Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Promienie - X

Czy jest praca dla technika radiologa?

Polecane posty

Gość Gamma Ray
Do rezonansu jest potrzebny kontrast. Pozdrawiam, Ray

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alex26
W Warszawie to chyba nie ma pracy dla techników radiologii gdyż szukam pracy od prawie roku i nigdzie nie ma przyjęć. Jestem zrozpaczona dalszą wizją siedzenia w domu:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x-ray
Pracuje jako Technik Radiologii w Niemczech od 22 lat. Jesli ma sie " aktualizacje"- co 2 lata jest wymagana to jest tu bardzo latwo o prace.Ten zawod tu nie daje zadnych perespektyw rozwojowych i jest jak na Niemieckie warunki nisko platny.Dochodza do tego jeszcze dyzury bez zadnych dodatkow za swieta czy niedziele. Jestem juz w tym wieku ze zmiana zadodu niema sensu,ale zadnemu z moich bliskich tego wyboru bym nie polecil.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuszynka
według mnie wszystko zależy od tego, czy ktoś jest ogarnięty i czy przykładał się do zajęć, robił praktyki i odbywał staże. ja kończyłam technika elektroradiologa w TEB Edukacji w Krakowie i nie narzekam na brak pracy od kiedy uzyskałam tytuł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stom2911
W związku z planowanym poszerzeniem działalności stomatologiczny NZOZ w Krakowie poszukuje technika radiologii do obsługi pantomografu cyfrowego (zdjęcia cefalometryczne, panorama, punktowe).Praca na początek na 1/2 etatu. CV wraz z opisem doświadczenia i oczekiwaniami dot. warunków prosimy kierować na email stom2911@wp.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakurzonedupsko
Technik radiologii to jest w Polsce niewolnik do kwadratu , zarabia marne grosiki , musi znosić chimery niedouczonych konowałów , szybko , itd . szybko to sie głupie dzieci robi . Żadnych przywilejó nie masz juz szczególnych warunkó pracy , w maju 2014 8 godizn pracy , łapiesz po tyłku promyki , możesz łyknąc białaczke i inn e syfy , wąchasz brudne ludzkie ciało ,smierdzących brudasó , pijaków i innej swołoczy co sie nie myje . NIGDY ALE TO NIGDY NIE WYBRAŁBYM TAKIEGO ZAWODU NIEWOLNIKA XXI WIEKU!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WIELKIORZEŁ
Szpital im. Konopnickiej rozpoczął już procedury dążące do zwolnienia dyscyplinarnego technika radiologii, który w nocy z soboty na niedzielę wykonywał zdjęcia rentgenowskie mając prawie 4 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. - To zachowanie było naganne. Procedury przewidziane kodeksem pracy muszą jednak potrwać. Konieczna jest w tej sprawie m.in. opinia związków zawodowych. w tej chwili technik jest odsunięty od pracy - mówi dr n. med. Kalina Pokuszyńska, zastępca dyrektora szpitala ds. lecznictwa. Policja wciąż przesłuchuje świadków i zbiera informacje, by stwierdzić, czy zachowanie technika było przestępstwem. Jeśli stworzył zagrożenie dla pacjentów może dostać zarzuty. Jeśli jego działania były tylko wykroczeniem zostanie ukarany grzywną lub aresztem. a SWOJA DROGĄ NAPIŁ SIĘ TEN BIEDAK BO TYRAJĄC NIE STAC GO UTRZYMAĆ RODZINY ZA TA JAŁMUŻNĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rererrtrtrt
dobrze za na wóde go stac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ja też mogłabym prosić o jakiś informacje na temat pracy za granicą w zawodzie Technika Elektroradiologa? Dopiero co skończyłam studia i marzę o tym aby wyjechać za granicę. Mój meil to truskawka128@tlen.pl Proszę o pomoc Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatka8624
Witam, macie jakies namiary na prace w okolicach Krakowa, Chrzanowa, Jaworzna. Każda informacja cenna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytając posty, dochodzę do wniosku, że fajnie jak młodzi są pełni wzniosłych ideałów na temat tej pracy.Rację ma zakurzonedupsko,l bo jest najbliżej realiów.Lekarze niedouczeni, swoje błędy zwalają na techników rzekomo robiących kiepskie zdjęcia, pacjenci brudni i śmierdzący, mają masę praw i żadnych obowiązków w przeciwieństwie do techników, którzy mają na odwrót. Zarobki w sumie za najniższą krajową,atmosfera pracy fatalna, bo każdy drży o posadę, więc na wszelki wypadek lepiej być lizusem szefa i kopać dołki.Nieprawdą jest,że znajomości,że staż pracy.Po wydłużeniu czasu pracy z pracą jest fatalnie.I myślę, że lepiej pracować za te "marne" 1600 netto w Niemczech, bo w przeciwieństwie do Polski, emerytura będzie nieporównywalnie lepsza.W tym zawodzie człowiek szybko się wypala, bo zmiany, bo dyżury,bo brak wolnego w czasie świąt, bo zarobki niskie,bo pacjenci upierdliwi i roszczeniowi coraz bardziej...Młodzi zastanówcie się, bo nawet największy entuzjazm minie najdalej po 2 latach pracy. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem technikiem rtg ( a nie zadnym RADIOLOGIEM - RADIOLOG to lekarz ) skonczylam szkole w starym systemie 2 letnim . Pracowalam w Polsce 5 lat a w 2008 rozpoczelam prace w Dani. Pracuje 37 godzin tygodniowo - i jestem bardzo zadowolona. Uwazam ze zawod TECHNIKA RTG jest bardzo fascynujacy, trzeba czasami uzyc fantazji ( oraz wiedzy) przy wykonywaniu niektorych zdjec . Ja josobiscie jestem BARDZO zadowolona , ze nosze tytul Technika RTG :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na pewno jest zapotrzebowanie na dobrych specjalistów - są takie zawody gdzie nawet jak jest duża konkurencja to zawsze znajdzie się klientów, jeśli się jest dobrym. U nas w Poznaniu na przykład jest taka klinika http://www.rentgen-poznan.pl no i wydawało by się, że jest ich wiele więc nie ma sensu otwierać kolejnej, a jednak ja są dobrzy specjaliści to ludzie lgną. Pamiętajmy, że dobry specjalista to i dobry człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończyłam studia magisterskie elektroradiologii, szkółkę 2-letnią tez. powiem szczerze, że gorzko pożałowałam tego wyboru, za minimalną krajową pracowałam na śmieciowej umowie tj. piszesz w fatalnej atmosferze. Ogólnie jest tak, że pracodawcy doceniają owszem jak dobrze pracujesz, dobre zdjęcia robisz ale stałej pracy na umowy o pracę nie dostanie się, szczególnie po wydłużeniu pracy, no i większych pieniędzy. w tym zawodzie jest się koniem do roboty z którego wyciska co się da. to bardzo przykre, że coś takiego spotyka nawet osoby zaradne, które są pracowite i umieją się zaprezentować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszukaj czegoś na rekrutacyjnarewolucja.pl, strona z wieloma ofertami w tym fachu również, zajrzyj na prawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym się dowiedzieć jeśli można jakie średnie zarobki otrzymują osoby, które pracują jako elektroradiolodzy? Może ktoś zna dla porównania w Polsce i w Niemczech.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja po licencjacie (studiując jednocześnie mgr z elektro dziennie) dostałam na początek propozycje pracy na pół etatu (bez doświadczenia, oprócz tego na studiach) w prywatnej przychodni za 20zl/h na rękę.myślę że to nie jest aż taka katastrofa jak piszecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam :) proszę próbować wysylac Cv po duzych gabinetach stomatologicznych jak np. Vita Medical w Krakowie, słyszałem ze będzie wymieniane rtg na nowsze bardziej rozbudowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młodszy technik rtg
Pracuje za 1311 zł miesięcznie, pracy dla młodych techników brak! Uwielbiam swoja prace ale sama pasją nie da sie przeżyc, gdybym znów miała wybrać nie tracilabym 2.5 roku zycia na ta szkołę. .. zawód absolutnie niedoceniany. Pozdrawiam techników rtg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukamy techników radioterpaii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
-3500€ netto -dotatek do emerytarny 580€

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bedziemy mieli Etat dla Technika Frankfurt/Main Znajomosc jezyka konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że to stary post ale może ktoś to jeszcze przeczyta.... ja sam jestem technikiem elektroradiologii, pracuję w szpitalu. Powiem tak zarobki nie powalają jak to w średnim personelu medycznym bywa. Jest to praca ciężka, zmianowa, dzisiaj trzeba umieć zrobić wszystko od zwykłego zdjęcia po skomplikowane zabiegi w MR czy TK. Dlatego szczerze w*****a nie gdy ktoś pisze "zrób sobie licencjat a nie szkółkę bo będziesz miał to samo a tylko rok dłużej". Nie, k****, nie będziesz miał tego samego bo po studiach będziesz tepym matołem, który nic nie potrafi. Ja osobiście kończyłem szkółkę i bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Klinika we Frankfurcie nad Odra (granica polsko-niemiecka) poszukuje technika radiologa do pracy na oddziale radioterapii. Konieczna znajomosc jezyka niemieckiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po przeczytaniu tego wszystkiego sama nie wiem co mam robić, w tym roku chcę pójść do policealnej szkoły medycznej i już od jakiegoś czasu myślałam o kierunku technik elektroradiolog, ale teraz to już nie jestem pewna czy to dobry pomysł. Trochę się boje, że sobie nie poradzę, że nie ogarnę wszystkiego, nie wiem może za bardzo panikuję i mimo wszelkich obaw powinnam spróbować swoich sił na tym kierunku. Wiem, że i tak sama będę musiała podjąć decyzję, ale fajnie by było gdyby ktoś się tu jeszcze odezwał i coś doradził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podnoszę temat, dajcie znać jak jest faktycznie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pueriq
Jako doswiadczony Technik RTG w Niemczech na pelny etat plus dyzury (5-6) netto 3200€- 3500€.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest, tylko w wybranych miastach, ale jest https://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l Kwestia doświadczenia i oczekiwań, co do wynagrodzenia, ale takich specjalistów również brakuje. Można nieźle zarobić - kwestia wykorzystania aktualnych okazji rynkowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę do szkoły policealne czy coś zmieniło się w ciągu ostatnich lat w tym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×