Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skalniak69

Co nas pociąga w innych kobietach niż nasze aktualne partnerki ?

Polecane posty

Gość nas truj e grzybami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co panie pociaga w obcych...
FACETACH .... ????? Jestem z moim slonkiem ale na ulicy tez sie czasami ogladam za jakimis przystojniakami- musza byc pewni siebie i miec to cos.... mmm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwracam uwage na: oczy(uwielbiam usmiechniete z mimicznymi zmarszczkami) pupe(hmmm-taka w opietych spodniach) zapach-pociaga mnie strasznie,czasem nachyle sie przypadkiem by go lepiej poczuc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A więc wnioski: niedostępność, duże piersi, zapach...mało tego... myślałam że posypią się wypowiedzi, liczyłam też na jakieś wabiki intelektualne: umiejętność wypowiadania się z wdziękiem, sposób bycia, ciepło, inteligencja...a tu tylko powierzchowność... a co do oglądania się na ulicy, to często zastanawiałam się nad tym, czy działają na Was, Panowie , namiętne, uwodzicielskie spojrzenia nieznajomych lasek, czy odwzajemniacie je, mimo iż jesteście w stałych związkach, czy raczej odwracacie wzrok? to może naiwne pytanie, ale ja wkurzam się, gdy laski wpatrują sie w mojego faceta, mimo iż widzą, że ma kobietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły Drań
Nowy rok może być pretestem do nowych ciekawych znajomości. Moze wreszcie spotkam tego jedynego , który będzie tylko mój , a dodatkowo w spodniach bedzie miał własnie to ,nie co aktualny mój przyjaciel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napoleon błonauparta
Co on ma w spodniach?Obcego?To nie wkładaj mu ręki w rozporek bo ci ją odgryzie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesli wolno z innej beczki
mnie zastanawia to, dlaczego mężczyzni tak bardzo lubią patrzeć. tzn niby rozumiem, ale co jest fajnego w TYLKO patrzeniu? tak bardzo nie mozecie sie doczekac kiedy wyskoczymy z grubych ubranek.. i co wam da takie samo patrzenie. mnie np to strasznie irytuje. kiedy widze fajnego kolesia i moge sobie jedynie popatrzec i pomarzyc, a nie moge wlasnie go dotknąć, całowac, piescic się itp. drazni mnie to. to takie polizanie cukierka przez papierek, to juz wole w ogole tego cukierka nie widziec i nie musiec potem obejsc sie smakiem. to tak jak jestem glodna i dopuki sobie cos tam robie i o tym nie mysle jest ok, a jak ktoś mi w tym momęcie przed oczyma postawi na 10 min cos pysznego do jedzonka i bede mogla sobie na to tylko patrzec to dostałabym szału. wiec dlaczego panowie tak bardzo lubicie patrzec. bo wiadomo przeciez, ze nie zdołacie "zaliczyc" kazdej pieknosci spotkanej na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my kobiety też patrzymy ale nie tylko na powierzchowność bo te wasze zwisy nie są ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka123456
Wejdz na dyskrecja.pl i zmień swoje życie erotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×