Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość misza79

pieczywo chrupkie wasa

Polecane posty

Gość misza79

hej! co myslicie o pieczywku wasa? czy waszym zdaniem jest zdrowe, czy jestescie za wymiana tradycyjnego pieczywa na takie? a co z konserwantami? ogolnie na tak czy na nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komara
Wasa - bardzo fajna sprawa, szczególnie jak sie ma ochotę na małą przekąskę, chociaz nie zamieilabym naszego tradycyjnego białego pieczywa na żadne inne. Ogólnie na TAK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość silnoreki
nigdy w zyciu nie przejde na chrupkie pieczywo, cos co ma 10 miesieczna date waznosci nie moze byc zdrowe, poza tym jest suche i niesmaczne, chleb razowy i tylko to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxilla
dla mnie jest za twarde, zeby sobie mozna polamac, ja lubie mieciutki chlebek, najlepiej slowianski....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerf mędrek
oxilla ma racje, slowianski chlebek rulez!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza79
ej ale smaczne to on nie jest za bardzo, choc zdrowe podobno..co prawda ja probowalem tylko tego "tekturowego"..teraz ponoć jest jakies nowe..jadł ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dietetyk
mi pieczywo Wasa bardzo smakuje..................szczególnie prażone grahamowe....przepychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza79
no ale co?..lepsze niz zwykly swiezy chlebek?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misza79
bez przesady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nihgdhsgdhsdhs
wase jadłam ja byłam na diecie , wtedy niejadłam normalnego chleba ewentualnie jedna kromke na tydzien :-) i schudłam 11 kilo, ale jesli niemusiałabym sie odchudzac to pewnie bym go niejadła bo kiedys mi strasznie niesmakował , ale przez to ze musiałam go jesc podczas diety teraz jem je ze smakiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bagarmosen
naprawdę dobre pieczywo ,tylko u nas w Polsce jest mały wybor!!!!!!!! drogie w porównaniu z cenami szwedzkimi ,za 10 kr. kupuje w Stokholmie podwójną ilość ! natomiast wędliny polskie w polskich sklepach w Stkh. także są drogie i do tego najgorszych marek a chlebem okna mozna wybijac a najsmiejszniejsze jest to - że wpierają w ciebie - ŻE ŚWIEŻE! jest taka nachalna baba , że nie zdążysz wejść do sklepu atakuje ciebie frontalnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxilla
co Ty taki podejrzliwy jestes, ze wszedzie prowokacji szukasz... ja np. lubie poczytac czyjes opinie o jedzeniu, co warto, a czego nie warto jesc pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...taka tam...
Zamieniłam zwykłe pieczywo na Wase jakis rok temu, nie zaluje - razulataty: przez niezapychanie sobie żołądka białym pieczywem zrzuciałam jakieś 5 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jpienk
Smaczne, chrupkie, dobre na przekąskę, w miedzy czasie, ale nie na śniadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość picassa
no coż... ja chrupkiego to w ogóle nie lubię: nie da się na nim porządnych kanapek (do szkoły zrobić) jeśli ma być zdrowo to ja polecam prawdziwe pełnoziarniste pieczywo(np.Fitness Style)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majjjkaa
ja sie przyzwyczaiłam i WASE sobie tylko robie do pracy jako drugie sniadanie-z serkiem ,robi sie miękka :) a tak jem zwykły chleb mam pytanie ILE U WAS KOSZTUJE WASA ??? bo strasznie podrozała- i weź sie tu człowieku odchudzaj ok 6 zł :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ańdzioł
Zdecydowanie jestem na tak dla wasy... mowienie typu bo ma konserwanty , bo to chemia i jest nie zdrowe do niczego nie prowadzi , a co jest obecnia zdrowe bez barwników , konserwantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jak najbardziej za pieczywem chrupkim - nie tyko Wasa. juz od kilku lat je jem - zwykle jem sporadycznie. chrupkie nie zapycha zoladka, bardzo mi smakuje tylko niestety jest drozsze od tradycyjnego pieczywa. tylko na mnie jakos nie zadzialalo odchudzajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sugerowałabym spróbować najpierw z lubaszką gowork.pl/opinie_czytaj,4687

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×