Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Amelka 007

DOBRA KLINIKA DENTYSTYCZNA W WARSZAWIE

Polecane posty

Gość kruszonka_37
Przetestuj Nova Estetica. Jeśli mężczyzna to dr Michał Korzan, jeśli kobieta to dr Justyna Leszczyńska, oboje spokojni i znają sie na tym, co robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie White Dental Clinic, chodzę tam już kilka lat i zawsze jestem zadowolona w 100%. Ceny niewysokie a obsługa super poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wraz z całą rodziną korzystam z usług http://ferreus.pl , który mieści się na ulicy Okrzei 18. Pełen profesjonalizm sprawił, że moja fobia związana z zabiegami dentystycznymi się skończyła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia

Witam polecam EstetycznaMed są bardzo profesjonalni, bardzo miła atmosfera gorąco polecam! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Werka

Polecam Eurodental. Pracują tam świetni fachowcy a obsługa na najwyższym poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morelka

Ja również polecam Estetyczna Med, korzystałam już kilka razy z ich usług i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mania

Ja dojeżdżam do Estetyczna Med gdzie naprawdę dobrze zajmują się wszystkim no i ceny mają całkiem przystępne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela
Dnia 6.05.2019 o 17:50, DoradcaDentalFratetniry napisał:

Witajcie,

Jestem Waszym doradcą online. Pojawiłam się na tym forum w ramach kampanii informacyjnej Dental Fraternity. Chciałabym odpowiedzieć na wszelkie pytania, związane z metamorfozą uśmiechów. 

Chętnie porozmawiam o  implantach stomatologicznych, a w szczególności z implantach zygomatycznych, które są ratunkiem dla wszystkich, którzy myślą, że są skazani na protezy. Drodzy – jest na to rozwiązanie! Zapraszam do dyskusji w tym oraz pokrewnych wątkach. 

Jestem do Waszej dyspozycji.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

Czym implanty zygomatyczne różnią się od zwykłych implantów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona

o czytałam o tym! bardzo szybko cały zabieg przebiega i się lepiej trzymają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 8.05.2019 o 10:00, Gość Ewela napisał:

Czym implanty zygomatyczne różnią się od zwykłych implantów?

Witaj Ewela

Implanty zygoamtyczne różnią się od tych standardowych. Przede wszystkim różnicę można zauważyć w zastosowaniu, ponieważ implanty te są stosowane u pacjentów, u których wykryto zaniki kości szczękowych albo po prostu mają spor braki w uzębieniu. Oczywiście wyglądem też się różnią, ponieważ zaliczają się do grupy długich implantów.

 

9 godzin temu, Gość nona napisał:

o czytałam o tym! bardzo szybko cały zabieg przebiega i się lepiej trzymają

Witaj nona

Masz rację :). Czas trwania zabiegu, który polega na wszczepieniu zygom to około 2 godziny. Oczywiście wszystko jest uzależnione od doświadczenia specjalisty, który właśnie ten zabieg wykonuje.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewela

@DoradcaDentalFraternity ale po wszczepieniu nie odstaje w wyglądzie za bardzo od naszego zęba?

@DoradcaDentalFraternity czy taki zabieg jest bolesny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszynianka

@DoradcaDentalFraternity czy implanty zygomatyczne trzymają się lepiej od tych zwykłych implantów?? i czy cena mocno się różni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nona
Dnia 9.05.2019 o 17:43, DoradcaDentalFratetniry napisał:

Witaj Ewela

Implanty zygoamtyczne różnią się od tych standardowych. Przede wszystkim różnicę można zauważyć w zastosowaniu, ponieważ implanty te są stosowane u pacjentów, u których wykryto zaniki kości szczękowych albo po prostu mają spor braki w uzębieniu. Oczywiście wyglądem też się różnią, ponieważ zaliczają się do grupy długich implantów.

 

Witaj nona

Masz rację :). Czas trwania zabiegu, który polega na wszczepieniu zygom to około 2 godziny. Oczywiście wszystko jest uzależnione od doświadczenia specjalisty, który właśnie ten zabieg wykonuje.

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

i na tym koniec zbiegu??? zgimy to cały ząb czy tylko ten "korzeń"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupek
Dnia 10.05.2019 o 11:25, Gość Ewela napisał:

@DoradcaDentalFraternity czy taki zabieg jest bolesny?

można go wykonać nawet pod narkozą - nie musisz się obawiać.

Dnia 9.05.2019 o 08:35, Gość nona napisał:

o czytałam o tym! bardzo szybko cały zabieg przebiega i się lepiej trzymają

zdecydowanie, można je nawet zainstalować tam - gdzie zwykłe implanty nie będą sie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dnia 10.05.2019 o 11:25, Gość Ewela napisał:

@DoradcaDentalFraternity ale po wszczepieniu nie odstaje w wyglądzie za bardzo od naszego zęba?

 @DoradcaDentalFraternity czy taki zabieg jest bolesny?

Witaj Ewela

Implanty są tak zrobione, aby wyglądały jak nasze naturalne zęby. Zęby u człowieka składają się z korzenia, który umieszczony jest pod powierzchnią dziąseł, natomiast implant będzie osadzony na wszczepie. 

Sam zabieg nie należy do bolesnych. Współczesna stomatologia wykorzystuje bardzo skuteczne metody znieczulenia, przez co pacjenci czują się bardzo komfortowo i nie stresują się tak bardzo. Dopiero po zabiegu może być odczuwalny jakiś ból i występować obrzęk.

 

Dnia 13.05.2019 o 14:50, Gość muszynianka napisał:

@DoradcaDentalFraternity czy implanty zygomatyczne trzymają się lepiej od tych zwykłych implantów?? i czy cena mocno się różni?

Witaj 

Jak długo implanty będą się trzymać zależy od tego w jaki sposób zostały założone. Jeżeli zależy Ci na długotrwałym efekcie to powinieneś szukać tylko profesjonalnych klinik, w których pracują doświadczeni specjaliści. 

 

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Ja jestem umówiona do dr Justyny Mamaj na Ochocie za dwa tygodnie na pierwsze konsultacje z moim zgryzem. Mam nadzieję, że wizyta przyniesie jakiś skutek, bo już kilku lekarzy przeszłam i nadal mam problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szum
Dnia 24.05.2019 o 09:40, Gość Amelia napisał:

Ja jestem umówiona do dr Justyny Mamaj na Ochocie za dwa tygodnie na pierwsze konsultacje z moim zgryzem. Mam nadzieję, że wizyta przyniesie jakiś skutek, bo już kilku lekarzy przeszłam i nadal mam problem...

jak długo czekałaś na wizytę? Mam nadzieję, że nie za długo.

 

Dnia 23.05.2019 o 19:34, DoradcaDentalFraternity napisał:

@DoradcaDentalFraternity czy taki zabieg jest bolesny?

całe szczęście, że można wszystko załątwić pod narokozą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2019 o 09:40, Gość Amelia napisał:

Ja jestem umówiona do dr Justyny Mamaj na Ochocie za dwa tygodnie na pierwsze konsultacje z moim zgryzem. Mam nadzieję, że wizyta przyniesie jakiś skutek, bo już kilku lekarzy przeszłam i nadal mam problem...

Witaj Amelia

Justyna Mamaj to wykwalifikowana dentystka. Ma bardzo dużą wiedzę jak i doświadczenie zawodowe. Zajmuje się leczeniem protetycznym, stomatologią zachowawczą oraz stomatologią estetyczną dokonując pięknych metamorfoz uśmiechów.

Dnia 26.05.2019 o 20:07, Gość szum napisał:

jak długo czekałaś na wizytę? Mam nadzieję, że nie za długo.

 

całe szczęście, że można wszystko załątwić pod narokozą 🙂

Witaj szum

Oczywiście jest możliwość przeprowadzenia zabiegu pod narkozą, aczkolwiek po znieczuleniu miejscowym człowiek szybciej dochodzi do siebie. Ale oczywiście, jeżeli ktoś panicznie boi się dentystów to jest możliwość wybrania narkozy 🙂

Anna

Doradca Online Dental Fraternity

dentalfraternity.pl

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja polecam Eurodental w Warszawie. Chodzimy tam całą rodziną i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwakot

chodzę do dentysty w klinice Demeter na Żoliborzy, polecam lek.stom. Grzegorza Wiktorowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam Centrum Demed - jest to fajna i przyjazna klinika. Leczę tam zęby od dłuższego czasu i szczerze mówiąc nie mam zamiaru zmienić miejca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Mają szeroką ofertę usług, nowoczesny sprzęt i szybkie terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na szczególną uwagę zasługuje Centrum Stomatologiczne Demed. Bardzo dobra placówka przyjazna pacjentom. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×