Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Paula 900

SZAMPON KOLORYZUJĄCY CZY FARBA DO WŁOSÓW??

Polecane posty

Cześć! Chciałabym zmienić kolor włosów. W tej chwili mam swoje naturalne ciemne blond. Chciałabym je troszkę rozjaśnić (2-tony- moze na miodowy blond), ale nie nie rozjaśniaczem. Zastanawiam się czy przefarbować farbą czy szamponem koloryzującym (do 24 myć). Nie chcę mieć widocznych odrostów i zniszczonych włosów. Dziewczyny co lepiej kupić farbę czy szampon? Czy mogłybyście polecić mi firmę i może jakiś ładny delikatny kolor.(nie platynowy) DZIĘKI :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec tak szampon Ci nie rozjasni wloskow bo nie posiada amoniaku wiec nie oczekuj rezultatow pofarbuj sobie wloski farbka raczej jakas lepsza>Ale mam dla Ciebie propozycje a nie lepiej jakbys poszla do fryzjera i zrobila sobie pasemka blond a nie farbowala calosc!Pasemka ladnie Ci rozjasnia wloski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam o pasemkach, niestety nie mam za dużo pieniążków zeby zapłacić za fryzjera i farbę, musiałabym przeznaczyć co najmniej 100 zł. bo mam długie włosy i muszę kupic 2 farby (ok.40 zł.) Chcę mieć troszkę jaśniejsze od tych moich naturalnych. Też myśłam o farbie, ale boję się odrostów. Czy farba z czasem troszkę zchodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale do fryzjera nie musisz niesc farby ona Ci to zrobi specjalnym fryzjerskim rozjasniaczem i zmiescisz sie w 100zl ale jak chcesz tak farba sie zmywa zawsze a przy blondzie jasnieje przy myciu glowy.A u Ciebie nie bedzie strasznego problemu z odrostami bo jak pisalas masz blond wloski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie myślę o farbie, bo szampon mi pewnie nie złapie. mam nadzieję, ze pomału będzie się zmywać, bo nie wiem czy będę chciała ciągle farbować włosy. mam blond włosy, ale po farbowaniu ciemnieją, a może za jakiś czas znowu będę chciała wrócić do swoich naturalnych. :) więc lepiej wybrać farbę? mam jeszcze dylemat co do koloru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasemkowa blondynka
Nie maluj wszystkich włosów farbą. Potem będzie widać odrosty nawet jak będą to tylko 2 tony. Poza tym pierwsze co będzie widać to właśnie odrost, bo przy przedziałku będzie widać "ścieżkę". Zaufaj mi. Wiem co mówię. 100 wystarczy żeby wyszły ładne blond pasemka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam troszke inne pytanko otóz jestem szatynka i farbuje włosy farbą pallet do 24 myc odcien jasny braz niestety musze farbowac bo mam juz siwe włosy kiedys myslałam o pasemkach ale nie wiem jaki kolor by pasował do mnie mam raczej jasna cere palona jestem tylko latem włosy długie do pasa i czy lepsze sa grubsze pasma czy te cieniutkie robione przez czepek no i jeszcze jedno czy bardzo mocno bedzie widac te siwe włosy bo ja robie odrosty raz w miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez czepek nie radze bo bardz niszczy dlugie wloski bo bardzo wysusza koncowki dlatego lepiej robic pasma na folii zreszta kadza fryzjerka ci tak zrobi.Jesli masz siwe wloski to wydaje mi sie ze lepiej zebys miala blond pasemka bo wtedy ukryla bys siwe wlosy.A pozatym blon pasowal by do Twojej karnacji.A jaki masz kolor oczu i oprawe oczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chciałbym za bardzo pasemek. Sorry za to co napiszę, nie chcę tu nikogo urazić, ale teraz to już wszystkie dziewczyny w Polsce robią sobie pasemka blond. gdzie nie spojrzę tam pasemka, każda już wyglada tak samo. Chciałabym mieć taki ciepły, słoneczny (średni) blond, nie platynowy.jaką farbę wybrać? doradzcie mi. moge przeznaczyć ok. 40-50 zł. (na dwa opakowania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pauli jak chcesz ale zobaczysz jak bedziesz zalowac jak zobaczysz na swoich wlosach sciezke z odrostami.A dziewczyny na ulicach to widzisz z balejazem na wlosach a nie z pasemkami a pasemka nigdy nie wyszly z mody i nie wyjda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wedlug mnie to jest sloneczny blond lub sredni blond.Sorki ale mnie sie ten kolor strasznie nie podoba ale to jest Twoj wybor i awydaje mi sie ze przy tym kolorku nie bedzie ci widac odrostow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli myslisz o finansach, to wedlug mnie nie musisz kupowac farb po 20 PLN sztuka. Owszem, te maja lepsze rekawiczki w srodku, wygodne opakowanie i odzywke. Ale przetestowalam wiele far w zyciu i te za 10 PLN tez sa dobre. Jesli zdecydujesz sie na farbe to przemysl to dokladnie i pamietaj, ze zazwyczaj to co Ci wyjdzie na glowie moze sie roznic od tego co obiecuja na probnikach. mozesz zrobic probe na pasmie od spodu. Ale z odrostami musisz sie liczyc. Jesli Ci sie znudzi zawsze mozesz sie przefarbowac naciemniejszy kolor zblizony do naturalnego. Tylko wazne by dokladnie nalozyc farbe i nie trzymac za dlugo. trudniej jest potem jak sie farbuje najpierw odrosty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gratka23*
Hej :) ja też farbuje włosy na bardzo jany blond - zawsza farbą , szampon niestety na mnie nie działa - mam b.jasną karnację , zazwyczaj farbuję włosy farbami z palett - choć farba b.dobrze się trzyma to niestety b.wysusza i niszczy włosy , garniera - nie polecam naprawdę zresztą fryzjerka też mi odradziła te farby , poleciła natomiast farby welli - muszę wypróbować... dziewczyny proszę was o poradę - ostatnio widziałam w sklepie farby w czerwonym opakowaniu cena coś koło 9 złotych chyba Londa czy te farby są dobre i czy mają odżywkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie ktoś mi polecił WEELA i chyba kupie tą farbe tylko nie wiem jaki odcień hmmm....? chciałam taki średni blond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam zielone oczy a włosy mam długości do tyłka tylko pozniej jak czesto bede musiała farbowac odrosty bo przy szamponie do 24 myc to raz w miesiacu ale robie tylko odrosty no i czy bede musiała za kazdym razem chodzic do fryzjera bo tak to zawsze mama mi pomoże a niestety nie mam siana wiec czy opłaca mi sie robic pasemka skoro mam siwe włosy a moze wy wiecie jak zachamowac siwienie byłam u dermatologa i powiedział mi ze nie ma na to rady ale czytałam w gazecie ze tabletki ze skrzypu z witaminami pomagaja to zwalczyc czy to jest mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwww
no wlasnie ja robilam i tera mam problem bo nie wiadomo dlaczego ale potem nie wolno farbowac normalnymi szamponami i farbami.Na kazdej ulotce palette tak pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
henną i teraz nie wiem czym grozi ufarbowanie normalną farbą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwww
ja brąz venita henna a ty chcesz blond przeciez.Ja tylko pytam jakie sa konsekwencje pofarbowania normalnym szamponem wlosow uprzednio farbowanych henna bo mnie to przerazilo co pisze na ulotce palette ze przed ufarbowaniem nalezy upownic się ze wlosy farbowane henną odrosly i sciac konce na ktorych jeszcze moglo cos pozostac.No i teraz sie martwie bo przeciez nie będe cały rok chodzic w moich naturanych i czekac az odrosną.I teraz nie wiem czy chodzi o to że np. nie chwyci( pol biedy) czy np.wypadną!i nikt tego nie wie.Czyli pakowanie się w hennę to podróz w jedna stronę....brąz wychodzi blond tez jest ale powatpiewam w to że wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia dlaczego po hennie nie można farbować, ale własnie chciałabym wiedzieć czy ten blond mi wyjdzie, czy warto spróbować. wwwwwww, a ile zapłaciłać za tą hennę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwww
okolo 2,3 zl za proszek(rozrabia się z wodą) 5,6 zl za gotowy.Tylko to pierwsze to ciezko sie naklada bo proszkuje sie i sypie z glowy.Drugie to gotowy balsam-naklada się super.Wszystkie inne kolory wychodzą co do blondu to nie mam pojecia ale sądze ze efekt będzie mniej widoczny.Z firmy venita są jeszcze szampony normalne do mycia wlosow do kazdego koloru wlosów np. do blond jest z rumiankiem i cytryną (zeby kolor się utrzymywal)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekta
ja osobiscie wole szampon koloryzujacy. gdyz odrosty nie sa tak bardzo widzialne. wiem ze kolor nie jest az taki trwały ale to zawsze cos. a farba tez nie jest caly czas taka sama. tez trai kolor i polysk i przedewszystkim te odrosty straszliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hooooooooooo
A jakich szamponów koloryzyjących uzywacie ??? czy schodzą do końca ??? jakich kolorków ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszołap
Cześć !!! Wczoraj wróciłam od fryzjera (podobno bardzo dobry) mam żołtawo - rude włosy, jestem załamana, chciałam taki naturalny blond a mam jasny rudy - żołty. Co mam zrobić ???? Podobno są jakieś szampony co eliminują żółć - zadziala na mnie ??? Fryzjerka zafarbowała m włosy farbą z Welli ale nie wiem jaki to był odcień. Miął być naturalny blondzik tylko nie żołty i wlaśnie wyszwedł żółty - i tak tu idż do drogiego fryzjera. Pomóżcie coś !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×