Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promienie - X

Czy jest praca dla technika radiologa?

Polecane posty

Gość betmetka
jest nas tak mało jeszcze kłopot z pracą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GMS Recruitment
Pilna oferta pracy dla TECHNIKA RADIOLOGII w szpitalu na MALCIE. Wymagania: wykształcenie kierunkowe, 5 lat doświadczenia w zawodzie, język angielski komunikatywny, doświadzcenie w rezonansie magnetycznym. Osoby zainteresowane zapraszamy na nasza stronę www.gmsrecruitment.com oraz kontakt telefoniczny lub mailowy. Prosimy również o cv w języku angielskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asamene
Wydaje mi sie ze pracy szukaja raczej technicy ktorzy nie maja doswiadczenia,bo ci co je maja to i maja prace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacekzhuty
Witam Wszystkich!Mam osmioletnie doswiadczenie w pracy jako technik radiolog.Od trzech lat jestem w Anglii i wlasnie zaczelam wypelniac dokumenty do HPC.Prosze o pomoc i jakies wskazowki.czy wogole mam jakies szanse ze srednim angielskim i po trzyletniej przerwie w pracy.Jesli Ktos z Was ma jakies doswiadczenie dotyczace rejestracji w HPC lub pracuje juz w Anglii jako radiographer,to bardzo prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura1988
Ja od września zaczynam studium własnie w tym kierunku... Czy jest ciężko? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanien
:) dodam że ja mam dobre zdanie o tej pracy i to była najlepsza praca jaką dotąd wykonywałem ;) i bynajmniej nie czułem się jak tutaj piszą niektórzy....jak popychadło.... czy coś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
do spanien też miałam dobre zdanie do czasu jak zetknęłam się z rzeczywistością byłam na wielu szkoleniach kursach myślałam o studiach w tym kierunku praca była moją fascynacją poświęcałam się do reszty i pewna osoba uświadomiła mi że nie warto ważne są znajomości kiepski technik jak ma znajomości to prace ma od zaraz dlatego się zraziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanien
ja widocznie miałem kupę szczęścia bo po szkole od razu przyjęli mnie do bardzo fajnego i dobrego ośrodka i w zasadzie po roku pracowałem na tzw naczyniówce, ale niestety ze względu na założenie rodziny porzuciłem tę pracę dla finansów....nie warto było. Teraz chyba pójdę na te studia i potem stąd wyjadę gdzieś w miłe ciepłe miejsce do pracy ;) najważniejsza jest pogoda ducha ;) wszystko można, wystarczy w to mocno wierzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
do spanien dzięki za radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanien
wiesz betmetka....od jakiegoś czasu śledzę w necie różne informacje o pracy za granicą jako radiolog i jedno wiem jest i można pracować w fajnych rejonach świata, do tego potrzebne są te studia bo techników tam raczej nie chcą no i znajomość języka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
do spanien tak masz racje studia w tych czasach to podstawa z językiem nie mam problemu władam trzema no i trzeba trochę odwagi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
do asaneme nie masz racji znam kiepskich techników którzy mają tzw plecy i mają robotę więc się mylisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spanien
betmetka ma racje, w tym zawodzie jak we wszystkich często zdarza się że jak ktoś ma plecy to ma "lepiej".... samo życie ODWAGI BETMETKA ODWAGI teraz świat tak się skurczył że w kilka lub kilkanaście godzin będziesz w Polsce gdy zatęsknisz za "bliskimi", jest internet są telefony :) da radę wytrzymać ;) ODWAGI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
do spanien dziękuję po raz kolejny piszesz dokładnie to co chcę usłyszeć dzięki za wsparcie :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość med-x
Witam Wszystkich, jest praca dla technika radiologii, w znakomitym zespole na dobrym sprzęcie. Badania ogolnodiagnostyczne i stomatologiczne. Płaca w zależności od zaangażowania. Więcej informacji mogę podać na maila: med-x@tlen.pl Na marginesie, "betmetka" myli się mocno odnośnie zagrożenia. Myślę, że albo wie coś o zawodzie ze słyszenia, albo jest niedoinformowana, nie pisze tego złośliwie, ale jako wieloletni praktyk. Pozdrawiam Serdecznie A. med-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
do x-med zachorowałam na raka szyjki macicy pierwsze co mnie się zapytano w jakich warunkach pracuję więc powiedziałam a profesor onkolog na to więc sobie pani chorobę przyspieszyła co ty na to więc nie mów że jestem niedoinformowana .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
przepraszam pomyliłam pseudomim med-x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość med-x
Witaj, a niby to w jakich warunkach pracowałaś, że dostałaś raka szyjki macicy? to co mówisz wydaje się wprost niemożliwe, czy pomieszczenia były sprawdzane przez sanepid wydz. radiacji? czy prowadzono dozymetrię indywidualną? Jeżeli odpowiesz na te pytania szczerze, możemy podyskutować dalej. Pisanie tylko po to by robić czarny PR jest bez sensu i tchnie ciemnogrodem. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betmetka
no właśnie na moje nieszczęście pracowałam w starej pracowni w której aparat pamiętał "Gierka" zaprzeproszeniem dyrektor tegoż zoz u miał wszędzie znajomości także z tym sanepidem ? NIE TWIERDZĘ ŻE TO JEDYNA PRZYCZYNA ALE JEDEN Z CZYNNIKÓW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka___
studium ksztalcace technikow rtg jest np w Zabrzu, Krakowie , Poznaniu ... 2 lata trwa nauka... wlasnie ja zaczelam , i lekko nie jest, anatomia daje czadu... mam pytanie , ile zarabia radiolog z licencjatem lub magisterką? bo technik to w tych czasach juz za malo, za 2 lata w ogole nie bedzie technikow, od wszystkich beda wymagac wyksztalcenia wyzszego :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anaGT
witam jestem technikiem rtg po odbytym stazu i siedze w domu bo nie ma pracy;/ pytalam wszedzie i nic;/ czy ma ktos moze namiary na prace w rzeszowie??? z gory dzieki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość personalprocess
oferta pracy dla technika rtg w Poznaniu w klinice stomatologicznej na stronie www.personalprocess.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izzzzz...
prosze o pomoc w rejestracji HCP w Anglii.!!!!!!!!! jestem technikiem radiologiem, od czego mam zacząć????? gdzie zadzwonic?? gdzie moge zanalesc forme do wypelnienia??? dziekuje z gory i przepraszam za brak polskich znakow moj e-mail: izabelka-24@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agbrzoz
zawod do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agbrzoz
Chcialam powiedziec ze zarejestrowanie zawodu tego w anglii jest bardzo czasochlonne i powiem ze mi zajeło to prawie rok, nie chcieli mnie zarejestrowac tak latwo dlatego sie dziwie ze komos z tego forum sie udalo bo mi przyslali pismo ze musze wykonac 6 miesieczny trening w uk azeby mnie zarejestrowali z poczatku sie cieszylam ale obdzwonilam wszystkie szpitale w londynie i niestety nikt mnie nie chcial przyjac poniewaz wiekszosc szpitli ma duzo studentow, nie chcieli mnie za darmo!! podkreslam , wiec dalam sobie spokoj, jesli komus sie udalo niech napisze mi jakim cudem, czy ja jestem az tak pechowa czy kros moze tez ma takie problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia83pl
witam serdecznie ! szukam pracy jako technik radiolog,asyttentka stomatolaoga lub do rejestracji z terenu woj.śląskiego.mam ukończone Studium Medyczne o kierunku elektroradiologia.zastanawiam się nad kolejnym kierunkiem ,ale sama nie wiem co może się przydać .pozdrawiam serdecznie! :) KasiaRz1983@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgorzata82
Zatrudnię technika rtg do pracy w klinice stomatologicznej na terenie Łodzi. Oferty proszę wysyłać na adres mailowy: malgorzata@artdentis.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zelka2303
a gdzie można zrobic technikum lub licencjat z radiologii w pobliżu warm-maz? proszę o info na zelka_1991@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Praktyka lekarska we Frankfurcie nad Odra (tuz przy granicy polsko-niemieckiej) poszukuje technika radiologi. Prosze o kontakt beata_17@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eluśkaaaaa
Kochani moi radiolodzy proszę napiszcie mi czy do RM głowy konieczny jest kontrast??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×