomu się do łózka nieoddalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam we Włoszech miesiąc, służbowo. Owszem, podrywali mnie, szczegòlnie jeden, ale nie chciałam, i jasno powiedziałam, że mam narzeczonego w Polsce, a przygody mnie nie interesują. Oni podrywają z przyzwyczajenia wszystkie cudzoziemki, moze jakas da się zaciągnąć do lózka na seks. To, że Włoch jest sniady, nie znaczy, że przystojny, a poza tymuwazają, że są takimi świetnymi *****czami. Jako partnerzy życiowi niezaradni, pózno dojrzewają emocjonalnie, dlatego zenią się ok.40tki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×