Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agus78

SOFA ZE SKORY-praktyczne informacje

Polecane posty

Gość kwiatka
Ja mam sofy ze skóry w jasnym kolorze i jestem zadowolona. Czyszcze impregnatem kiwi raz w miesiacu i raz na 3-4 mce zmywam wilgotna szmatka. Bałam sie slizgania i przyklania w lato ale nic takiego nie było.Mam je rok ale widziałam sofy po 5-7 latach uzytkowania i wygladały jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jak zachowują się sofy z
błyszczacej skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiam
Mam pytanie. Czym najlepiej czyścić sofy skórzane. Ktoś wspominał o impregnacie kiwi. Co to jest? Może ktoś napisze jak czyścicie takie meble.Ja mam od pół roku jasne sofy skórzane i przydałoby się im jakieś małe czyszczenie. Tylko nie wiem czym je myć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobrym sposobem
pielegnacji takich mebli, tzn. sofa, kanapa skorzana jest wcieranie w nie od czasu do czasu, mleczka Nivea (tego do suchej skory). Efekty sa zadziwiajace. No i ten zapach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upałaupał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny powiedzcie prosze czy ktoras z was ma moze wypoczynek z granatowej skory. nie wiem jak ten kolorek wyglada po jakims czasie czy sie nie sciera itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upiki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja domowa kapa ze skóry jest wycierana na wiglotną szmatkę, raz na jakiś czas używa się specjalnej emulsji do skóry kanapowej. Można kupić w sklepach z meblami takie produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zaznaczyć, aby sofa przetrwała lata, musi być wykonana z prawdziwej, najlepiej włoskiej skóry. Skóra wymaga trochę innej konserwacji, o której niektórzy zapominają i dziwią się, że mebel nie wygląda już tak ładnie, jak wcześniej. Niedawno zamawiałam sofę classic w skórze ze strony: http://www.meblonista.pl/pl/offer/kolekcje/kolekcja-chesterfield/ Wygląda na prawdę rewelacyjnie, a kolor skóry wpadający w wiśnię wygląda super. Tylko wiadomo, że jak skóra, to i mebel droższy.. -.- Pomimo tego warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fakty -pieruńsko droga, ale możesz szpanować, że cię stać. - dobrze pielęgnowana wytrzyma nawet wybuch atomowy :D - zero problemów z czyszczeniem. -dupa się no niej nie przykleja. - nie pęka, nie blaknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamietaj, ze jak kupisz kanape ze skory, to bedziesz potem mogla korzystac z uslug tapicera, np www.tapicerbielucy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiola77
Kupiliśmy śliczny zestaw wypoczynkowy- http://www.sklep.meble.pl/p205460,zestaw-wypoczynkowy-majro-311.html Trzyosobowa sofa i dwa fotele. Cena to niecałe 3000 zł, jakość bardzo dobra. Skóra bardzo łatwo się czyści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo duży wybór sof i fotele oferuje sklep futurefurniture.pl. Mają sofy 2 osobowe, 3, czy 4 osobowe, nawet takie większe na 260 cm z funkcją spania. Ja właśnie taką większą kupowałem w skórzanej tapicerce. Świetnie się prezentuje, nadaje zdecydowanie klimatu w salonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas w salonie jest sofa z materiałem fargotex z systemem magic home, która fajnie się odpiera i jest dobry w utrzymaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto też na taką skórę położyć jakąś cienką narzutę. Jeśli skóra jest słabej jakości po pewnym czasie się zetrze dlatego lepiej kupować tą lepszą gatunkowo. Ja kupiłam bardzo ładną kanapę niedawno w sklepie www.ramaro.pl i trzyma się bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam pytanie o ten materiał z fargotexu - gdzie kupiłaś taką sofę i w jaki sposób usuwasz plamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
listę sklepów masz na stronie fargotex także możesz śmiało odszukać w google a plamy odpieram za pomocą szmatki i wody czasem z dodatkiem mydła. Czyszczą się rewelacyjnie, Wszelkiego rodzaju soki , pisaki po wojażach dzieci, wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Annkaka
jesli chodzi o fargotex to odsyłam do YT - można łatwo sprawdzić w jaki sposób usunąć różne rodzaje plam z tkanin z linii Magic Home. Ja dzieki temu podjęłam decyzję o wyborze właśnie tej tkaniny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oki, dzięki za informacje. Zaraz zobaczę sobie co to za filmik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam ten filmik, faktycznie plamy łatwo schodzą. Ja bym chciała jakąś taką miłą tkaninę jeżeli chodzi o sofę a jednak zwykłe materiały średnio się czyszczą. Zaraz poprzeglądam co tam ciekawego ma ten fargotex :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aannkaa
Odsyłam do ich strony www można tam znaleźć wyszukiwarkę gdzie są dostępne te materiały. Ale wybór jest spory, zależy kto czego szuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli faktycznie plamy schodzą tak jak na filmiku to konkretne materiały. Zaraz luknę w jakich sklepach mają oni swoje produkty i zobaczę na żywo, może dowiem się jeszcze coś więcej ich tkaninach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy fusion red z magic home, jest to eko skóra , która rewelacyjnie daje charakteru naszemu salonowi :) Co do samego materiału, nie wyciera sie cały czas błyszczy, nie pęka, dobrze się czyści tak jak zapewnia producent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo podoba mi się czerwona kanapa ale mamy cytrynowe ściany wiec szukamy innego koloru. Jest z tej serii fargotex jakiś inny kolor?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście mogę polecić stolikiszklane.pl. Mają bardzo duży wybór i ciekawy asortyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z eco skóry i polecam, nawet w jasnym kolorrze. Daję sobie radę z jej czyszczeniem ;) zamawiałam tutaj: www.domartstyl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×