Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

classen

czerwiec 2006!!!!!!!!! kto jeszcze??????

Polecane posty

Tak bardzo się cieszę. Od dzisiaj to będzie za równe 5 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgre26
ja tez mam slub 17 czerwca o godzinie 17... mam juz sukienke, obraczki z wygrawerowana data, skonczone nauki przedmalzenskie, zamowionego fotografa, nie robimy wesela, tylko przyjecie dla najblizszej rodziny i swiadkow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc dziewczyny :) ja biore slub 10 czerwca!! Mam juz sukienke i zaklepane miejsce w restauracji a poza tym mam juz stracha i wesele sni mi sie po nocach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niebieskie korale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senioritka1111
U mnie też czerwiec - 03.06.2006 - nie mogę się już doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 miesiące
JA TEŻ 3.06.2006 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiki-tak
ja też!!! 17 czerwiec godzina 14:) mam juz sukienke, zaklepana sale, zaliczone nauki, wydrukowane zaproszenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
ja tez czerwiec 24, sukienkę już mam, ale nic poza tym, planujemy małe przyjecie dla rodziców i świadków ale nie wiem gdzie czy w domu czy w restauracji. Może ktoś zna jakąs fajną restaurację w Szczecinie, tylko nie za drogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
i jeszce pytanie czy będziecie mialy welon, kiedy pwinno się a kiedy nie go zakladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo_anna
Hej, ja 3.06 Moniqua100 -----> ja będę miała 2 welony. pierwszy długi do kościoła a drugi krótki na wesele. Nie ma chyba reguł kiedy zakładać welon a kiedy nie, zależy czy dobrze się czujesz w welonie, czy pasuje do sukni i dodatków i czy za dużo rzeczy nie masz na głowie (np kwiaty + diadem+ welon to było by niezbyt :) ). Nie zakłada się na przykład chyba wtedy, gdy masz we włosy wpięty bardzo duży kwiat, bo wtedy już welon nie pasuje za bardzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniqua100
Dzieki, jak na razie to nic nie mam na głowę, ani kwatów ani welonu ani diademu cały czas myśle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arla26
cześc dziewczyny;) ja juz sukienke mam zamówioną, pierwsza przymiarka 20.04.2006, nie moge sie juz doczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynkajakmalinka
jeszcze miesiąc - zaczynam sie juz denerwować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość róża_wschodu
ja! to juz tak blisko! zaczynam panikować, denerwować się i sama nie wiem co jeszcze czuję. Załatwione mam juz wszystko i tylko czekam, czekam, czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Czesc dziewczyny :) za 29 dni moj slub a ja dzis rano zrobilam test ciazowy i wyszedl pozytywnie :) Jezuuuu jak sie cieszymy z moim narzeczonym i nie mozemy w to uwierzyc!!! Za 3 godziny ide do lekarza i wszystkiego sie dowiem a na razie marze...... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRATULACJE BETTY !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!! Jak się czujecie czerwcówki? ja mam ślub 28 czerwca, w tym tygodniu wysyłam/wręczam zaproszenia. wczoraj skręcaliśmy sypialnię z ikea i pękam z dumy bo gotowa:) mój plan na ten tydzień to zakup butów, pierwsza spowiedź przedślubna i te zaproszenia własnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czerwcowa - jak w suwaczku :) ale jeszcze mnustwo spraw do załatwienie mamy!!!!! atomowa bety - gratuluje!!!!! my jednak czekamy do po z dzidzią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc kobietki:) jak samopoczucie przed wielkim dniem?? został jeszcze miesiąc czasu a ja mam wrażenie że jeszcze tyle załatwień-kiedy my sie wyrobimy:( ale jestem dobrej myśli:) wczoraj kupiliśmy kamizelkę z musznikiem taka ciemna wiśnia pod bordo i proszę o radę bo nie wiem czy muszę mieć jakieś dodatki w moim ubiorze ( białą suknie mam) pod kolor kamizelki czy to tylko stereotyp... mam nadzieję ze mnie zrozumiałyście:) myśle może o jakiejś bordowej biżuteri albo bukiecie... sama juz nie wiem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele 06-2006
Ja też 24 .o6... BOJĘ SIĘ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wesele 06-2006
Ja też 24 .o6... BOJĘ SIĘ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heppy
A ja mam ślub 3 czerwca czyli za 2 tygodnie! Mam problem z fryzurą ślubną bo mam długie kręcone blond włosy i wysokie czoło .Na próbnej fryzurze fryzjerka wyprostowała mi całkowicie włosy ale wyglądałam jak plastuś... Chyba zdecyduję się upiąć je w kok i kok pokręcić na wałkach, do tego diadem u nasady koka, welon upięty pod kokiem i trochę loczków na niego zwisających z tyłu. Zadnych wiszących strąków po bokach. A z przodu zrobię przedziałek-zygzak z boku i trochę opuszczę włosy znad czoła na czoło.Hm co myślicie? Pomożcie jeśli macie inny pomysł bo ja już nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Atomowa_Betty
Jeszcze 11 dni i !!!!! Nie moge sie doczekac. Od przyszlego poniedzialku biore wolne. Dowiedzialam sie ze od kolegow z pracy dostajemy wczasy nad morzem :) suuuuuuper. Teraz to juz z górki. Pozdrawiam wszystkie niecierpliwie czekajace ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawiodłam się
heppy wiesz co ci powiem? ostatnio tez chciałam loczki na bokach ale pani mówiła ze nie jest to juz modne takie loki tylko własnie te strąki proste i marze by mi wyprostowała włosy bo to odmładza, a loki postarzają i juz ta fryzurka o której piszesz nie jest modna, teraz sa powiedzmy nieco ekstrawaganckie fryzurki modne......tzn bez przesady nie chodzi mi o dredy czy zielony kolor, ale jak słysze ze kolejna panna zakręca włosy w koka i robi sie juz nudne i te diademy ala księzniczka które sa ładne ale juz jakby przestazałe, teraz naturalne kwiaty liscie sie wkłada we włosy.no nie wiem skąd jestes ale u nas w miastach tak idzie się z moda , na czasie trzeba byc bo trwała juz niemodna i te loczki po boku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez z 17 czerwca juz sie nie moge doczekac, mamy jeszcze tyle spraw do zalatwienia, bo mieszkamy w niemczech i dopiero w niedziele jedziemy do polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Betty, my musiemy jeszcze troszke poczekac bo ja dopiero jestem na pierwszym semestrze studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia - to najlepsza data jest , nie my tez mamy duuuzo zo załatwienia i zorganizowania jeszcze, bo tez mamy slub w innym miescie niz mieszkamy , wszystko załatwia i organizuje na miejscu rodzina i znajomi:) w poniedziałek 12.06 zwalamy sie do rodziców i ruszamy pełna parą a 10.06 idziemy jeszcze na slub i wesele do znajomych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak- oj widze ze nie jestem sama!!! :))) ja mam do tego 7.06 urodzinki u mojej chrzesnicy i 11.06 18.stke u kuzyna. tylko sie martwie co z sukienka bo bede ja dopiero pierwszy raz 05.06 mierzyc, bo wczesniej nie mnialam czasu by przyjechac do polslki. Mam nadzeieje ze bedzie dobra, ale wrazie czego powedzieli ze zrobia w wielkim przyspieszeniu poprawdke... 17.06 to swietna data :) mam nadzieje ze bedzie cieplutko bo u nas do tej pory pada i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×