Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

classen

czerwiec 2006!!!!!!!!! kto jeszcze??????

Polecane posty

24 czerwca 2006 wypada nasza 4,5 rocznica!!!! Mam juz wszystko zapiete na ostatni guzik chodz zostalo mi jeszcze 10 miesiecy. wiem jaka sukienke chce zalozyc, jakie zaproszenia bede wysylac, jaki kolor bedzie mial moj bukiet, jakie obraczki zalozymy, jakim samochodem pojedziemy, kogo zaprosimy, no wszystko ...nie bede sie martwic w przyszlym roku ze mam cos nie zalatwione albo o czyms zapomnialam, wszystko mam ladnie spisane wmoim slubnym zeszycie, ewentulane braki na biezaca uzupelniam i nie bmoge sie doczekac czerwca!!!! Kto jeszcze swoj najszczesliwyszy dzien bedzie mial w tak pieknym miesiacu ktorym jest czerwiec????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mona:) ja też mam wesele 24 czerwiec-wymarzona data,tylko u mnie przygotowania jeszcze w powijakach:( jak na razie mamy zalatwioną salę i orkiestrę w malym miasteczku to ponoć koniecznośc bo potem kiepsko z fajną salą o orkiestrze nie wspomnę:( ale Ci zazdroszcze ze ty już tyle zrobilaś w tym kierunku...:) pocieszam sie tym ze jeszcze troche czasu zostalo:) gdzie weselicho?? a suknie już jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika26
coś cicho9 tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kicia:) ja mam 27 ale lajcik:) jestem lekko po przejściach ale wkoncu poznalam naprawde świetnego męzczyzne i juz sie nie mogę doczekać tego wielkiego dnia:) a jak u ciebie z przygotowaniami??? dlugo jeseście ze sobą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej góraleczka :) też czuje,że poznałam tego jedynego :P achh... z przygotowaniami hmm za 2tyg.przychodzą do moich rodziców rodzice \"chłopaka\"i mamy juz cos planowac :P:);) jestesmy ze soba prawie dwa lata ;) a jak u Ciebie :> pozdrowionka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukni jeszcze nie mam bo zostawiam to na sam koniec,zaczne szukac jakies 2-3 miesiace przed slubem,bo znajac mniejakbymjakos sobie dzisiaj upatrzyla to bym ja zaraz chciala, a przez te 10miesiescy moglabym przytyc(hodz nie chcialabym tego)albo tez odwrotnie, albo znudzialaby mi sie, no roznie bywa,dlatego zostawiamto na koniec....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona noo ja tez planuje cos kupic 2mieś.przed slubem-choć juz nie mogę sie oprzec i przeglądam suknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polska krowka witaj i tu :P widze,ze często sie mijamy :P pozdrwionka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze mnie tez juz kusi zebypoprzymierzasuknie,ostatnio nawet przymierzalami byla super,bardzo mi sie podobala ale zachowalam zdrowy rozsadek i czekam do marca z zakupemsukni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papilot
ale co zlego w zamowieniu sukni rok wczesniej? Ja mam od zawsze stala wage, a suknia jest tak piekna i wyjatkowa, ze jestem pewna jej tak, jak mojego narzeczonego! ;-) Nawet juz nie ogladam innych za bardzo, bo i po co. A poza tym, to ja rowniez z powodow czysto praktycznych chcialam zamowic ja wczesniej. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm25
NIE ZAMAWIA SIE WCZESNIEJ BO MOŻNA STRACIĆ OBECNA WAGĘ,A PO CO PRZERABIAC SKORO MOŻNA KUPIC IDEALNE DOPASOWANĄ A TO NORMALNE,ZE ZRZUCICE PARE KILO PRZED SLUBEM Z NERWÓW I BIEGANINY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm25
AAA POZA TYM MOGE WEJŚĆ ŁADNIEJSZE SUKNIE,WIĘC DLAECZEGO NIE POCZEKAĆ??? CHYBA CHCECIE BYĆ PIEKNE W TEN DZIEŃ?WIĘC PO CO KUPOWAC NA HOP-ŚUP???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betti25
Ja też w czerwcu 2006!!! ale 17 -tego troszkę wcześniej:) zaklepana sala, kościół, orkiestra, fotograf i kamerzysta:) reszta dopiero po nowym roku! Ale jak widzicie nie mogę odpędzić myśli od tego tematu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
Betti 25 ja tez 17.06.2006 :) salę mamy zamówiona, w kościele zaklepane no i narazie tyle ;) teraz jesteśmy na etapie szukania zepołu. może macie dziewczyny jakieś namiary na fajny zespół. ( z okolic Śląska ). pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla
halllooo dzieczyny, dlaczego tu nie zagladacie? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia338
Cześć dziewczyny, ja zmieniam stan cywilny 3 czerwca 2006, w marcu skończyłam 22 lata, salę mamy juz zaklepaną, zespół też juz mamy, kamerzysta fotograf też juz jest :) Tylko kosciół jeszce został pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reniuśka
my tez planujemy ślub w czerwcu,przygotowania zaczniemy w styczniu,robimy małe przyjęcie rodzice i rodzeństwo razem jakies 20 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również w czerwcu będę szczęśliwą mężatką :) Ale widzę, ze mało osób ślubuje w tym czasie. Pozdrawiam wszystkie przyszłe Panny Młode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaisha
Hejka dziewczyny, je tez w czerwcu ale 17, sala zalatwiona, zespol rowniez i fotograf tez, slub tylko w USC ae weselisko na 60 osob, problem mam z sukienka bop nie wiem jaka by byla odpowiednia czy tradycyjan jak do slubu koscielnego czy moze skromniejsza??? Mam 24 lata niestety koscielnego nie mozemy brac slubu, moze macie namiar na dobrego kamerzyste z okolic Śląska dokładnie z Rudu śląskiej. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaisha
Hejka dziewczyny, je tez w czerwcu ale 17, sala zalatwiona, zespol rowniez i fotograf tez, slub tylko w USC ae weselisko na 60 osob, problem mam z sukienka bop nie wiem jaka by byla odpowiednia czy tradycyjan jak do slubu koscielnego czy moze skromniejsza??? Mam 24 lata niestety koscielnego nie mozemy brac slubu, moze macie namiar na dobrego kamerzyste z okolic Śląska dokładnie z Rudu śląskiej. Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×