Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skalniak69

Co nas pociąga w innych kobietach niż nasze aktualne partnerki ?

Polecane posty

Zdjęto temat o innym nicku Liczyłem ze temat pociągnie w kierunku co nas mężczyzn pociąga w innych kobietach ,pomimo ze jestesmy szczesliwi w naszych zwiazkach. Idziesz ulica ,widzisz idzie niezła LALA ,zawsze Ci ucieknie wzrok w jej kierunku i nasze pierwsze skojarzenie ,NO NIEZLE DOBRZE BYŁO BY SIĘ Z NIĄ ZABAWIĆ W ŁÓŻKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innosc
innosc innosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska........
no wlasnie CO??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjjjjjjjjj
no właśnie ?????? co was panowie pociąga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak on to mówi \"żebyś jeszcze była obca\" to taki syndrom otwartych drzwi, bo kto by chciał się włamać gdy ma klucz....:P no tak macie skalniak ze wzgledu na budowę mózgu hihihihi i zdjęto Ci temat biedaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże piersi
bo moja dziewczyna ma małe. śliczne, ale małe. a czasem chciałoby się troche większymi pobawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAALUTKA Dałem bardziej chwytliwy tytuł ,ale okazał sie zbitka juz wystepujacego. Faktycznie ciagnie nas co nie jest nasze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyeeee
duże piersi-ciekawe idioto jakiego ty masz penisa a może raczej peniska-może twoja dziewczyna tez kiedys bedzie sie chciala pobawic większym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże piersi
do yyeee: całkiem dużego, w kazdym razie powyżej średniej. możesz wierzyc albo nie. pozatym: spokojnie, nie unoś się tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyeeee
duże piersi-przepraszam za tego idiote-rzeczywiscie mnie poniosło bo zawsze jak spytasz faceta o to co lubi w kobietach odpowiedz brzmi tak jak twoj nick... :)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do MAALUTKA Wiesz zawsze miło jest spojrzec na młode jędrne kobiece ciało . Dobrze ze ostatnie cieple dni znowu uwolnily dziewczyny z glebokich cebulkowatych opakowan. Milo rzucic okiem na płaskie brzuszki , na majteczki wychylajace sie z zbyt opadlych z bioderek spodni ,czy spodniczek. Oj kreci ,kreci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duże piersi
yyyeee: nie musisz mnie przepraszac, po prostu nie unoś się z powodu takich głupot, bo to niezdrowo ;-) Padło pytanie co mnie pociąga - odpowiedziałem zgodnie z prawdą. ale to nie oznacza od razu ze zdradzę swoją dziewczynę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skalniak ale to normalne, jestescie wzrokowcami;) duże piersi i zgrabne tyleczki heheheheheh taki obrazek wart więcej niz tysiące słów:P duże piersi za myślenie na szczęscie nie karają;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nothin
Gdy ide ulica to owszem, spojrze czasem z uznaniem na inne laski, ale.....moja i tak jest najlepsza i tylko z nia mam ochote sie 'zabawiac'. Po prostu jest the best i zadna jej nie dorowna ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem wierny aktualnej partnerce i nigdy bedac z jedna nie odwazylem sie grac na wiele stron. Choc mam mozliwosci jak chatka w górach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to podaj ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MalaMi1872
Może fakt że na dłuższą mete są niedostępne;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka laska ze hej
panie to widzą tak, ze skoro on utrzymuje inną kobietę i jej daje oparcie to niech ona sie z nim seksi my to widzimy tak, że wy po pierwszym po prostu razie potraficie stracić zainteresowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kador
mnie pociąga to coś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm, nie wiem ile w tym prawdy, ale mój twierdzi, że nigdy nie miał erekcji tylko dlatego,że widzi naga,atrakcyjną panienkę. On się w ogóle nie podnieca widząc nagość..! A już jak był z kimś (niekoniecznie mówię tu o mnie) to w ogóle inne panny traktował jak powietrze i totalnie aseksualnie. Zakładając,że to prawda (robi wrazenie wiarygodnego, chociaz ja to podejrzliwa jestem..;) ) jak to jest możliwe, biorąc pod uwagę Jego samcowatość..?? Czy jacyś Panowie tez tak mają..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×