Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość monika1984

marzy mi się trójkąt z dwom facetami.........komu jeszcze??????????????????

Polecane posty

Gość monika1984

bardzo bym chciała kochać się ze swoim facetem i jego kumplem.wiem że to niemożliwe ale marzę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1984
a ja na samą myśl o tym że kocham sie z moim Misiakiem i jego przystojnym kumplem robie sie mokra.mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty piszesz
powaznie...czy znow jakas prowokacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaaaaaaaaa
a mnie się nie marzy...ja to przeżyłam i było lux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1984
piszę poważnie,poprostu mam ostatnio takie marzenie i jestem ciekawa czy to normalnego wśród kobiet czy jestem jakimś wybrykiem natury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty piszesz
nie jestes wybrykiem....99% kobiet o tym marzy tylko nie kazda potrafi sie przyznac... ja rownierz mam to za soba i mam nadzieje ze jeszcze powtorze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1984
no to się ciesze tylko że w moim przypadke to chyba nie możliwe mój facet nigdy sie na to nie zgodzi tym bardziej ze ja chce koniecznie zeby tym trzecim był jego kumpel.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty piszesz
namow go na pare drinkow wlacz fajny filmik z trojkacikiem takim zapytaj co o tym mysli pobuntuj go troche mysle ze bedzie twoj wraz z twoim kumplem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ty piszesz
sorki- z jego kumplem:) kazdego faceta to rajcuje:D wierz mi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jola82
Racja większości z nas się marzy i na marzeniach kończy,sądzę że jedynym rozwiązaniem jest rozładowanie się masturbacją, przecież każda z nas to robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika1984
to o analku to jakiś chamek albo chamka napisała.chce to tobie załaduje przy okazji co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina17
i co ja mam teraz zrobić.pragne trójkąta.przecież nie powiem kumplowi że chce sie z nim kochać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałyFiutek
I jak Monia? Udało się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gej Danielek
Mi też się to marzy. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też się marzył:-))) Kiedy przyszło co do czego...przestraszyłam się:-( ale wypiłam drinka,rozluźniłam się...i było fantastycznie!!! i nie tylko raz... eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chorzy ludzie
wypaczeńcy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FAJNY FACET WAWA
Mam 31 lat, wyzsze wyksztalceni, 2 m wzrostu, jestem dobrze zbudowany i atrakcyjny. Chetnie poznam Panią marzącą na niezobowiązujące spotkania. Tylko WAWA. Jesli chcesz mnie poznac to pisz na nick51@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z żoną ciągle o tym marzymy. Czy Ty masz konkretnie ochotę na tego kolegę, czy na dwóch facetów, bo to ważne? Nam się marzy jakiś facet, ale to żona wybierze. Nasze świntuszenie polega bardziej na tym, że ja przyłapuję ich i się przyłączam, chociaż nie wykluczamy innych ukladow. Póki co, ona jet w ciąży i kilka miesięcy musimy zaczekać, ale nawiązemy kontakt z panem, panami lub parą, chętnymi na różne ciekawe orgietki. DLA ZNIESMACZONCH: kocham żonę, ona kocha mnie, a zabawa będzie dla nas wspolną ROZKOSZĄ. Pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cycatka
Hej My z żoną ciągle szukamy odpowiedniego pana ale to nie takie proste znależć kogoś na poziomie .Mieszkamy w byłym woj Wałbrzyskim . Bardzo oboje tego chcemy mamy 39 40 lat i szukamy pana w wieku 30 50 lat z bardzo dużym członkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plaJster
ja także bym chciała taki trójkąt z moim i jego kolegą nawet takim niezbyt ładnym może być ..:( bo ten co mi się podobał ma żonę ..:( Monika jesteś świetna nie patrz na te głupie komentarze ... ja bym chciała ale także nie wiem ja kto zrobić ... takie dwa peniska fiu fiu fiu fiu ile pracy i rozkoszy..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×