Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Skalniak69

Jestem zaintesowana innym mężczyzna niz mój aktualny partner?

Polecane posty

Gość Ja także
Poza tym mój aktualny związek chyli się ku upadkowi, a tamten nie może mi wyjść z głowy. Myślę o nim cały czas. Niestety, nie powinnam się w Nim zakochać. Jest chyba wolny ale to byłby związek z gatunku "niestosownych".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednaniejestes
coz mam meza dwojke dzieci moj ex ma zone i dziecko pisujemy do siebie czesto onim mysle ale nie popełnie błedu dalej niz do "myslenia"sie nie posunę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm nie zblizaj sie do niego
bo rowalisz jego małżenstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widzimisie
Jesli ogladasz sie za innymi facetami,znaczy to,ze nie kochasz juz swojego mena.Zastanow sie nad swoim zwiazkiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piep..enie kotka przy pomocy mlotka:p kazda normalna kobieta:) lubi troche szlenstwa i odmiany:) troche poznania innego smaku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie każda normalna kobieta
tylko k............a :p Zakończ jeden związek , dopiero potem rozpocznij drugi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jednaniejestes
chyba nie rozwale jego żona nie mówi ani słowa po polsku nie widzielismy sie przez ostatnie 10 lat pisujemy do siebie maile raz na dwa miesiace moim zdaniem to niewiele problem jest tylko w mojej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miły Drań
No właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zgłos się do ...
agencji towarzyskiej, może ciebie zatrudnią, pamietaj o rozmowie kwalifikacyjnej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .......ooo........
mam męża od niedawna :P ale mysle o innych facetach...z którymi mam doczynienia na codzień...ale to chyba nic złego? mozna przeciez troszke poflrtować....oby tylko nie posunąć sie za daleko ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trala.....................
Jak długo można wytrzymac z chłopem ktory zachowuje sie jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
A ja się zastanawiam ajk wyglądałyby nasze wybory partnera gdybyśmy dokonywali ich po 30-stce. Jakie priorytety. Nie urywajmy. 20-latek mysli inaczej niż 30-latek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
nie ukrywajmy oczywiście miało być :-D Na sadystkę wyszłam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem zajeta
zwiazek z dlugim stazem a podoba mi sie ktos z pracy jest starszy od mojego obecnego chyba tez mu sie podobam a moze to tylko skromna sympatia..... nie wiem nie robie nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nana25
Mam męża (5lat), dziecko, niby jest między nami ok, ale nie do końca, nie zawsze.....Może to moja wina, bo to ja ciągle myśle o innym facecie....oczywiście nikt (poza moja siostrą) o tym nie wie....Mało tego, ja chyba kocham tamtego faceta.W każdym razie marze i śnie o nim!!!Jest tylko jeden problem- on też ma żone i dziecko, od kilku lat mieszkają we Włoszech. Dawno sie nie widzieliśmy.....Ale jedno wiem na 100%, strasznie mu sie podobam, pociągam go (powiedział mi to na weselu jego brata), on twierdzi, że nie jest szczęśliwy w swoim związku......Nie mam pojęcia co, ale coś mnie strasznie ciągnie do niego...W tej chwili nie mamy ze sobą kontaktu, co bardzo mnie boli....Już prawie sie pogodziłam z faktem, iż pewnie nie dane nam być ze sobą, ale ciągle nie moge przestać o nim myśleć!!!!!!To wszystko jest tak skomplikowane, że plakać mi sie chce.....chciałabym uciec od tego wszystkiego....ale mam przecież dziecko....On też ma rodzine...Ale czy odnalazł szczęscie u boku swojej żony? Nie moge przecież zrujnować jego i swojego małżeństwa.....Sama nie wiem, co mam robić. Czekać, aż nasze dzieci dorosną? Czekać na cud? Jak mam z tym żyć? Co o tym sądzicie? Podpowiedzcie, jak i czy da sie to rozwiązać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wro
facet nie wykazuje specjalnych zainteresowan daj sobie siana maz cie kocha? jesli tak to mozesz po rakcie zalowac ja bym nic nie zmieniala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z wro
mysle ze duzo masz racji casanova dlatego sie nie angazuje i odradzam innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czajnik
o miłości tu mało było chodzi właśnie o fascynację, zakochanie może potem "przyjdą święta" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może by tak
Nic nie boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może by tak
szkoda a moze tak do agencji towarzyskiej łatwo ,bez zoboiązań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja jestem
Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś niezwykle piękna
U mnie było tak samo. Po pewnym czasie dowiedziałam się, że mój mąż miał romanse z moimi wszystkimi przyjaciółkami. To było straszne. Nie miał więc ochoty na mnie. Ja byłam już dla niego nudna. Świat mój runął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×