Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kamidi

farba,ktora nie niszczy wlosow?

Polecane posty

najlepsza farba z jaka sie kiedykolwiek spotkalam to loreal-feria(taka cala seria,super zywe kolory w 3 wymiarach i swietne w dotyku) no po prostu reweklacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiscie nakladalam kilka razy henne venity na wlosy i bylam bardzo zadowolona:) chociaz wisnia dosc szybko plowiala. Co do tego ze nie wolno farbowac po hennie wlosow farba to nie jest do konca prawda co pisza na opakowaniu. Ja 2 tyg. po nalozeniu henny machnelam farbe i nie mialam zielonych wlosow:d :) wieksza ostrożność trzeba zachowac przy hennach Khadi bo one sa w 100% zielowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze uzywalam joanny az se wlosy zniszczylam totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Farby Naturtint są super - naturalne, bez amoniaku, nie niszczą włosów tak jak inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Patrzcie tutaj - https://www.pro-sprzet.pl/blog/?p=1279 Bardzo dobrej jakości farby nie są najtańsze, ale jeśli farbujecie samodzielnie, w domu, to wszystko powinno być w najlepszym porządku i jakość kosmetyków będzie mieć kluczowe znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie nie tylko niszczą włosy ale składniki w nich zawarte bardzo źle wpływają na CAłY organizm, toksyny niszczą wszystko i nawet nie podejrzewacie o to swojej ulubionej farby. Podobnie jest z innymi kosmetykami, jedna przekona się wcześniej inna za kilka czy klikanaście lat. Za głupote zawsze się płaci pół biedy jeśli tylko monetami niestety w tym przypadkj zdrowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie bez amoniaku np Garnier Olia, Syoss Oleo itp. możesz kupować na allegro farby fryzjerskie Loreal Proffessionel bez amoniaku - nie są drogie koszt za tubkę to ok. 22zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
p-Phenylenediamine.. same dobro dla zdrowia Nie wierzcie w brednie o naturalności i poczytajcie co kryje sie pod nazwami wypisanymi w składzie farby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revlona farby są bardzo dobre, tylko te z hologramem.. Bo te bez to tania fałszywka źle przechowywana i nie wiadomego pochodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z tych drogeryjnych zdecydowanie polecam cameleo omega, za niewielkie pieniądze można kupić naprawdę świetnie kryjącą farbę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te camelo to jedo wielkie g i badziewie. Kolor miał być rudy wyszedł ciemny brąz mimo że trzymane nawet lekko krócej. Dziękuję, nigdy więcej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wilcza11
Zdecydowanie Color&Soin - super skład, z ekstraktami z roślin, różnymi olejami, dzięki czemu po farbie włosy są bardzo gładkie. Ja już mam miesiąc i nadal jest piękny kolor, nic się nie wymyło :) Polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszkalotka44
Zgodzę się z przedmówczynią Color&Soin to odkrycie roku! Wyszedł piękny, złocisty blond, a jak wiemy z blondem żartów nie ma i nie jest łatwo zrobić ładny ;) W tym blondzie jestem zakochana! Nawet mój chłopak się zachwyca. Super wyszedł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×