Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asrrif

Jak długo staraliście się o dziecko?

Polecane posty

My z mezem staralismy sie 5 miesiecy,niestety po 7 tyg poronilam,pozniej jeden okres i nastepna ciaza..teraz jestem w 16 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxi1984
my z mezem stramy sie jakies pol roku i nic:(ale ja bardzo chce miec dziecko wiec jak pisalyscie to chyba moja psychika jest do d:ale to silniejsze odemnie!!!chcac niechcac mysle o tym codziennie!!!i jak dostaje@ to dolina...mam nadzieje ze w krtoce sie uda!!!trzymjcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daze
hej, ja staram się o dziecko od 7 miesięcy i niestety nic ... przeczytałam wszystkie wasze wypowiedzi - i macie racje - psychika jest bardzo wazna - ale kiedy się chce to ciezko jest nie myslec - odkad zdecydowalam sie miec dziecko - to widze na ulicy same kobiety ciezarne, mimo ze nie chce ich widziec, jak przełaczam kanały i trafie na jakis film - zawsze jest o dzieciach i o ciay - wiem, ze jestem wyczulona bardziej i takie rzeczy zauwazam, ... ale znacie jakis dobry sposob aby nie myslec?? powiedzcie jak to zrobic zeby nie myslec - zeby sie odstresowac - skorzystam z rad - bo ich bardzo potrzebuje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola-31
Pierwsza dzidzia zrobiona za pierwszym razem w 13 dniu cyklu. O drugą staraliśmy sie 3 miesiące. Teraz gdy dzieci maja odpowiednio 7 i 4 latka staramy sie o trzecie dziecko. Niestety mimo bardzo czestych zbliżeń kreseczki nie widac...a to juz 7 miesiąc staran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my staraliśmy się 4 miesiące. po trzech miesiącach zmieniłam pracę i powiedziałam do męża, że narazie odpuścimy z tymi staraniami :-) nawet kiedy spóźniał mi się okres nie wierzyłam , że się udało.przy czym nigdy nie mierzyłam temperatury, nie kupowałam testów owu. nasze starania polegały na odstawieniu antykoncepcji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało w 2 cyklu. Wyznaczałam sobie dni płodne afrodytą :) Kochaliśmy się podczas dni płodnych codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
drugi seks i ciaza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadziejka88
Cześć dziewczyny, potrzebuję Waszej pomocy, jako kobiet, z doświadczeniem w tej kwestii.W dni płodne kochałam się ze swoim partnerem. Od 6 dni spóźnia mi się okres, lecz od 6 dni towarzyszy mi również pobolewanie w podbrzuszu, takie jak zawsze przed okresem. Między czasie zanotowałam jednio-dwu dniowe podwyższenie temperatury ciała. Dziś do bólu brzuch dołączyły również nabrzmiałe piersi.Jak myślicie to może być ciąża? Bardzo na to liczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 miesięcy. Już się zaczęliśmy troszkę stresować. Akurat mój partner miał dwumiesięczny zastój w pracy.Odpoczął, zaczął mnie rozpieszczać... Zrobiło się między nami cudownie.Wyluzowaliśmy - w zasadzie przestaliśmy się spinać i myśleć o dziecku. Po prostu cieszyliśmy się sobą i wtedy zaszłam w ciążę. Dodam że zanim rozpoczęliśmy staranie o dziecko to brałam tabletki anty przez kilka lat bez przerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zapisalismy się na dziecko juz jakis czas temu i wciąz się staramy. Mama mówiła jednak, że w PRLu było dużo gorzej, bo większe kolejki i wszystko na kartki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia2309
Ja i mój mąż czekamy na ten CUD już 2 latka. Zaczynam tracić nadzieję, chce mi się wyć gdy co miesiąc przychodzi następny z najgorszych dni w moim życiu- dzień miesiączki. Nie rozumiem tej chorej natury, dlaczego jest tak, że zbyt młode dziewczyny zachodzą w ciążę mimo woli i płaczą przy tym, tylko że nie z radości tak jak ja bym to zrobiła. Myślę, że problem tkwi w dużej części we mnie, ponieważ lubię jak wszystko jest doprowadzone do końca, poukładane i przez to bardzo często się niepotrzebnie stresuję, ale jakoś nie potrafię inaczej. W ostatnich czterech miesiącach chyba zbyt mocno się emocjonowałam bo miesiączka zaczęła się dziwnie przesuwać, zawsze była co 29 dni, a ostatnio jest bardzo nieregularna, już nawet myślałam, że w końcu się udało, ale gdy zobaczyłam jedną kreskę.... Zawiodłam się.... Dostałam w 37 dniu cyklu. No i sama już nie rozumiem o co w tym wszystkim chodzi. tak bardzo pragniemy mieć dzidziusia, że nie potrafię o tym nie myśleć tak jak każdy świetnie doradza... Fajnie się tylko mówi...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nam się udało w 3 cyklu :) Wystarczyło, że wyznaczałam dni płodne afrodytą i brałam folik. Mam nadzieję, że w 2 ciążą zajdę równie szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drugim cyklu starań zaskoczyło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 8 miesiacach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o pierwsze dziecko miesiąc a o drugie rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffgfgfga
2 cykle...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccccc
3 lata i śmiech mnie ogarnia jak ktoś mówi"staram się 2 miesiące i jestem już taka zmęczona" :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonia30
trzeci cykl i nic. jeszcze trzy i robimy badania! powiedziałam mężowi że jeśli wykaże że jest bezpłodny odchodzę. mam 30 lat i nie mam czasu na staranie się po kilka lat. U mnie w pracy lasce się udało po 8 latach w wieku 37 lat, aż żal na nią patrzeć jak rycząca czterdziecha z brzuchem się buja! nie zamierzam tak skończyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 miesiące :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mezem staramy sie juz 2 miesiace. a ja juz dostaje pie**olca. to zrezygnuj ze starań bo jesteś p*****lnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my stramy sie 2 miesiace i wlasnie dzis przyszedl okres ale niepoddaje sie i bedziemy walczyc dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O pierwsze 1,5 roku a o drugie nieplanowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscina
wszystkie 3 za pierwszym razem plus 1poronienie przy 1 próbie, ale to nie jest dobre bo ciągle muszę się zabezpieczac ze wzgledu na duzą płodnosć, czasem bym tak chciala starac sie rok, a tak , staranie, ciąża i znow trzeba stosowac antykoncepcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z drugiej strony ciesz sie :) niektore staraja sie latami i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak myslicie co ulatwia zajscie w ciaze ? czy stres i ciezka praca moze swiadczyc o tym ze ciezej jest zajsc w ciaze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeden cykl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dwie ciąże za pierwszym razem moja siostra 12lat aż odpuściła i wpadła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×