Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może głupia dziewczyna

mały biust duży problem?

Polecane posty

Gość a ja mam AA
i co mam zrobic?nie wyobrazam sobie rozebrac sie przed facetem bo juz widze jego mine:Ow ogole marze o B ale co zrobie? zle mi z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam AA
o czesc brzanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxMartusiaxxx
Hej mam 15 lat i mam bardzo duzy problem z moim biustem mama na tym punkcie swira.... tzn. cos tam jest ale w porownaniu z moimi kolezankami... mam komplekc bo bardzo lubie chodzic na plaze ale sie wstydze i wiem ze chłopacy bardziej zwracaja uwage na te inne.... Bo duzy biust jest sexi i kolesie to lubia... Macie moze jakis przepis(cwiczenia) no to zeby on sie powieks powiekszył..???Pomocy..!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda się martwi za małym biustem a ja zmnówrze mam za duży: 75F ... to jest dopiero probelm... :| żadenj bluzki na ramiączku, nie wszystkie bluzki na mnie pasują: dobre w brzuchu i tali a za małe w biuście więc zostaję mi kupowac albo workowate L-ki albo jakieś z rozciągliwego materiału... Na stanik musze wydać conajmniej 120 zł, bo takich rozmiarów w \"zwykłych\" sklepach nie ma, strój kąpielowy szukałam w całym mieście aż znalazłam w jednym sklepie za 200 zł .. Nie mówiąc o głupich komentarzach i spojrzeniach na ulicy kiedy wyjdę w czymś dopasowanym...życ się nie da.. :| Więc zanim zaczniecie narzekać na mały biust pomyślcie jak to jest mieć za duży ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja wolę
małe cycki:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Współczuję faceta, nawet jak skończy głupie komentarze to będzie to w Tobie tkwiło i Cię zjadało od środka. Ja zrobiłam sobie operację biustu, ale to raczej ze względu na ich okropny kształt niż wielkość (chociaż były raczej małe, 75B). Natomiast mój chłopak nigdy nie dał mi odczuć że miałam brzydki czy za mały biust, to była moja decyzja. Przecież to jest totalne chamstwo, to tak jakby się śmiać z faceta że jest niski - a przecież wiadomo że jemu się to nie podoba a miał na to zerowy wpływ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi kiedyś facet
zrobił uwagę na temat biustu (małego oczywiście) - wyleciał z łóżka z hukiem, z mieszkania z jeszcze większym z dożywotnim zakazem zbliżania się do mnie Teraz jestem z innym, dla którego jestem najpiękniejsza pod każdym względem. I tak samo zareagowałabym na każdą inną - nieuzasadnioną - krytykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAha ale frajer
małe jest piekne wiem cos o tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój mąż
potrafi gorzej określić mój biust, do takiego stopnia że nie pozwalam się już po nim dotykać, jak mu nie pasuje to niech spierdala!!!! opamiętał się trochę gdy mu powiedziałam że on wielkością też nie grzeszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek21
Witam:):):)Czy ktoś może był w takiej sytuacji?Mam Chłopaka Marcina ma 23 lata a ja 21 jesteśmy parą od 2 lat.Do tej pory się nie martwiłam o brak zaufania do niego ,ale ostatnio na baletach usłyszałam od dziewczyny jego kolegi że chwali się jakie to ma zajebiste dupy w pracy:(:(Zapytałam go o to ale zaprzeczył:(:(:(.Potem poszliśmy tańczyc a on spotkał swoją kumpele, której do tej pory nie znałam (dziewczyna miała duży biust i bardzo uwydatniony w bluzce)i Ona dała mi buzi w policzek (dla mnie totalny szok).Niby jego koleżanka ale jak zapytałam o imie to nie pamietał.Cały czas, kiedy tańczyliśmy szukał jej wzrokiem.Ja mam 178 cm wzrostu i 68 kg wagi.Mówi mi ze jestem gruba i mam mały biust ale niby bardzo mnie kocha bo jestem ładna i w ogóle mój biust jest najlepszy.Jak wypowiadał się na temat tej koleżank, mimo że jest grubsza odemnie to powiedział ze jest w sam raz i ma zajebisty biust.Nie ufam swojemu chłopakowi ale strasznie go kocham nie wiem co robic bo wiem ze on Mnie totalnie olewa:(:(:(gada na czacie z Panienkami a potem mi o tym mówi.Ale żekomo bardzo mnie kocha.Ja jestem ładna ale przy nim czuje się głupia jak but i zupełnie nie atrakcyjna:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiaczek21
A własnie mam jutro urodziny i już dzis wiem że nic nie dostane bo jemu szkoda na mnie kasy.Jak jeżdzimy samochodem to płace mu za benzyne:(:(:(Jak jesteśmy sami to naprawde czuje ze mnie kocha ale jak jesteśmy z komś to pokazuje mi ile jestem warta.Bardzo go kocham :(:(:(:(nie umiem bez niego życ.Chciała bym żeby w końcu zaczoł zachowywac się jak na początku:(:(ale czy to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
No to gratuluje ci głupoty ze nadal tkwisz przy takim palancie. I przygotuj sie na to że bedzie coraz gorzej. A z tą benzyną to mnie rozwaliło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam bardzo maly biust ;( Jest to dla mnie straszny problem, ktory doprowadza mnie do czestego placzu ;( Mam 20 lat i wiem, ze juz sie nie powiekszy ;( Mam male A. Oczywiscie nosze push-up , wtedy dla mi sie wydaje jaki to mam wielki biust... oczywiscie tylko mi sie tak wydaje. Mam chlopaka, ktory mowi ze jestem najpiekniejsza itd. , ale przez ten biust czuje się nie atrakcyjna i od razu mysle ze inne , z wiekszym biustem mu sie bardziej podobaja ;( Z tym sie nie da zyc. Wszystko biore do siebie, nawet jak sie spojrzy przypadkiem na jakas inna to ja sobie uswiadamiam, ze niby mu sie strasznie podoba itd. ;( TO JEST OKROPNE ;((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu o małyuch cyckach temat?:P 89b to nie sa małep[iersi. zreszta wazne chyba czy kształtne itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja pie*dole...
jak mnie wku*wia gadanie typu: "mam 70B i uważam ze jest malutki..." - ch*ja prawda! ja marze o tym zeby miec 70B, a czesto nawet 70A jest dla mnie zbyt duży! i co? mam się zabić z tego powodu? położyć na tory kolejowe? mam od 1.5 roku faceta. Mamy po 22 lata. oczywiscie on wie o tym i nie da sie tego ukryc ze mam małe "cytrynki". i on wie ze mam z tego powodu kompleksy. mowi mi ze owszem, sa male ale za to bardzo ładne. a z dwojga złego lepszy mały a ładny biust niż mały i dodatkowo brzydki ;/ chociaz i tak mysle o operacji... jednak kasy brak ;( a stanika wciaz szukam dla siebie ktory jakos by mi je powiekszal, byle by dobrze lezal, ale nie moge takiego znalezc ;/ i chodze do tej pory goła i (nie) wesoła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana od lat
ja nosze 75-80 a na forum dla małobiuściastych jak mierzyłam biust wyszło mi, że powinnam nosić 80b szczerze nie chce mi się w to wierzyć, bo moich piersi prawie nie ma.. wiem, że są dziewczyny które mają mniejszy biust ode mnie, bo zauważyłam, ale mimo wszystko.. jak ja mam z nim żyć? mam 17 lat i nie wyobrażam sobie, żebym mogła rozebrać się przed chłopakiem... a jeśli mnie wyśmieje albo coś;(? po porstu sobie tego nie wyobrażam... chcialabym mieć piękny średni, bo dużego wcale miec nie chce biust..ale jak?operacja?przecież to nie ma sensu jakieś plastiki nosić...wolę być naturalna, ale dobrze się czuć w swojej skurze, ale jak?jeśli one są takie małe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyno...
dobrze Ci radzę- zmień chłopaka. To jak Cię traktuje to zwykłe chamstwo a to , że nie potrafisz zareagować żle wrózy. To dopiero początek- pózniej jak np urodzisz dziecko usłyszysz, że jesteś za gruba , straciłaś figurę itd. Przerobiłam to na własnej skórze- u mnie akurat biust nie był problemem ale waga po urodzeniu dziecka tak. I nie wazne, że mój m też przytył, wyłysiał - ja nigdy nie robiłam z tego problemu, on- tak, chciał mieć idealną kobietę. Nie umiałam zareagować a jego agresja i chamstwo się nasilało. Dziś jestem po rozwodzie i szkoda mi tych lat które straciłam przy tak niedojrzałym facecie- bo to jest niedojrzałość, egoizm i chamstwo. Sa mężczyżni , którzy potrafia kochać szczerze kobietę taką jaka jest bo jest dla nich jedyna i niepowtarzalna. Szczerze Ci radzę , ja która zyłam z takim człowiekiem- uciekaj od niego, bo to dopiero początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUBIE 22
ja mam praktycznie zerowy biust, 75a, ale moj facet go uwielbia i twierdzi, ze przenigdy nie chcial by innego. Wiec Twoj facet to idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a kotki dwa
Wcale nie masz malego biustu ! Mały to jest 70AA na przyklad. A ten facet to jakis dziwny. Zacznij ty sie wysmiewac z tego ze nic nie am w agciach ciekawe jak mu bedzie milo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a a a kotki dwa
a ja mam maly i brzydki ;/ bo szeroko rozstawione piersi ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaahahaha
do lubi 22 twój chopak ma dobre serce i nie mówi ci prawdy uwierz a tak poza tym z przodu plecy z tyłu plecy pan bóg stworzył was dla checy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do haha
Popatrz sobie co masz w gatkach- może to też dla hecy??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powinien tak mówić .A nie możesz powiedzieć mu wprost ,że jest Ci przykro ? A jak nie pomoże -niby w żartach powiedz coś o rozmiarze jego klejnotów ;) Może wtedy zrozumie ,że to nie jest miłe .Przede wszystkim nie popadaj w paranoję - kobieta to całość -wdzięk , urok , figura , a nie tylko biust :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ...
Co ciekawe ... mam mały biust ... ale zaden z dwóch moich facetów nie narzeka ... ten jeden jest czepliwy ogólnie ... jak kg przytyje, to już zaznacza, że to widzi ... itd. ale o biust nigdy... Nawet raz zaznaczyłam, że jak ten kg przytyje, to chociaż biust mi się powiększy ... a on, że lepiej już bez tego kg ... a jestem szczupła ... i wysportowana ... i jego kręci fakt, że mam twardy brzuszek jak skała ... długie nogi itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Felicity ...
Co mnie nawet trochę dziwi ... bo tutaj z wypowiedzi na tym forum, to wydaje się, że kobieta zaczyna się od biustu ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie zaczynaale facecipotrafią
zatruć życie.. :( Zawsze miałam mały biust typu "pod pachami" :P i kompleksy.. Minęło troche czasu; powychodziłyśmy za mąż, urodziłyśmy dzieci.. Bujnie obdarzone koleżanki wylądowały ze smutnymi lisimi nosami, a mój - rzekomo, wg.tych kryteriów tutaj "brzydki" dziewczęcy biust pozostał jędrny, sterczący ; mało tego: wypełnił się nieco, zaokrąglił ładnie i "zszedł" do środka.. Niczego Nie Żałuję! ..Odwagi i Cierpliwości, drogie Panie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 75a i jestem z tego powodu zadowolona:) Jest proporcjonalny do mojej szczupłej sylwetki, jędrny, a przede wszytskim wrażliwy na pieszczoty. I każdy facet powtarzał mi zawsze, że jest cudowny i że małe jest piękne, że tak fajnie mieści się w dłoni. Myślę, że coś jest nie tak z Twoim facetem, jeśli się z niego naśmiewa, wiedząc, że to Cię boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×