Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Prezes Bez

Dolnośląski Klub Bez Zobowiązań

Polecane posty

Gość ja czasami zaglądam
:D:D miłego dnia i :*:*:* z podtekstem;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś dodam
;) Szachiści pytają czy zwrot "szachuje" jest poprawny. Doktor Miodek odpisał, że owszem, tak, ale lepiej używać zwrotu "ciszej Panowie". na niektórych forach wyraz szachuje jest ocenzurowany i "Cechuje "tak samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może coś z polityki
Prezydent Kwaśniewski wizytuje kaczą fermę w Wąchocku. Kaczki na jego widok mówią: - Kwa, kwa, kwa... Kwaśniewski pyta gospodarza: - Czym karmicie te kaczki? - Otrębami z wodą. - Dawajcie im kukurydzę z mlekiem, żeby moje nazwisko wymawiały w całości. - Pod jakim hasłem prezydent Wałęsa prowadził swoją zwycięską kampanię wyborczą? - "Nie chcem, ale muszem..." - A pod jakim hasłem prowadził ostatnią? -" Chcem, ale nie mogem."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostatnie słowa
- Zobacz, jaki fajny grzybek na niebie! - Och, przepraszam! Chyba pobrudziłem panu dres. - Oczywiście mam nadzieje, ze mimo wszystko zostaniemy przyjaciółmi. - Przecież ci mówie, głupia babo, ze to nie jest podprądem. - Wchodź do wody, tu nie ma żadnych rekinów. - Spójrz, nauczyłem się prowadzić jedna ręka. - Patrzę, czy lufa jest dobrze wyczyszczona. - Lekarz mówi, ze najgorsze już minęło. - To był najlepszy seks w moim życiu. - Popatrz zaraz dziadek zrobi fikołka. - Nie wiedziałem, ze to pańska żona. - A co mi tam! Zabije albo wyleczy! - To tylko kot hałasuje w ogródku. - Ten gatunek nie jest jadowity. - Ta bomba to robota amatora. - Nigdy nie czułem się lepiej. - Na pewno nie jest nabity. - Do wesela się zagoi. - To tylko draśnięcie. - Jedź, z prawej wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 przykazań KLAWIATURY Jam jest klawiatura twoja, która pisanie maili ci umożliwia: 1. Nie będziesz klawiatur innych używał. 2. Nie będziesz w klawiaturę walił nadaremno. 3. Pamiętaj, abyś w weekend dużo maili napisał. 4. Czcij klawiaturę swoją i kompa swego. 5. Nie niszcz. 6. Nie krusz. 7. Nie zalewaj. 8. Nie pisz na mnie fałszywego świadectwa przeciw bliźniemu swemu. 9. Nie pożądaj hardware?u bliźniego swego. 10. Ani żadnego softu, który jego jest. ENTER :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 69_
a to cenzura też? rozdmuchuje poleniuchuje poszturchuje przedmuchuje przysłuchuje rozmachuje podkochuje rozkochuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weselne
Wesele. Nawalona mysz podchodzi do orkiestry, kładzie stówkę na stół, mówi: - Panowie! Grajcie Myszerej! - A co to jest? - Płacę i wymagam-grajcie! - Na dobrze, ale jak to idzie? - Myszerej pancerni!!!!!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeetam
opowiadasz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja czasami zaglądam
:D:D MP (czyt. milego popołudnia:) i :*:* z podtekstem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Modinieil
czy klubu zero zobowiazan juz nie.... ? kurcze dawno mnie nie bylo i jakos nie moge znalesc glownego topicu, widze ze ekipy sie zmienily .... coz takie zycie ale fajnie ze jeszcze cos z tego pozostalo ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roxana_
zero zobowiązań tez istnieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×