Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BASKA.23 KRAKOW

CZY TO PRAWDA ZE PO JEDZENIU DUZEJ ILOSCI CEBULI WLOSY SZYBKO ROSNA????

Polecane posty

Gość BASKA.23 KRAKOW

HEJ! moje wlosy sa strasznie suche, wypadaja ,jest ich malo, chucham ,dmucham i nic.... chce ,zeby szybko rosly, ale wyprobowalam chyba wszystko i nic. slyszalam ,ze ...jedzenie cebuli pomaga na szybszy wzrost ..czy to prawda?????? czy ktos tak mial? moge sie przemoc i zjesc ta okropna cebule....ale najpierw wole posluchac waszych opiniii... dziekuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze przenieść topik
do działu gotowanie dom ogród :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA 23krakow
to nie jest zart..... prosze o odpowiedz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm może spróbuj np.nafty, jedwabiu..To jakoś powinno poprawic jakos Twoich włosów ;) O Twojej metodzie nie słyszałam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA 23 KRAKOW
Podobno cabula ma w sobie skladniki pobudzajace cebulki do wzrostu..... nie jestem otym przekonana dlatego oto pytam.... nawet tak przyziemne sprawy jak zapach z ust po cebuli-.-.....no nie moge sobie ttego wyobrazic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1-2-3
Cebula napewno powoduje wzdecia.Baki murowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powoduje
też, że pot i slóra wogóle nieprzyjemnie pachnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA 23 KRAKOW
Widze ,ze wiecej tych glosow na NIE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisson
Nie wiem jak przy jedzeniu, ale wiem ze jest kuracja, w ktorej sie wykorzystuje sok z cebuli. Kuracja jest świetna i naprawde dziala, ale jej DUUUŻĄ wadą jest to ze dla jej efektów trzeba ją prowadzić tydzień przynajmniej. A to wiąże sie z tym, ze raczej konieczne jest "ograniczanie" kontaktów towarzyskich. Chodzi o to ze miesza się pół szklanki soku z cebuli i pół szklanki spirytusu i codziennie ze 3 razy na dzień wciera sie to w głowe. I najlepiej myć włosy co 2-3 dni. Chdzenie z taką śmierdzącą sprawą na głowie to mała przyjemność, ale zapewniem, że działa. Juz pare dobrych lat temu w ten sposób uratowałam swoje włosy, a przepis oczywiście z babcinej listy dobrych lat :) Nie polecam jeśli nie masz możliwości aby zamknąć się w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA 23 KRAKOW
HMHM twoj przepis wyglada ok ,ale nie podoba m isie ten spirytus.... wydaje m isie, ze on moze powodowac ze wlosy beda suche i ze moga popalic skore glowy..... powiedz mi ,czy to dzialalo na ciebie? czy rzeczywiscie byly jakies efekty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA 23 KRAKOW
Kupiłam pół tony kurzu na allegro :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisson
Powiem Ci ze naprawde dzialalo, choc to bylo dawno i baardzo mi sie nie podobalo to co babcia mi w glowe wcierala :) Na szczescie to byly jakies ferie zimowe wiec nie bylo problemu :) Efekty były naprawde dobre, bo wcześniej włosy jak Tobie, wypadały mi i były strasznie słabe i połamane. Od tamtej pory w sumie choc farbuje juz kilka lat nie mam z nimi problemu. Kuracja poszła również w "obieg" po rodzinie i nikt sie skarzyl :) Co do tego spirytusu... hmm... Moze sie myle, choc watpie... Ale ze to byl alkohol to na 100 %. Jak chcesz to jutro moge się spytać babci jak to dokladnie bylo i jak dasz mi maila albo gg to Ci odpisze co i jak z wszystkimi szczególami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASKA 23 VKRAKOW
OKI ... DZIEK IZA ODP. MOJ EMAIL lovesun@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ffffffffffffffffm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też proszę o maila z przepisem i mam pytanie: Jak otrzymać sok z cebuli? mój email: jagoda270@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cebulinkaaaa
no to kobitki - od teraz - kuracja-cebula!!!!! potem mozemy sie podzielic swoimi opiniami na ten temat-czy pomogl oczy nie,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskann
no i jak ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak cebula ma dużo krzemu
i wzmacnia porost włosów, oraz ich strukturę. I ten krzem jest przyswajalny w przeciwnieństwie do tego z tabletek w stylu Merz Special czy Silica:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak cebula ma dużo krzemu
aha, i najlepiej nie smarować głowy nalewkami na spirycie, bo wysuszają skórę głowy i włosy. Poza tym, nie wywar z cebuli, tylko właśnie surowa- taka jest najlepsza! Albo - ewentualnie- LEKKO podsmażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghfg
TSK TO 100%PRAWDY JEST UDOWOWDNIONE NAUKOWO ZE JEDZENIE CEBULI STRASZNIE POMAGA NA WŁOSY BO MA KRZEM I JAK SIE JE CEBULE TO WŁOSY PIEKNIE BLYSZCZĄ I SĄ GĘSTE.CZYTALAM O TYM W OJCU GRANDE I TOMBAKU!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja staram się trzymać naturalnych metod i dlatego jeszcze dzisiaj będę miksować cebulę i nakładać na skórę głowy i włosy( bo są tańsze), a ostatnio z moimi funduszami dość krucho:( Znalazłam ciekawy blog: www.dzieckodomfinanse.blogspot.com. Jeśli znacie jakieś inne fajne stronki, piszcie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zaczelam pic sok z cebuli przez dwa tyg pozniej tydz dwa przerwy i moje wlosy szybciej rosna a do tego paznokietki ja to widze kazdy chyba wie ze w sklad wlosow i paznokci wchodzi siarka ktora tez jest glownym skladnikiem cebuli wiec jedz kobieto jak mozesz oprucz tego ma wiele innych wlasciwosci dobrze wplywa na cere ma wiele cennych mikroelementow witamin warto tylko trzeba byc konsekwentnym wiec polecam ipozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2013.11.04 X Dzięki za link do bloga. Super ciekawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc z Daleka.

Cebula zawiera siarke ,jest wiec pomocna na porost wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gratka

Cebula moze wspomagac porost wlosow ,ale nie koniecznie..Wlosy to sparawa indywidualna .jedni maja tendencje na porost wlsow dosc szybko inni nie.To ma wiele wspolnego z genetyka ,jednakze sprobowac warto  , trzeba stosowac te probe przez conajmniej 2,lub 3 mieisac ,ale komu  bedzie sie  chcialo. jesc cebule przez kilka miesiecy?.!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×