Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nenemosha

czy ktos ma chlopaka spod znaku skorpiona??

Polecane posty

Gość martyna84
witam, ja rowież jestem ze skorpionem, choc wlasciwie juz chyba nie obrazil sie na mnie smiertelnie wiem ze sama sobie jestem tego winna, bo tez nieźle narozrabiałam ale teraz tego załuje a on nie chce mnie znac, prosze o dobrą rade jak go przeprosic. Jak go przepraszam swoimi metodami to on jeszcze berdziej sie wścieka, a jak sie wścieka to ja jestem coraz bardziej zlośliwa i robie mu na zlość i tak wkołko ale ja juz mam dość chce sie pogodzic wiem ze to mozliwe ale juz chyba tak namieszalam ze mi nie wybaczy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martyna84
mam jeszcze pytanie czy jeśli skorpion obrazajac mnie mowi ze nic nas nie laczy i nic dla niego nie znaczylam to faktycznie jest to prawdą?? Pytam ponieważ ciezko mi przyjąc takie słowa do wiadomości kedy jeszcze pare dni temu był dla mnie taki kochany??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpuść sobie bo nie wygrasz z nim nigdy nawet jak bedzie cię kochał na zabój to w momencie gdy się obrazi z twojej czy z kogoś innego winy nie ma już na ten czas miłosci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarikkk
ho ho na ten czas Wojski zadął w moj kozi róg ble psik... etatowy zye**bie. raki chodzom w spak.. małe riki tak..malaga i pawełki.. dla anki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×