Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasiakasz

post warzywno-owocowy E.Dąbrowskiej

Polecane posty

:) super nie chodzi o to ze malo, bo planuje ok 10 kg zrzucic, ale najpozniej do maja przyszlego roku, czyli nie bede sie spieszyla az tak bardzo ;) ale prosze o info - wiem, ze takie obliczenia za bardzo nie sa wymierne, bo kazdy organizm indywidualnie musi sie uporac z kg, ale tak w 3 tygodnie ile srednio mozna schudnac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na tej diecie 5 tyg. wydawało mi się że napewno nie wrócę do poprzedniego odżywiania i niestety wydaję mi się że żadna dieta nas nie przestawi to my musimy same się pilnować i tak się nastawić ale pewnie że cię przyjmujemy próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja byłam na tej diecie 5 tyg. wydawało mi się że napewno nie wrócę do poprzedniego odżywiania i niestety wydaję mi się że żadna dieta nas nie przestawi to my musimy same się pilnować i tak się nastawić ale pewnie że cię przyjmujemy próbuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
NIE MUSI BYĆ SOKOWEGO DNIA ZNAM OSOBĘ CO NA TEJ DIECIE W 2 TYGODNIE SCHUDŁA 10 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
NIE MUSI BYĆ SOKOWEGO DNIA ZNAM OSOBĘ CO NA TEJ DIECIE W 2 TYGODNIE SCHUDŁA 10 KG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że 10 kg to katowanie będąc na wczasach i takim właśnie odżywianiu najwięcej na tym turnusie ubytek wagi miała dziewczyna 8kg,ale jej wagw wyjściowa była ok.100kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wszystko zależy od wagi wyjściowej - ja obecnie ważę 58 kg przy 1,67 m wzrostu. Nie ukrywam że ideałem byłoby według mnie 55 kg. Mój problem jest taki że ja mam siedzący tryyb zycia - praca za biurkiem :( Jedyne czego się obawiam to brak kawy :( jestem kofeinistką :( Jutro zacznę od sałatką pomidorową a potem quasi-leczo z cukini :) do tego hektolitry zielonej herbaty i zobaczymy jak dam sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulkad
pije sobie tylko i jak na razie nie oczuwam głodu ani braku kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piję dziś soczek zrobiony ztakich proporcji jakie podała Kasia ale pychotka mniam...mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
Dobrze się czuje. Spróbuje dziś być na samej wodzie. Jak się uda to zrobię 10 dniową głodówkę na samej wodzie a pootem pociagnę na warzywkach. Jak nie wytrzymam to bede cały czas na warzywkach. Ale wczoraj tyle sie naczytałam o głodówkach na forum że aż mi sie zachciało bedę zdawać relacje A Ty Agulko jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę boli mnie głowa,i tak myśle co dalej czy soki czy warzywka byłaś już kiedyś na samej wodzie? ja kiedyś wytrzymałam 18 dni schudłam 10 kg,bardzo ważne jest wychodzenie z głodówki,jeśli to się zrobi dobrze to nie ma efektu jo/jo,przynajmniej u mnie tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiakasz
byłam 2 dni ale nie wiedząc nic o głodowkach Teraz spróbuję bo wiem więcej, jak sie nie uda bedę na warzywkach. Zauważyłaś tez poprawę zdrowia ? A stosowałaś lewatywy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam,ale dopiero ok.7dnia i szok ile mogą te kiszki pomieścić,cułam się super,pełna energi to było już pare latek temu jakoś teraz nie mogę się zebrać mimo że wiem że to jest dobre u mnie to jest taki problem że pod wpływem stresu jem i wtedy to puchnę w oczach aże problemów teraz nie brakuje to ciągle walczę ztą tuszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
czy moze ktos mi powiedzisc na co jest sok ze swierzej kapusty?czy dobry jest wypity na czco?pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sok zkapusty leczy:cukrzyce,nieżyty żołądka,wrzody dwunastnicy,hemoroidy,nadciśnienie,miażdżyce,otyłość,tarczyce -oczyszcza organizm jak najbardziej mozna naczczo,lepiej się wchłania TOMBAK pisze że jedna szklanka soku z kapusty rano i wieczorem pomaga stracić nadwagę ponieważ substancje które on zawiera powodują intensywny rozkład tkanki tłuszczowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze
agulka dziekuje.wypilam wlsnie na cczo i jest pyszny.milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dzękuje że mi o nim przypomniałaś właśnie sobie zrobiłam przed chwilką i popijam a tak myślałam co sobie zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie...
jak sie robi ten sok z kapusty????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok z kapusty
robie w sokowirowce.poprostu kroje kapuste w sadzam do sokiwirowki.tak jak sok z marchwi czy jablka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uti
czy ktoś jeszcze kontynuuje ten post? chętnie się dolączę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Miło mi widzieć, że tyle osób zna i stosuję ta dietę. Od jutra zaczynam ją po raz kolejny. Tylko, że tym razem zamierzam wytrzymać dłużej niż za pierwszym, teraz chcę ją stosować 4 pełne tygodnie. Niczego tak się nie obawiam jak braku tłuszczu(uwielbiam surówki z przepysznym olejem kukurydzianym i innymi z pierwszego tłoczenia). Wiem, że dam radę:). Wszystkim stosującym dietę życzę wytrwałośc:) i powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze pociagniemy dalej temat. Ja od dzis probuje diety warzywno owocowej. Jesli ktos stosuje lub chce to prosze o wpisy bedziemy sie razem wspieraly:) Pozdrawiam Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strapple
ja tez zaczelam od dzisiaj tzw. dniem przejsciowym :) od jutra owoce - fajnie, ze jestes .. pisze na innym topiku ale skoro ten "zyje", to piszmy tutaj ! napisz cos wiecej o sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×