Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość basiaaaaaaaaa

Male oszustwo w CV

Polecane posty

Gość basiaaaaaaaaa

Czec mam do was pytanie chcialabym zlozyc podanie o prace w sklepie i troche w swoim CV zataic prawde, a mianowicie napisac ze mam tylko wyksztalcenie srednie choc tak naprawde mam wyzsze - licencjackie , czy tak mozna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucjatta
myślę, ze tak bo nie kłamiesz tylko nie ujawniasz wszystkich swoich atutow, gdyby było odwrotnie to byłby problem.Ale dlaczego nie chcesz się przyznać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaaaaaa
Poniewaz zauwazylam ze nie chca przyjmowac do pracy w sklepie osoby z wyksztalceniem wyzszym nawet spotkalam sie z powiedzeniem jakby pani miala tylko srednie ,wiec tak sobie pomyslalam ze jak nastepnym razem znajde takie ogloszenie to troche zateje swoja przeszlośc, bo bardzo zalezy mi na pracy moze byc nawet w sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krucjatta
To dziwne , bo duzo młodych dziewczyn z wyzszym wykształceniem pracuje niestety w sklepie, gdybyś miała srednie a podawała wyzsze i miała podrobione dokumenty to byłoby przestępstwo, ale odwrotnie to już Twoja sprawa, masz prawo nie podać tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niestety tak to jest
że szef nie chce mieć pracownika mądrzejszego od siebie, bo mógłby ucierpieć jego autorytet ;-), i przy pewnych rekrutacjach niewskazane jest posiadanie wykształcenia wyższego niż... Trochę jak z Dilberta ;-) Z drugiej strony postępowanie takich przełożonych jest zrozumiałe z punktu widzenia zarządzania personelem. Osoba posiadająca zbyt wysokie wykształcenie w stosunku do stawianych wymagań prawdopodobnie będzie niezadowolona, niezmotywowana, będzie domagała się dodatkowych pieniędzy i najprędzej czmychnie przy nadarzającej okazji. Czy, będąc pracodawcą, chcielibyście zatrudnić kogoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz tak zrobić, trochę ludzi tak robi, pracuje i żyje. Nie pierwszy raz spotykam się z zatajaniem dyplomu, przykre ale prawdziwe, że czasami tak łatwiej znaleść pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaaaaaa
Zataiłam w CV to, że przez 9 lat pracowałam na portierni :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basiaaaaaa
dzieki za te inforamcje , nastepnym razem tak zrobie i zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość root
I po co było się uczyć? Namawiałem: chodźmy na wagary, wypijemy jabola w parku. A ona nie! Studia, studia. I co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma czegoś takiego jak zatajenie w CV bo CV nie jest dokumentem urzędowym składanym pod rygorem odpowiedzialności karnej za fałszywe oświadczenia no chyba że aspirujesz do policji, służb specjalnych itd. A więc masz prawo pominąc w CV to co uważasz za stosowne natomiast kłamanie w CV np że masz wyższe a nie masz jest już nieco bardziej śmierdzące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×